Results Archive (by Competition)
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2009 EMUFA World Cup Qualifying
Group A
08/04/2009 - Imperium Incognita 1-1 West Ocia
08/04/2009 - Jamzinia 2-0 East Ocia
15/04/2009 - West Ocia 0-0 Jamzinia
15/04/2009 - Bobalania 3-0 Imperium Incognita
22/04/2009 - Jamzinia 1-0 Bobalania
22/04/2009 - East Ocia 0-0 West Ocia
29/04/2009 - Bobalania 4-1 East Ocia
29/04/2009 - Imperium Incognita 1-1 Jamzinia
06/05/2009 - East Ocia 0-1 Imperium Incognita
06/05/2009 - West Ocia 0-1 Bobalania
13/05/2009 - Imperium Incognita 1-0 East Ocia
13/05/2009 - Bobalania 2-1 West Ocia
20/05/2009 - East Ocia 0-3 Bobalania
20/05/2009 - Jamzinia 1-0 Imperium Incognita
27/05/2009 - Bobalania 1-0 Jamzinia
27/05/2009 - West Ocia 2-1 East Ocia
03/06/2009 - Jamzinia 0-1 West Ocia
03/06/2009 - Imperium Incognita 0-2 Bobalania
10/06/2009 - West Ocia 2-1 Imperium Incognita
10/06/2009 - East Ocia 0-1 Jamzinia
Group B
08/04/2009 - Interland 2-0 Taeland
08/04/2009 - Nova English Korea 1-0 Reindeer Herders
15/04/2009 - Taeland 1-2 Nova English Korea
15/04/2009 - Hamland 1-1 Interland
22/04/2009 - Nova English Korea 2-2 Hamland
22/04/2009 - Reindeer Herders 0-2 Taeland
29/04/2009 - Hamland 5-0 Reindeer Herders
29/04/2009 - Interland 1-1 Nova English Korea
06/05/2009 - Reindeer Herders 0-1 Interland
06/05/2009 - Taeland 0-2 Hamland
13/05/2009 - Interland 1-0 Reindeer Herders
13/05/2009 - Hamland 3-0 Taeland
20/05/2009 - Reindeer Herders 1-4 Hamland
20/05/2009 - Nova English Korea 0-3 Interland
27/05/2009 - Hamland 2-1 Nova English Korea
27/05/2009 - Taeland 1-0 Reindeer Herders
03/06/2009 - Nova English Korea 2-0 Taeland
03/06/2009 - Interland 1-0 Hamland
10/06/2009 - Taeland 0-0 Interland
10/06/2009 - Reindeer Herders 1-1 Nova English Korea
Group C
08/04/2009 - New Vaduz 0-0 Uantir
08/04/2009 - Passas 1-1 Sarasovia
15/04/2009 - Uantir 0-4 Passas
15/04/2009 - Iridia 2-1 New Vaduz
22/04/2009 - Passas 3-0 Iridia
22/04/2009 - Sarasovia 6-2 Uantir
29/04/2009 - Iridia 0-1 Sarasovia
29/04/2009 - New Vaduz 0-1 Passas
06/05/2009 - Sarasovia 2-0 New Vaduz
06/05/2009 - Uantir 0-2 Iridia
13/05/2009 - New Vaduz 1-1 Sarasovia
13/05/2009 - Iridia 2-0 Uantir
20/05/2009 - Sarasovia 1-0 Iridia
20/05/2009 - Passas 2-1 New Vaduz
27/05/2009 - Iridia 1-2 Passas
27/05/2009 - Uantir 0-2 Sarasovia
03/06/2009 - Passas 5-0 Uantir
03/06/2009 - New Vaduz 1-0 Iridia
10/06/2009 - Uantir 0-3 New Vaduz
10/06/2009 - Sarasovia 1-2 Passas
Group D
08/04/2009 - Bosworth 0-1 Ségon
08/04/2009 - Col 0-2 Nova England
22/04/2009 - Ségon 1-1 Nova England
22/04/2009 - Bosworth 0-3 Col
06/05/2009 - Col 1-1 Ségon
06/05/2009 - Nova England 4-0 Bosworth
20/05/2009 - Ségon 1-0 Col
20/05/2009 - Bosworth 1-2 Nova England
03/06/2009 - Nova England 3-1 Ségon
03/06/2009 - Col 1-0 Bosworth
10/06/2009 - Ségon 2-1 Bosworth
10/06/2009 - Nova England 3-0 Col
Play-offs, 1st Leg
17/06/1009 - West Ocia 2-0 Sarasovia
17/06/2009 - Hamland 1-0 Ségon
Play-offs, 2nd Leg
24/06/2009 - Sarasovia 1-0 West Ocia [West Ocia win 2-1 on aggregate]
24/06/2009 - Ségon 0-1 Hamland [Hamland win 2-0 on aggregate]
Group A
08/04/2009 - Imperium Incognita 1-1 West Ocia
08/04/2009 - Jamzinia 2-0 East Ocia
15/04/2009 - West Ocia 0-0 Jamzinia
15/04/2009 - Bobalania 3-0 Imperium Incognita
22/04/2009 - Jamzinia 1-0 Bobalania
22/04/2009 - East Ocia 0-0 West Ocia
29/04/2009 - Bobalania 4-1 East Ocia
29/04/2009 - Imperium Incognita 1-1 Jamzinia
06/05/2009 - East Ocia 0-1 Imperium Incognita
06/05/2009 - West Ocia 0-1 Bobalania
13/05/2009 - Imperium Incognita 1-0 East Ocia
13/05/2009 - Bobalania 2-1 West Ocia
20/05/2009 - East Ocia 0-3 Bobalania
20/05/2009 - Jamzinia 1-0 Imperium Incognita
27/05/2009 - Bobalania 1-0 Jamzinia
27/05/2009 - West Ocia 2-1 East Ocia
03/06/2009 - Jamzinia 0-1 West Ocia
03/06/2009 - Imperium Incognita 0-2 Bobalania
10/06/2009 - West Ocia 2-1 Imperium Incognita
10/06/2009 - East Ocia 0-1 Jamzinia
Group B
08/04/2009 - Interland 2-0 Taeland
08/04/2009 - Nova English Korea 1-0 Reindeer Herders
15/04/2009 - Taeland 1-2 Nova English Korea
15/04/2009 - Hamland 1-1 Interland
22/04/2009 - Nova English Korea 2-2 Hamland
22/04/2009 - Reindeer Herders 0-2 Taeland
29/04/2009 - Hamland 5-0 Reindeer Herders
29/04/2009 - Interland 1-1 Nova English Korea
06/05/2009 - Reindeer Herders 0-1 Interland
06/05/2009 - Taeland 0-2 Hamland
13/05/2009 - Interland 1-0 Reindeer Herders
13/05/2009 - Hamland 3-0 Taeland
20/05/2009 - Reindeer Herders 1-4 Hamland
20/05/2009 - Nova English Korea 0-3 Interland
27/05/2009 - Hamland 2-1 Nova English Korea
27/05/2009 - Taeland 1-0 Reindeer Herders
03/06/2009 - Nova English Korea 2-0 Taeland
03/06/2009 - Interland 1-0 Hamland
10/06/2009 - Taeland 0-0 Interland
10/06/2009 - Reindeer Herders 1-1 Nova English Korea
Group C
08/04/2009 - New Vaduz 0-0 Uantir
08/04/2009 - Passas 1-1 Sarasovia
15/04/2009 - Uantir 0-4 Passas
15/04/2009 - Iridia 2-1 New Vaduz
22/04/2009 - Passas 3-0 Iridia
22/04/2009 - Sarasovia 6-2 Uantir
29/04/2009 - Iridia 0-1 Sarasovia
29/04/2009 - New Vaduz 0-1 Passas
06/05/2009 - Sarasovia 2-0 New Vaduz
06/05/2009 - Uantir 0-2 Iridia
13/05/2009 - New Vaduz 1-1 Sarasovia
13/05/2009 - Iridia 2-0 Uantir
20/05/2009 - Sarasovia 1-0 Iridia
20/05/2009 - Passas 2-1 New Vaduz
27/05/2009 - Iridia 1-2 Passas
27/05/2009 - Uantir 0-2 Sarasovia
03/06/2009 - Passas 5-0 Uantir
03/06/2009 - New Vaduz 1-0 Iridia
10/06/2009 - Uantir 0-3 New Vaduz
10/06/2009 - Sarasovia 1-2 Passas
Group D
08/04/2009 - Bosworth 0-1 Ségon
08/04/2009 - Col 0-2 Nova England
22/04/2009 - Ségon 1-1 Nova England
22/04/2009 - Bosworth 0-3 Col
06/05/2009 - Col 1-1 Ségon
06/05/2009 - Nova England 4-0 Bosworth
20/05/2009 - Ségon 1-0 Col
20/05/2009 - Bosworth 1-2 Nova England
03/06/2009 - Nova England 3-1 Ségon
03/06/2009 - Col 1-0 Bosworth
10/06/2009 - Ségon 2-1 Bosworth
10/06/2009 - Nova England 3-0 Col
Play-offs, 1st Leg
17/06/1009 - West Ocia 2-0 Sarasovia
17/06/2009 - Hamland 1-0 Ségon
Play-offs, 2nd Leg
24/06/2009 - Sarasovia 1-0 West Ocia [West Ocia win 2-1 on aggregate]
24/06/2009 - Ségon 0-1 Hamland [Hamland win 2-0 on aggregate]
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2009 WMFA World Cup Qualifying
Group A
17/06/2009 - Batavia 0-0 Shireroth
17/06/2009 - Beaugium 2-0 Imperial Empire
20/06/2009 - Shireroth 1-0 Beaugium
20/06/2009 - Amokolia 0-1 Batavia
24/06/2009 - Beaugium 2-1 Amokolia
24/06/2009 - Imperial Empire 0-3 Shireroth
27/06/2009 - Amokolia 3-1 Imperial Empire
27/06/2009 - Batavia 1-1 Beaugium
01/07/2009 - Imperial Empire 0-2 Batavia
01/07/2009 - Shireroth 0-0 Amokolia
04/07/2009 - Batavia 4-0 Imperial Empire
04/07/2009 - Amokolia 2-1 Shireroth
08/07/2009 - Imperial Empire 0-1 Amokolia
08/07/2009 - Beaugium 2-0 Batavia
11/07/2009 - Amokolia 1-2 Beaugium
11/07/2009 - Shireroth 2-0 Imperial Empire
15/07/2009 - Beaugium 1-0 Shireroth
15/07/2009 - Batavia 2-1 Amokolia
18/07/2009 - Shireroth 1-0 Batavia
18/07/2009 - Imperial Empire 0-4 Beaugium
Group B
17/06/2009 - Istvanistan 1-0 Verac
17/06/2009 - Nelaga 0-2 Tellia
20/06/2009 - Verac 0-0 Nelaga
20/06/2009 - Ashkenatza 1-1 Istvanistan
24/06/2009 - Nelaga 0-1 Ashkenatza
24/06/2009 - Tellia 2-1 Verac
27/06/2009 - Ashkenatza 1-1 Tellia
27/06/2009 - Istvanistan 1-0 Nelaga
01/07/2009 - Tellia 2-0 Istvanistan
01/07/2009 - Verac 0-0 Ashkenatza
04/07/2009 - Istvanistan 1-1 Tellia
04/07/2009 - Ashkenatza 1-0 Verac
08/07/2009 - Tellia 2-2 Ashkenatza
08/07/2009 - Nelaga 1-0 Istvanistan
11/07/2009 - Ashkenatza 2-0 Nelaga
11/07/2009 - Verac 1-2 Tellia
15/07/2009 - Nelaga 2-2 Verac
15/07/2009 - Istvanistan 2-1 Ashkenatza
18/07/2009 - Verac 1-0 Istvanistan
18/07/2009 - Tellia 0-1 Nelaga
Play-offs, 1st Leg
22/07/2008 - Batavia 3-0 Ashkenatza
Play-offs, 2nd Leg
25/07/2008 - Ashkenatza 1-2 Batavia [Batavia win 5-1 on aggregate]
Group A
17/06/2009 - Batavia 0-0 Shireroth
17/06/2009 - Beaugium 2-0 Imperial Empire
20/06/2009 - Shireroth 1-0 Beaugium
20/06/2009 - Amokolia 0-1 Batavia
24/06/2009 - Beaugium 2-1 Amokolia
24/06/2009 - Imperial Empire 0-3 Shireroth
27/06/2009 - Amokolia 3-1 Imperial Empire
27/06/2009 - Batavia 1-1 Beaugium
01/07/2009 - Imperial Empire 0-2 Batavia
01/07/2009 - Shireroth 0-0 Amokolia
04/07/2009 - Batavia 4-0 Imperial Empire
04/07/2009 - Amokolia 2-1 Shireroth
08/07/2009 - Imperial Empire 0-1 Amokolia
08/07/2009 - Beaugium 2-0 Batavia
11/07/2009 - Amokolia 1-2 Beaugium
11/07/2009 - Shireroth 2-0 Imperial Empire
15/07/2009 - Beaugium 1-0 Shireroth
15/07/2009 - Batavia 2-1 Amokolia
18/07/2009 - Shireroth 1-0 Batavia
18/07/2009 - Imperial Empire 0-4 Beaugium
Group B
17/06/2009 - Istvanistan 1-0 Verac
17/06/2009 - Nelaga 0-2 Tellia
20/06/2009 - Verac 0-0 Nelaga
20/06/2009 - Ashkenatza 1-1 Istvanistan
24/06/2009 - Nelaga 0-1 Ashkenatza
24/06/2009 - Tellia 2-1 Verac
27/06/2009 - Ashkenatza 1-1 Tellia
27/06/2009 - Istvanistan 1-0 Nelaga
01/07/2009 - Tellia 2-0 Istvanistan
01/07/2009 - Verac 0-0 Ashkenatza
04/07/2009 - Istvanistan 1-1 Tellia
04/07/2009 - Ashkenatza 1-0 Verac
08/07/2009 - Tellia 2-2 Ashkenatza
08/07/2009 - Nelaga 1-0 Istvanistan
11/07/2009 - Ashkenatza 2-0 Nelaga
11/07/2009 - Verac 1-2 Tellia
15/07/2009 - Nelaga 2-2 Verac
15/07/2009 - Istvanistan 2-1 Ashkenatza
18/07/2009 - Verac 1-0 Istvanistan
18/07/2009 - Tellia 0-1 Nelaga
Play-offs, 1st Leg
22/07/2008 - Batavia 3-0 Ashkenatza
Play-offs, 2nd Leg
25/07/2008 - Ashkenatza 1-2 Batavia [Batavia win 5-1 on aggregate]
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2009 EMU Championships
Group Stage
18/07/2009 - Interland 1-1 Craitland
19/07/2009 - Passas 2-0 Nova England
21/07/2009 - Bobalania 2-1 Interland
22/07/2009 - Craitland 1-1 Passas
25/07/2009 - Nova England 0-1 Craitland
26/07/2009 - Passas 3-3 Bobalania
29/07/2009 - Bobalania 0-1 Nova England
30/07/2009 - Interland 0-1 Passas
01/08/2009 - Craitland 3-1 Bobalania
02/08/2008 - Nova England 1-0 Interland
Final
05/08/2009 - Passas 2-1 Craitland [aet; 1-1 after 90 mins]
Group Stage
18/07/2009 - Interland 1-1 Craitland
19/07/2009 - Passas 2-0 Nova England
21/07/2009 - Bobalania 2-1 Interland
22/07/2009 - Craitland 1-1 Passas
25/07/2009 - Nova England 0-1 Craitland
26/07/2009 - Passas 3-3 Bobalania
29/07/2009 - Bobalania 0-1 Nova England
30/07/2009 - Interland 0-1 Passas
01/08/2009 - Craitland 3-1 Bobalania
02/08/2008 - Nova England 1-0 Interland
Final
05/08/2009 - Passas 2-1 Craitland [aet; 1-1 after 90 mins]
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2009 FMF World Cup
Group A
03/10/2009 - Alexandria 5-0 Novatainia
03/10/2009 - Batavia 1-1 Passas
07/10/2009 - Alexandria 2-2 Passas
07/10/2009 - Novatainia 1-3 Batavia
11/10/2009 - Batavia 0-1 Alexandria
11/10/2009 - Novatainia 0-1 Passas
Group B
04/10/2009 - Hamland 1-1 Toketi
04/10/2009 - Nova England 3-1 Zandarijn
08/10/2009 - Hamland 0-0 Zandarijn
08/10/2009 - Toketi 0-0 Nova England
12/10/2009 - Nova England 2-2 Hamland
12/10/2009 - Toketi 3-2 Zandarijn
Group C
05/10/2009 - Bobalania 4-3 Hurmu
05/10/2009 - West Ocia 1-0 Tellia
09/10/2009 - Tellia 2-2 Bobalania
09/10/2009 - West Ocia 1-3 Hurmu
13/10/2009 - Bobalania 4-0 West Ocia
13/10/2009 - Tellia 2-1 Hurmu
Group D
06/10/2009 - Beaugium 2-1 Monovia
06/10/2009 - Craitland 1-1 Interland
10/10/2009 - Craitland 2-0 Monovia
10/10/2009 - Interland 1-3 Beaugium
14/10/2009 - Beaugium 4-4 Craitland
14/10/2009 - Interland 0-1 Monovia
Quarter-finals
16/10/2009 - Alexandria 4-2 Toketi
16/10/2009 - Nova England 2-1 Passas [aet; 1-1 after 90 mins]
17/10/2009 - Bobalania 1-1 Craitland [aet; 0-0 after 90 mins; Craitland win 3-2 on penalties]
17/10/2009 - Beaugium 3-2 Tellia
Semi-finals
20/10/2009 - Alexandria 3-1 Craitland
20/10/2009 - Nova England 1-0 Beaugium
Third-place play-off
23/10/2009 - Craitland 5-2 Beaugium
Final
24/10/2009 - Alexandria 2-0 Nova England
Group A
03/10/2009 - Alexandria 5-0 Novatainia
03/10/2009 - Batavia 1-1 Passas
07/10/2009 - Alexandria 2-2 Passas
07/10/2009 - Novatainia 1-3 Batavia
11/10/2009 - Batavia 0-1 Alexandria
11/10/2009 - Novatainia 0-1 Passas
Group B
04/10/2009 - Hamland 1-1 Toketi
04/10/2009 - Nova England 3-1 Zandarijn
08/10/2009 - Hamland 0-0 Zandarijn
08/10/2009 - Toketi 0-0 Nova England
12/10/2009 - Nova England 2-2 Hamland
12/10/2009 - Toketi 3-2 Zandarijn
Group C
05/10/2009 - Bobalania 4-3 Hurmu
05/10/2009 - West Ocia 1-0 Tellia
09/10/2009 - Tellia 2-2 Bobalania
09/10/2009 - West Ocia 1-3 Hurmu
13/10/2009 - Bobalania 4-0 West Ocia
13/10/2009 - Tellia 2-1 Hurmu
Group D
06/10/2009 - Beaugium 2-1 Monovia
06/10/2009 - Craitland 1-1 Interland
10/10/2009 - Craitland 2-0 Monovia
10/10/2009 - Interland 1-3 Beaugium
14/10/2009 - Beaugium 4-4 Craitland
14/10/2009 - Interland 0-1 Monovia
Quarter-finals
16/10/2009 - Alexandria 4-2 Toketi
16/10/2009 - Nova England 2-1 Passas [aet; 1-1 after 90 mins]
17/10/2009 - Bobalania 1-1 Craitland [aet; 0-0 after 90 mins; Craitland win 3-2 on penalties]
17/10/2009 - Beaugium 3-2 Tellia
Semi-finals
20/10/2009 - Alexandria 3-1 Craitland
20/10/2009 - Nova England 1-0 Beaugium
Third-place play-off
23/10/2009 - Craitland 5-2 Beaugium
Final
24/10/2009 - Alexandria 2-0 Nova England
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2010 AEFA World Cup Qualifying
Group A
14/04/2010 - Holzborg 1-0 Verac
14/04/2010 - Patrova 1-2 Toketi
21/04/2010 - Verac 1-1 Patrova
21/04/2010 - Flanders 0-2 Holzborg
28/04/2010 - Patrova 3-2 Flanders
28/04/2010 - Toketi 3-0 Verac
05/05/2010 - Flanders 1-3 Toketi
05/05/2010 - Holzborg 2-0 Patrova
12/05/2010 - Toketi 1-0 Holzborg
12/05/2010 - Verac 1-0 Flanders
19/05/2010 - Holzborg 1-2 Toketi
19/05/2010 - Flanders 1-1 Verac
26/05/2010 - Toketi 2-0 Flanders
26/05/2010 - Patrova 1-1 Holzborg
02/06/2010 - Flanders 0-1 Patrova
02/06/2010 - Verac 1-2 Toketi
09/06/2010 - Patrova 0-0 Verac
09/06/2010 - Holzborg 3-0 Flanders
16/06/2010 - Verac 1-1 Holzborg
16/06/2010 - Toketi 2-0 Patrova
Group B
14/04/2010 - Orontea 1-1 Torrington Islands
14/04/2010 - Réunion 0-2 Stormark
21/04/2010 - Torrington Islands 1-1 Réunion
21/04/2010 - Enthdover 2-1 Orontea
28/04/2010 - Réunion 0-0 Enthdover
28/04/2010 - Stormark 3-1 Torrington Islands
05/05/2010 - Enthdover 0-2 Stormark
05/05/2010 - Orontea 1-1 Réunion
12/05/2010 - Stormark 1-0 Orontea
12/05/2010 - Torrington Islands 2-0 Enthdover
19/05/2010 - Orontea 1-1 Stormark
19/05/2010 - Enthdover 1-1 Torrington Islands
26/05/2010 - Stormark 3-0 Enthdover
26/05/2010 - Réunion 1-0 Orontea
02/06/2010 - Enthdover 1-0 Réunion
02/06/2010 - Torrington Islands 2-2 Stormark
09/06/2010 - Réunion 0-0 Torrington Islands
09/06/2010 - Orontea 1-1 Enthdover
16/06/2010 - Torrington Islands 2-0 Orontea
16/06/2010 - Stormark 1-0 Réunion
Group C
14/04/2010 - Dura 0-4 Novatainia
14/04/2010 - Imperium Incognita 0-1 Mahoz HaSephardim
21/04/2010 - Novatainia 2-0 Imperium Incognita
21/04/2010 - Antica 1-1 Dura
28/04/2010 - Imperium Incognita 2-0 Antica
28/04/2010 - Mahoz HaSephardim 1-1 Novatainia
05/05/2010 - Antica 0-1 Mahoz HaSephardim
05/05/2010 - Dura 2-1 Imperium Incognita
12/05/2010 - Mahoz HaSephardim 2-0 Dura
12/05/2010 - Novatainia 3-0 Antica
19/05/2010 - Dura 0-1 Mahoz HaSephardim
19/05/2010 - Antica 0-2 Novatainia
26/05/2010 - Mahoz HaSephardim 3-1 Antica
26/05/2010 - Imperium Incognita 1-1 Dura
02/06/2010 - Antica 2-3 Imperium Incognita
02/06/2010 - Novatainia 2-0 Mahoz HaSephardim
09/06/2010 - Imperium Incognita 1-1 Novatainia
09/06/2010 - Dura 3-1 Antica
16/06/2010 - Novatainia 4-1 Dura
16/06/2010 - Mahoz HaSephardim 1-0 Imperium Incognita
Play-offs 1st Round, 1st Leg
23/06/2010 - Holzborg 3-0 Torrington Islands
Play-offs 1st Round, 2nd Leg
26/06/2010 - Torrington Islands 0-0 Holzborg [Holzborg win 3-0 on aggregate]
Play-offs 2nd Round, 1st Leg
03/07/2010 - Mahoz HaSephardim 1-1 Holzborg
Play-offs 2nd Round, 2nd Leg
07/07/2010 - Holzborg 3-1 Mahoz HaSephardim [Holzborg win 4-2 on aggregate]
Group A
14/04/2010 - Holzborg 1-0 Verac
14/04/2010 - Patrova 1-2 Toketi
21/04/2010 - Verac 1-1 Patrova
21/04/2010 - Flanders 0-2 Holzborg
28/04/2010 - Patrova 3-2 Flanders
28/04/2010 - Toketi 3-0 Verac
05/05/2010 - Flanders 1-3 Toketi
05/05/2010 - Holzborg 2-0 Patrova
12/05/2010 - Toketi 1-0 Holzborg
12/05/2010 - Verac 1-0 Flanders
19/05/2010 - Holzborg 1-2 Toketi
19/05/2010 - Flanders 1-1 Verac
26/05/2010 - Toketi 2-0 Flanders
26/05/2010 - Patrova 1-1 Holzborg
02/06/2010 - Flanders 0-1 Patrova
02/06/2010 - Verac 1-2 Toketi
09/06/2010 - Patrova 0-0 Verac
09/06/2010 - Holzborg 3-0 Flanders
16/06/2010 - Verac 1-1 Holzborg
16/06/2010 - Toketi 2-0 Patrova
Group B
14/04/2010 - Orontea 1-1 Torrington Islands
14/04/2010 - Réunion 0-2 Stormark
21/04/2010 - Torrington Islands 1-1 Réunion
21/04/2010 - Enthdover 2-1 Orontea
28/04/2010 - Réunion 0-0 Enthdover
28/04/2010 - Stormark 3-1 Torrington Islands
05/05/2010 - Enthdover 0-2 Stormark
05/05/2010 - Orontea 1-1 Réunion
12/05/2010 - Stormark 1-0 Orontea
12/05/2010 - Torrington Islands 2-0 Enthdover
19/05/2010 - Orontea 1-1 Stormark
19/05/2010 - Enthdover 1-1 Torrington Islands
26/05/2010 - Stormark 3-0 Enthdover
26/05/2010 - Réunion 1-0 Orontea
02/06/2010 - Enthdover 1-0 Réunion
02/06/2010 - Torrington Islands 2-2 Stormark
09/06/2010 - Réunion 0-0 Torrington Islands
09/06/2010 - Orontea 1-1 Enthdover
16/06/2010 - Torrington Islands 2-0 Orontea
16/06/2010 - Stormark 1-0 Réunion
Group C
14/04/2010 - Dura 0-4 Novatainia
14/04/2010 - Imperium Incognita 0-1 Mahoz HaSephardim
21/04/2010 - Novatainia 2-0 Imperium Incognita
21/04/2010 - Antica 1-1 Dura
28/04/2010 - Imperium Incognita 2-0 Antica
28/04/2010 - Mahoz HaSephardim 1-1 Novatainia
05/05/2010 - Antica 0-1 Mahoz HaSephardim
05/05/2010 - Dura 2-1 Imperium Incognita
12/05/2010 - Mahoz HaSephardim 2-0 Dura
12/05/2010 - Novatainia 3-0 Antica
19/05/2010 - Dura 0-1 Mahoz HaSephardim
19/05/2010 - Antica 0-2 Novatainia
26/05/2010 - Mahoz HaSephardim 3-1 Antica
26/05/2010 - Imperium Incognita 1-1 Dura
02/06/2010 - Antica 2-3 Imperium Incognita
02/06/2010 - Novatainia 2-0 Mahoz HaSephardim
09/06/2010 - Imperium Incognita 1-1 Novatainia
09/06/2010 - Dura 3-1 Antica
16/06/2010 - Novatainia 4-1 Dura
16/06/2010 - Mahoz HaSephardim 1-0 Imperium Incognita
Play-offs 1st Round, 1st Leg
23/06/2010 - Holzborg 3-0 Torrington Islands
Play-offs 1st Round, 2nd Leg
26/06/2010 - Torrington Islands 0-0 Holzborg [Holzborg win 3-0 on aggregate]
Play-offs 2nd Round, 1st Leg
03/07/2010 - Mahoz HaSephardim 1-1 Holzborg
Play-offs 2nd Round, 2nd Leg
07/07/2010 - Holzborg 3-1 Mahoz HaSephardim [Holzborg win 4-2 on aggregate]
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2010 CTFA World Cup Qualifying + 2010 CiboTap Championships
Group A
21/04/2010 - Alexandria 2-0 Zandarijn
21/04/2010 - Natopia 3-0 Nelaga
28/04/2010 - Zandarijn 2-1 Nelaga
28/04/2010 - Alexandria 1-0 Natopia
05/05/2010 - Natopia 2-1 Zandarijn
05/05/2010 - Nelaga 0-4 Alexandria
12/05/2010 - Zandarijn 1-1 Natopia
12/05/2010 - Alexandria 6-1 Nelaga
19/05/2010 - Nelaga 1-3 Zandarijn
19/05/2010 - Natopia 1-1 Alexandria
26/05/2010 - Zandarijn 0-1 Alexandria
26/05/2010 - Nelaga 0-1 Natopia
Group B
21/04/2010 - Monovia 2-1 Relaram
28/04/2010 - Carlswald 0-2 Monovia
05/05/2010 - Relaram 3-0 Carlswald
12/05/2010 - Carlswald 0-1 Relaram
19/05/2010 - Monovia 3-1 Carlswald
26/05/2010 - Relaram 1-1 Monovia
Final
02/06/2010 - Alexandria 4-1 Monovia
Group A
21/04/2010 - Alexandria 2-0 Zandarijn
21/04/2010 - Natopia 3-0 Nelaga
28/04/2010 - Zandarijn 2-1 Nelaga
28/04/2010 - Alexandria 1-0 Natopia
05/05/2010 - Natopia 2-1 Zandarijn
05/05/2010 - Nelaga 0-4 Alexandria
12/05/2010 - Zandarijn 1-1 Natopia
12/05/2010 - Alexandria 6-1 Nelaga
19/05/2010 - Nelaga 1-3 Zandarijn
19/05/2010 - Natopia 1-1 Alexandria
26/05/2010 - Zandarijn 0-1 Alexandria
26/05/2010 - Nelaga 0-1 Natopia
Group B
21/04/2010 - Monovia 2-1 Relaram
28/04/2010 - Carlswald 0-2 Monovia
05/05/2010 - Relaram 3-0 Carlswald
12/05/2010 - Carlswald 0-1 Relaram
19/05/2010 - Monovia 3-1 Carlswald
26/05/2010 - Relaram 1-1 Monovia
Final
02/06/2010 - Alexandria 4-1 Monovia
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2010 EMUFA World Cup Qualifying
Group A
14/04/2010 - Cyberia 1-1 Valencia
14/04/2010 - Interland 3-0 Uantir
21/04/2010 - Valencia 2-1 Interland
21/04/2010 - Barrington 0-1 Cyberia
28/04/2010 - Interland 2-1 Barrington
28/04/2010 - Uantir 1-3 Valencia
05/05/2010 - Barrington 2-2 Uantir
05/05/2010 - Cyberia 1-1 Interland
12/05/2010 - Uantir 0-0 Cyberia
12/05/2010 - Valencia 4-1 Barrington
19/05/2010 - Cyberia 2-0 Uantir
19/05/2010 - Barrington 1-1 Valencia
26/05/2010 - Uantir 1-1 Barrington
26/05/2010 - Interland 3-1 Cyberia
02/06/2010 - Barrington 0-1 Interland
02/06/2010 - Valencia 3-0 Uantir
09/06/2010 - Interland 1-1 Valencia
09/06/2010 - Cyberia 1-1 Barrington
16/06/2010 - Valencia 2-1 Cyberia
16/06/2010 - Uantir 0-1 Interland
Group B
14/04/2010 - Nova England 2-1 Taeland
14/04/2010 - Nova English Korea 0-0 Passas
21/04/2010 - Taeland 2-2 Nova English Korea
21/04/2010 - New Vaduz 1-2 Nova England
28/04/2010 - Nova English Korea 1-1 New Vaduz
28/04/2010 - Passas 4-1 Taeland
05/05/2010 - New Vaduz 0-1 Passas
05/05/2010 - Nova England 2-0 Nova English Korea
12/05/2010 - Passas 1-1 Nova England
12/05/2010 - Taeland 0-0 New Vaduz
19/05/2010 - Nova England 1-0 Passas
19/05/2010 - New Vaduz 3-1 Taeland
26/05/2010 - Passas 3-0 New Vaduz
26/05/2010 - Nova English Korea 1-3 Nova England
02/06/2010 - New Vaduz 1-0 Nova English Korea
02/06/2010 - Taeland 0-1 Passas
09/06/2010 - Nova English Korea 1-1 Taeland
09/06/2010 - Nova England 3-0 New Vaduz
16/06/2010 - Taeland 0-2 Nova England
16/06/2010 - Passas 2-1 Nova English Korea
Group C
14/04/2010 - Bobalania 3-2 Ocia
14/04/2010 - Craitland 4-0 Nederlands
28/04/2010 - Ocia 3-1 Nederlands
28/04/2010 - Bobalania 1-0 Craitland
12/05/2010 - Craitland 2-0 Ocia
12/05/2010 - Nederlands 0-1 Bobalania
19/05/2010 - Ocia 1-1 Craitland
19/05/2010 - Bobalania 2-0 Nederlands
02/06/2010 - Nederlands 1-1 Ocia
02/06/2010 - Craitland 2-1 Bobalania
16/06/2010 - Ocia 1-1 Bobalania
16/06/2010 - Nederlands 0-1 Craitland
Group A
14/04/2010 - Cyberia 1-1 Valencia
14/04/2010 - Interland 3-0 Uantir
21/04/2010 - Valencia 2-1 Interland
21/04/2010 - Barrington 0-1 Cyberia
28/04/2010 - Interland 2-1 Barrington
28/04/2010 - Uantir 1-3 Valencia
05/05/2010 - Barrington 2-2 Uantir
05/05/2010 - Cyberia 1-1 Interland
12/05/2010 - Uantir 0-0 Cyberia
12/05/2010 - Valencia 4-1 Barrington
19/05/2010 - Cyberia 2-0 Uantir
19/05/2010 - Barrington 1-1 Valencia
26/05/2010 - Uantir 1-1 Barrington
26/05/2010 - Interland 3-1 Cyberia
02/06/2010 - Barrington 0-1 Interland
02/06/2010 - Valencia 3-0 Uantir
09/06/2010 - Interland 1-1 Valencia
09/06/2010 - Cyberia 1-1 Barrington
16/06/2010 - Valencia 2-1 Cyberia
16/06/2010 - Uantir 0-1 Interland
Group B
14/04/2010 - Nova England 2-1 Taeland
14/04/2010 - Nova English Korea 0-0 Passas
21/04/2010 - Taeland 2-2 Nova English Korea
21/04/2010 - New Vaduz 1-2 Nova England
28/04/2010 - Nova English Korea 1-1 New Vaduz
28/04/2010 - Passas 4-1 Taeland
05/05/2010 - New Vaduz 0-1 Passas
05/05/2010 - Nova England 2-0 Nova English Korea
12/05/2010 - Passas 1-1 Nova England
12/05/2010 - Taeland 0-0 New Vaduz
19/05/2010 - Nova England 1-0 Passas
19/05/2010 - New Vaduz 3-1 Taeland
26/05/2010 - Passas 3-0 New Vaduz
26/05/2010 - Nova English Korea 1-3 Nova England
02/06/2010 - New Vaduz 1-0 Nova English Korea
02/06/2010 - Taeland 0-1 Passas
09/06/2010 - Nova English Korea 1-1 Taeland
09/06/2010 - Nova England 3-0 New Vaduz
16/06/2010 - Taeland 0-2 Nova England
16/06/2010 - Passas 2-1 Nova English Korea
Group C
14/04/2010 - Bobalania 3-2 Ocia
14/04/2010 - Craitland 4-0 Nederlands
28/04/2010 - Ocia 3-1 Nederlands
28/04/2010 - Bobalania 1-0 Craitland
12/05/2010 - Craitland 2-0 Ocia
12/05/2010 - Nederlands 0-1 Bobalania
19/05/2010 - Ocia 1-1 Craitland
19/05/2010 - Bobalania 2-0 Nederlands
02/06/2010 - Nederlands 1-1 Ocia
02/06/2010 - Craitland 2-1 Bobalania
16/06/2010 - Ocia 1-1 Bobalania
16/06/2010 - Nederlands 0-1 Craitland
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2010 WMFA World Cup Qualifying
Group A
21/04/2010 - Beaugium 1-1 Tellia
21/04/2010 - Imperial Empire 0-1 Istvanistan
28/04/2010 - Tellia 2-1 Istvanistan
28/04/2010 - Beaugium 3-0 Imperial Empire
05/05/2010 - Imperial Empire 1-3 Tellia
05/05/2010 - Istvanistan 0-0 Beaugium
12/05/2010 - Tellia 4-1 Imperial Empire
12/05/2010 - Beaugium 2-0 Istvanistan
19/05/2010 - Istvanistan 1-1 Tellia
19/05/2010 - Imperial Empire 0-2 Beaugium
26/05/2010 - Tellia 1-0 Beaugium
26/05/2010 - Istvanistan 2-0 Imperial Empire
Group B
21/04/2010 - Amokolia 1-1 Shireroth
21/04/2010 - Ashkenatza 1-0 Batavia
28/04/2010 - Shireroth 1-1 Batavia
28/04/2010 - Amokolia 2-0 Ashkenatza
05/05/2010 - Ashkenatza 0-1 Shireroth
05/05/2010 - Batavia 3-1 Amokolia
12/05/2010 - Shireroth 0-0 Ashkenatza
12/05/2010 - Amokolia 2-2 Batavia
19/05/2010 - Batavia 3-0 Shireroth
19/05/2010 - Ashkenatza 1-0 Amokolia
26/05/2010 - Shireroth 1-0 Amokolia
26/05/2010 - Batavia 2-1 Ashkenatza
Play-off, 1st Leg
02/06/2010 - Beaugium 3-1 Shireroth
Play-off, 2nd Leg
09/06/2010 - Shireroth 1-0 Beaugium [Beaugium win 3-2 on aggregate]
Group A
21/04/2010 - Beaugium 1-1 Tellia
21/04/2010 - Imperial Empire 0-1 Istvanistan
28/04/2010 - Tellia 2-1 Istvanistan
28/04/2010 - Beaugium 3-0 Imperial Empire
05/05/2010 - Imperial Empire 1-3 Tellia
05/05/2010 - Istvanistan 0-0 Beaugium
12/05/2010 - Tellia 4-1 Imperial Empire
12/05/2010 - Beaugium 2-0 Istvanistan
19/05/2010 - Istvanistan 1-1 Tellia
19/05/2010 - Imperial Empire 0-2 Beaugium
26/05/2010 - Tellia 1-0 Beaugium
26/05/2010 - Istvanistan 2-0 Imperial Empire
Group B
21/04/2010 - Amokolia 1-1 Shireroth
21/04/2010 - Ashkenatza 1-0 Batavia
28/04/2010 - Shireroth 1-1 Batavia
28/04/2010 - Amokolia 2-0 Ashkenatza
05/05/2010 - Ashkenatza 0-1 Shireroth
05/05/2010 - Batavia 3-1 Amokolia
12/05/2010 - Shireroth 0-0 Ashkenatza
12/05/2010 - Amokolia 2-2 Batavia
19/05/2010 - Batavia 3-0 Shireroth
19/05/2010 - Ashkenatza 1-0 Amokolia
26/05/2010 - Shireroth 1-0 Amokolia
26/05/2010 - Batavia 2-1 Ashkenatza
Play-off, 1st Leg
02/06/2010 - Beaugium 3-1 Shireroth
Play-off, 2nd Leg
09/06/2010 - Shireroth 1-0 Beaugium [Beaugium win 3-2 on aggregate]
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2010 FMF World Cup
Group A
01/08/2010 - Hamland 0-2 Tellia
01/08/2010 - Passas 1-2 Toketi
06/08/2010 - Hamland 3-1 Toketi
06/08/2010 - Passas 2-1 Tellia
11/08/2010 - Tellia 1-2 Toketi
11/08/2010 - Hamland 1-1 Passas
Group B
02/08/2010 - Alexandria 0-0 Batavia
02/08/2010 - Interland 2-0 Stormark
07/08/2010 - Alexandria 0-2 Stormark
07/08/2010 - Interland 1-2 Batavia
12/08/2010 - Batavia 2-2 Stormark
12/08/2010 - Interland 0-2 Alexandria
Group C
03/08/2010 - Nova England 1-0 Novatainia
03/08/2010 - Craitland 3-1 Natopia
08/08/2010 - Craitland 0-0 Novatainia
08/08/2010 - Natopia 3-1 Nova England
13/08/2010 - Nova England 1-2 Craitland
13/08/2010 - Natopia 0-0 Novatainia
Group D
04/08/2010 - Beaugium 1-2 Monovia
04/08/2010 - Holzborg 1-2 Valencia
09/08/2010 - Beaugium 1-3 Holzborg
09/08/2010 - Monovia 1-0 Valencia
14/08/2010 - Valencia 2-0 Beaugium
14/08/2010 - Monovia 3-1 Holzborg
Quarter-finals
17/08/2010 - Toketi 3-1 Stormark
17/08/2010 - Batavia 3-5 Hamland
18/08/2010 - Monovia 3-1 Natopia
18/08/2010 - Craitland 2-0 Valencia
Semi-finals
21/08/2010 - Toketi 0-4 Craitland
21/08/2010 - Hamland 3-0 Monovia
Third-place play-off
24/08/2010 - Toketi 1-0 Monovia
Final
25/08/2010 - Hamland 0-1 Craitland
Group A
01/08/2010 - Hamland 0-2 Tellia
01/08/2010 - Passas 1-2 Toketi
06/08/2010 - Hamland 3-1 Toketi
06/08/2010 - Passas 2-1 Tellia
11/08/2010 - Tellia 1-2 Toketi
11/08/2010 - Hamland 1-1 Passas
Group B
02/08/2010 - Alexandria 0-0 Batavia
02/08/2010 - Interland 2-0 Stormark
07/08/2010 - Alexandria 0-2 Stormark
07/08/2010 - Interland 1-2 Batavia
12/08/2010 - Batavia 2-2 Stormark
12/08/2010 - Interland 0-2 Alexandria
Group C
03/08/2010 - Nova England 1-0 Novatainia
03/08/2010 - Craitland 3-1 Natopia
08/08/2010 - Craitland 0-0 Novatainia
08/08/2010 - Natopia 3-1 Nova England
13/08/2010 - Nova England 1-2 Craitland
13/08/2010 - Natopia 0-0 Novatainia
Group D
04/08/2010 - Beaugium 1-2 Monovia
04/08/2010 - Holzborg 1-2 Valencia
09/08/2010 - Beaugium 1-3 Holzborg
09/08/2010 - Monovia 1-0 Valencia
14/08/2010 - Valencia 2-0 Beaugium
14/08/2010 - Monovia 3-1 Holzborg
Quarter-finals
17/08/2010 - Toketi 3-1 Stormark
17/08/2010 - Batavia 3-5 Hamland
18/08/2010 - Monovia 3-1 Natopia
18/08/2010 - Craitland 2-0 Valencia
Semi-finals
21/08/2010 - Toketi 0-4 Craitland
21/08/2010 - Hamland 3-0 Monovia
Third-place play-off
24/08/2010 - Toketi 1-0 Monovia
Final
25/08/2010 - Hamland 0-1 Craitland
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 AEFA World Cup Qualifying
Group A
16/03/2011 - Antica 2-2 Stormark
16/03/2011 - Athlon 1-0 Réunion
30/03/2011 - Stormark 3-0 Réunion
30/03/2011 - Antica 2-0 Athlon
13/04/2011 - Athlon 1-2 Stormark
13/04/2011 - Réunion 0-3 Antica
27/04/2011 - Stormark 1-1 Antica
27/04/2011 - Réunion 0-0 Athlon
11/05/2011 - Réunion 1-2 Stormark
11/05/2011 - Athlon 0-2 Antica
25/05/2011 - Stormark 3-1 Athlon
25/05/2011 - Antica 1-0 Réunion
Group B
16/03/2011 - Gotzborg 1-2 Toketi
16/03/2011 - Hurmu 3-0 Mondero
30/03/2011 - Toketi 4-1 Mondero
30/03/2011 - Gotzborg 1-0 Hurmu
13/04/2011 - Hurmu 3-3 Toketi
13/04/2011 - Mondero 0-1 Gotzborg
27/04/2011 - Toketi 2-0 Gotzborg
27/04/2011 - Mondero 1-2 Hurmu
11/05/2011 - Mondero 0-5 Toketi
11/05/2011 - Hurmu 3-2 Gotzborg
25/05/2011 - Toketi 0-0 Hurmu
25/05/2011 - Gotzborg 2-1 Mondero
Group C
16/03/2011 - Babkha 2-1 Flanders
16/03/2011 - Castrum Nazarene 0-2 Dura
30/03/2011 - Flanders 0-0 Dura
30/03/2011 - Babkha 5-0 Castrum Nazarene
13/04/2011 - Castrum Nazarene 1-3 Flanders
13/04/2011 - Dura 2-2 Babkha
27/04/2011 - Flanders 0-1 Babkha
27/04/2011 - Dura 2-2 Castrum Nazarene
11/05/2011 - Dura 1-1 Flanders
11/05/2011 - Castrum Nazarene 0-3 Babkha
25/05/2011 - Flanders 1-0 Castrum Nazarene
25/05/2011 - Babkha 1-2 Dura
Group D
16/03/2011 - Novatainia 0-1 Victoria
30/03/2011 - Mahoz HaSephardim 1-1 Novatainia
13/04/2011 - Victoria 1-1 Mahoz HaSephardim
27/04/2011 - Victoria 3-3 Novatainia
11/05/2011 - Novatainia 2-1 Mahoz HaSephardim
25/05/2011 - Mahoz HaSephardim 2-1 Victoria
Group A
16/03/2011 - Antica 2-2 Stormark
16/03/2011 - Athlon 1-0 Réunion
30/03/2011 - Stormark 3-0 Réunion
30/03/2011 - Antica 2-0 Athlon
13/04/2011 - Athlon 1-2 Stormark
13/04/2011 - Réunion 0-3 Antica
27/04/2011 - Stormark 1-1 Antica
27/04/2011 - Réunion 0-0 Athlon
11/05/2011 - Réunion 1-2 Stormark
11/05/2011 - Athlon 0-2 Antica
25/05/2011 - Stormark 3-1 Athlon
25/05/2011 - Antica 1-0 Réunion
Group B
16/03/2011 - Gotzborg 1-2 Toketi
16/03/2011 - Hurmu 3-0 Mondero
30/03/2011 - Toketi 4-1 Mondero
30/03/2011 - Gotzborg 1-0 Hurmu
13/04/2011 - Hurmu 3-3 Toketi
13/04/2011 - Mondero 0-1 Gotzborg
27/04/2011 - Toketi 2-0 Gotzborg
27/04/2011 - Mondero 1-2 Hurmu
11/05/2011 - Mondero 0-5 Toketi
11/05/2011 - Hurmu 3-2 Gotzborg
25/05/2011 - Toketi 0-0 Hurmu
25/05/2011 - Gotzborg 2-1 Mondero
Group C
16/03/2011 - Babkha 2-1 Flanders
16/03/2011 - Castrum Nazarene 0-2 Dura
30/03/2011 - Flanders 0-0 Dura
30/03/2011 - Babkha 5-0 Castrum Nazarene
13/04/2011 - Castrum Nazarene 1-3 Flanders
13/04/2011 - Dura 2-2 Babkha
27/04/2011 - Flanders 0-1 Babkha
27/04/2011 - Dura 2-2 Castrum Nazarene
11/05/2011 - Dura 1-1 Flanders
11/05/2011 - Castrum Nazarene 0-3 Babkha
25/05/2011 - Flanders 1-0 Castrum Nazarene
25/05/2011 - Babkha 1-2 Dura
Group D
16/03/2011 - Novatainia 0-1 Victoria
30/03/2011 - Mahoz HaSephardim 1-1 Novatainia
13/04/2011 - Victoria 1-1 Mahoz HaSephardim
27/04/2011 - Victoria 3-3 Novatainia
11/05/2011 - Novatainia 2-1 Mahoz HaSephardim
25/05/2011 - Mahoz HaSephardim 2-1 Victoria
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 CTFA World Cup Qualifying + 2011 CiboTap Championships
Group Stage
16/03/2011 - Alexandria 2-0 Zandarijn
16/03/2011 - Hammish Monovia 1-1 Relaram
16/03/2011 - Monovia 3-2 Natopia
23/03/2011 - Zandarijn 2-2 Natopia
23/03/2011 - Relaram 0-2 Monovia
23/03/2011 - Alexandria 3-0 Hammish Monovia
30/03/2011 - Hammish Monovia 1-2 Zandarijn
30/03/2011 - Monovia 1-1 Alexandria
30/03/2011 - Natopia 2-0 Relaram
06/04/2011 - Zandarijn 2-0 Relaram
06/04/2011 - Alexandria 2-2 Natopia
06/04/2011 - Hammish Monovia 1-3 Monovia
13/04/2011 - Monovia 0-0 Zandarijn
13/04/2011 - Natopia 3-1 Hammish Monovia
13/04/2011 - Relaram 0-2 Alexandria
20/04/2011 - Zandarijn 1-1 Alexandria
20/04/2011 - Relaram 0-1 Hammish Monovia
20/04/2011 - Natopia 2-1 Monovia
27/04/2011 - Natopia 1-1 Zandarijn
27/04/2011 - Monovia 1-0 Relaram
27/04/2011 - Hammish Monovia 0-4 Alexandria
04/05/2011 - Zandarijn 2-0 Hammish Monovia
04/05/2011 - Alexandria 1-0 Monovia
04/05/2011 - Relaram 2-4 Natopia
11/05/2011 - Relaram 0-2 Zandarijn
11/05/2011 - Natopia 1-1 Alexandria
11/05/2011 - Monovia 0-0 Hammish Monovia
18/05/2011 - Zandarijn 2-2 Monovia
18/05/2011 - Hammish Monovia 1-1 Natopia
18/05/2011 - Alexandria 0-0 Relaram
Final
25/05/2011 - Natopia 2-3 Alexandria
Group Stage
16/03/2011 - Alexandria 2-0 Zandarijn
16/03/2011 - Hammish Monovia 1-1 Relaram
16/03/2011 - Monovia 3-2 Natopia
23/03/2011 - Zandarijn 2-2 Natopia
23/03/2011 - Relaram 0-2 Monovia
23/03/2011 - Alexandria 3-0 Hammish Monovia
30/03/2011 - Hammish Monovia 1-2 Zandarijn
30/03/2011 - Monovia 1-1 Alexandria
30/03/2011 - Natopia 2-0 Relaram
06/04/2011 - Zandarijn 2-0 Relaram
06/04/2011 - Alexandria 2-2 Natopia
06/04/2011 - Hammish Monovia 1-3 Monovia
13/04/2011 - Monovia 0-0 Zandarijn
13/04/2011 - Natopia 3-1 Hammish Monovia
13/04/2011 - Relaram 0-2 Alexandria
20/04/2011 - Zandarijn 1-1 Alexandria
20/04/2011 - Relaram 0-1 Hammish Monovia
20/04/2011 - Natopia 2-1 Monovia
27/04/2011 - Natopia 1-1 Zandarijn
27/04/2011 - Monovia 1-0 Relaram
27/04/2011 - Hammish Monovia 0-4 Alexandria
04/05/2011 - Zandarijn 2-0 Hammish Monovia
04/05/2011 - Alexandria 1-0 Monovia
04/05/2011 - Relaram 2-4 Natopia
11/05/2011 - Relaram 0-2 Zandarijn
11/05/2011 - Natopia 1-1 Alexandria
11/05/2011 - Monovia 0-0 Hammish Monovia
18/05/2011 - Zandarijn 2-2 Monovia
18/05/2011 - Hammish Monovia 1-1 Natopia
18/05/2011 - Alexandria 0-0 Relaram
Final
25/05/2011 - Natopia 2-3 Alexandria
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 EMUFA World Cup Qualifying
Group A
16/03/2011 - A1 2-1 Taeland
16/03/2011 - New Vaduz 1-1 Ocia
30/03/2011 - Taeland 2-1 Ocia
30/03/2011 - A1 0-0 New Vaduz
13/04/2011 - New Vaduz 1-1 Taeland
13/04/2011 - Ocia 2-1 A1
27/04/2011 - Taeland 1-1 A1
27/04/2011 - Ocia 2-0 New Vaduz
11/05/2011 - Ocia 2-2 Taeland
11/05/2011 - New Vaduz 1-0 A1
25/05/2011 - Taeland 4-3 New Vaduz
25/05/2011 - A1 1-0 Ocia
Group B
16/03/2011 - Mercury 2-2 Valencia
16/03/2011 - Nova England 4-1 Tiana
30/03/2011 - Valencia 3-1 Tiana
31/03/2011 - Mercury 1-1 Nova England
13/04/2011 - Nova England 2-0 Valencia
13/04/2011 - Tiana 0-1 Mercury
27/04/2011 - Valencia 1-0 Mercury
27/04/2011 - Tiana 1-5 Nova England
11/05/2011 - Tiana 0-2 Valencia
11/05/2011 - Nova England 1-1 Mercury
25/05/2011 - Valencia 1-1 Nova England
25/05/2011 - Mercury 2-0 Tiana
Group C
16/03/2011 - Flatland 3-1 Sandus
16/03/2011 - Islamic Internetrepublic 0-2 Passas
30/03/2011 - Sandus 0-2 Passas
30/03/2011 - Flatland 1-1 Islamic Internetrepublic
13/04/2011 - Islamic Internetrepublic 0-2 Sandus
13/04/2011 - Passas 3-2 Flatland
27/04/2011 - Sandus 2-2 Flatland
27/04/2011 - Passas 3-0 Islamic Internetrepublic
11/05/2011 - Passas 1-0 Sandus
11/05/2011 - Islamic Internetrepublic 1-1 Flatland
25/05/2011 - Sandus 1-0 Islamic Internetrepublic
25/05/2011 - Flatland 2-2 Passas
Group D
16/03/2011 - Hamland 3-0 Uantir
16/03/2011 - Incontinentia 0-1 Nova English Korea
30/03/2011 - Uantir 2-2 Nova English Korea
30/03/2011 - Hamland 8-2 Incontinentia
13/04/2011 - Incontinentia 0-2 Uantir
13/04/2011 - Nova English Korea 1-2 Hamland
27/04/2011 - Uantir 1-2 Hamland
27/04/2011 - Nova English Korea 1-0 Incontinentia
11/05/2011 - Nova English Korea 1-1 Uantir
11/05/2011 - Incontinentia 0-7 Hamland
25/05/2011 - Uantir 3-0 Incontinentia
25/05/2011 - Hamland 0-1 Nova English Korea
Group E
16/03/2011 - Eruditia 2-1 Plagaia
16/03/2011 - Interland 2-1 Normark
30/03/2011 - Plagaia 0-3 Normark
30/03/2011 - Eruditia 1-1 Interland
13/04/2011 - Interland 1-0 Plagaia
13/04/2011 - Normark 3-0 Eruditia
27/04/2011 - Plagaia 2-0 Eruditia
27/04/2011 - Normark 0-0 Interland
11/05/2011 - Normark 2-0 Plagaia
11/05/2011 - Interland 2-2 Eruditia
25/05/2011 - Plagaia 1-3 Interland
25/05/2011 - Eruditia 1-1 Normark
Group A
16/03/2011 - A1 2-1 Taeland
16/03/2011 - New Vaduz 1-1 Ocia
30/03/2011 - Taeland 2-1 Ocia
30/03/2011 - A1 0-0 New Vaduz
13/04/2011 - New Vaduz 1-1 Taeland
13/04/2011 - Ocia 2-1 A1
27/04/2011 - Taeland 1-1 A1
27/04/2011 - Ocia 2-0 New Vaduz
11/05/2011 - Ocia 2-2 Taeland
11/05/2011 - New Vaduz 1-0 A1
25/05/2011 - Taeland 4-3 New Vaduz
25/05/2011 - A1 1-0 Ocia
Group B
16/03/2011 - Mercury 2-2 Valencia
16/03/2011 - Nova England 4-1 Tiana
30/03/2011 - Valencia 3-1 Tiana
31/03/2011 - Mercury 1-1 Nova England
13/04/2011 - Nova England 2-0 Valencia
13/04/2011 - Tiana 0-1 Mercury
27/04/2011 - Valencia 1-0 Mercury
27/04/2011 - Tiana 1-5 Nova England
11/05/2011 - Tiana 0-2 Valencia
11/05/2011 - Nova England 1-1 Mercury
25/05/2011 - Valencia 1-1 Nova England
25/05/2011 - Mercury 2-0 Tiana
Group C
16/03/2011 - Flatland 3-1 Sandus
16/03/2011 - Islamic Internetrepublic 0-2 Passas
30/03/2011 - Sandus 0-2 Passas
30/03/2011 - Flatland 1-1 Islamic Internetrepublic
13/04/2011 - Islamic Internetrepublic 0-2 Sandus
13/04/2011 - Passas 3-2 Flatland
27/04/2011 - Sandus 2-2 Flatland
27/04/2011 - Passas 3-0 Islamic Internetrepublic
11/05/2011 - Passas 1-0 Sandus
11/05/2011 - Islamic Internetrepublic 1-1 Flatland
25/05/2011 - Sandus 1-0 Islamic Internetrepublic
25/05/2011 - Flatland 2-2 Passas
Group D
16/03/2011 - Hamland 3-0 Uantir
16/03/2011 - Incontinentia 0-1 Nova English Korea
30/03/2011 - Uantir 2-2 Nova English Korea
30/03/2011 - Hamland 8-2 Incontinentia
13/04/2011 - Incontinentia 0-2 Uantir
13/04/2011 - Nova English Korea 1-2 Hamland
27/04/2011 - Uantir 1-2 Hamland
27/04/2011 - Nova English Korea 1-0 Incontinentia
11/05/2011 - Nova English Korea 1-1 Uantir
11/05/2011 - Incontinentia 0-7 Hamland
25/05/2011 - Uantir 3-0 Incontinentia
25/05/2011 - Hamland 0-1 Nova English Korea
Group E
16/03/2011 - Eruditia 2-1 Plagaia
16/03/2011 - Interland 2-1 Normark
30/03/2011 - Plagaia 0-3 Normark
30/03/2011 - Eruditia 1-1 Interland
13/04/2011 - Interland 1-0 Plagaia
13/04/2011 - Normark 3-0 Eruditia
27/04/2011 - Plagaia 2-0 Eruditia
27/04/2011 - Normark 0-0 Interland
11/05/2011 - Normark 2-0 Plagaia
11/05/2011 - Interland 2-2 Eruditia
25/05/2011 - Plagaia 1-3 Interland
25/05/2011 - Eruditia 1-1 Normark
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 WMFA World Cup Qualifying
Group Stage
16/03/2011 - Amokolia 1-3 Tellia
16/03/2011 - Ashkenatza 2-1 Elwynn
16/03/2011 - Batavia 2-0 Beaugium
23/03/2011 - Tellia 0-0 Beaugium
23/03/2011 - Elwynn 1-3 Batavia
23/03/2011 - Amokolia 2-1 Ashkenatza
30/03/2011 - Ashkenatza 0-2 Tellia
30/03/2011 - Batavia 2-1 Amokolia
30/03/2011 - Beaugium 0-0 Elwynn
06/04/2011 - Tellia 4-0 Elwynn
06/04/2011 - Amokolia 1-1 Beaugium
06/04/2011 - Ashkenatza 0-1 Batavia
13/04/2011 - Batavia 2-2 Tellia
13/04/2011 - Beaugium 1-0 Ashkenatza
13/04/2011 - Elwynn 3-0 Amokolia
20/04/2011 - Tellia 2-0 Amokolia
20/04/2011 - Elwynn 0-1 Ashkenatza
20/04/2011 - Beaugium 1-1 Batavia
27/04/2011 - Beaugium 2-1 Tellia
27/04/2011 - Batavia 5-2 Elwynn
27/04/2011 - Ashkenatza 1-1 Amokolia
04/05/2011 - Tellia 1-1 Ashkenatza
04/05/2011 - Amokolia 3-1 Batavia
04/05/2011 - Elwynn 1-0 Beaugium
11/05/2011 - Elwynn 0-1 Tellia
11/05/2011 - Beaugium 1-1 Amokolia
11/05/2011 - Batavia 0-0 Ashkenatza
18/05/2011 - Tellia 0-2 Batavia
18/05/2011 - Ashkenatza 1-0 Beaugium
18/05/2011 - Amokolia 1-1 Elwynn
Group Stage
16/03/2011 - Amokolia 1-3 Tellia
16/03/2011 - Ashkenatza 2-1 Elwynn
16/03/2011 - Batavia 2-0 Beaugium
23/03/2011 - Tellia 0-0 Beaugium
23/03/2011 - Elwynn 1-3 Batavia
23/03/2011 - Amokolia 2-1 Ashkenatza
30/03/2011 - Ashkenatza 0-2 Tellia
30/03/2011 - Batavia 2-1 Amokolia
30/03/2011 - Beaugium 0-0 Elwynn
06/04/2011 - Tellia 4-0 Elwynn
06/04/2011 - Amokolia 1-1 Beaugium
06/04/2011 - Ashkenatza 0-1 Batavia
13/04/2011 - Batavia 2-2 Tellia
13/04/2011 - Beaugium 1-0 Ashkenatza
13/04/2011 - Elwynn 3-0 Amokolia
20/04/2011 - Tellia 2-0 Amokolia
20/04/2011 - Elwynn 0-1 Ashkenatza
20/04/2011 - Beaugium 1-1 Batavia
27/04/2011 - Beaugium 2-1 Tellia
27/04/2011 - Batavia 5-2 Elwynn
27/04/2011 - Ashkenatza 1-1 Amokolia
04/05/2011 - Tellia 1-1 Ashkenatza
04/05/2011 - Amokolia 3-1 Batavia
04/05/2011 - Elwynn 1-0 Beaugium
11/05/2011 - Elwynn 0-1 Tellia
11/05/2011 - Beaugium 1-1 Amokolia
11/05/2011 - Batavia 0-0 Ashkenatza
18/05/2011 - Tellia 0-2 Batavia
18/05/2011 - Ashkenatza 1-0 Beaugium
18/05/2011 - Amokolia 1-1 Elwynn
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
-
- Administrator General
- Posts: 4327
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 EMU Championships
Group A
18/06/2011 - Craitland 2-1 Taeland
18/06/2011 - Flatland 0-1 Ocia
18/06/2011 - Interland 2-2 Nova English Korea
21/06/2011 - Taeland 1-1 Nova English Korea
21/06/2011 - Ocia 0-1 Interland
21/06/2011 - Craitland 3-0 Flatland
24/06/2011 - Flatland 0-1 Taeland
24/06/2011 - Interland 2-1 Craitland
24/06/2011 - Nova English Korea 1-0 Ocia
27/06/2011 - Taeland 1-1 Ocia
27/06/2011 - Craitland 2-0 Nova English Korea
27/06/2011 - Flatland 0-0 Interland
30/06/2011 - Interland 2-2 Taeland
30/06/2011 - Nova English Korea 1-0 Flatland
30/06/2011 - Ocia 0-0 Craitland
Group B
19/06/2011 - Hamland 2-0 Valencia
19/06/2011 - Mercury 1-1 Passas
19/06/2011 - Normark 0-1 Nova England
22/06/2011 - Valencia 0-0 Nova England
22/06/2011 - Passas 2-0 Normark
22/06/2011 - Hamland 1-0 Mercury
25/06/2011 - Mercury 0-0 Valencia
25/06/2011 - Normark 1-3 Hamland
25/06/2011 - Nova England 1-1 Passas
28/06/2011 - Valencia 1-2 Passas
28/06/2011 - Hamland 0-1 Nova England
28/06/2011 - Mercury 0-0 Normark
01/07/2011 - Normark 1-1 Valencia
01/07/2011 - Nova England 0-0 Mercury
01/07/2011 - Passas 0-2 Hamland
Third-place play-off
04/07/2011 - Interland 2-1 Nova England
Final
05/07/2011 - Craitland 3-0 Hamland
Group A
18/06/2011 - Craitland 2-1 Taeland
18/06/2011 - Flatland 0-1 Ocia
18/06/2011 - Interland 2-2 Nova English Korea
21/06/2011 - Taeland 1-1 Nova English Korea
21/06/2011 - Ocia 0-1 Interland
21/06/2011 - Craitland 3-0 Flatland
24/06/2011 - Flatland 0-1 Taeland
24/06/2011 - Interland 2-1 Craitland
24/06/2011 - Nova English Korea 1-0 Ocia
27/06/2011 - Taeland 1-1 Ocia
27/06/2011 - Craitland 2-0 Nova English Korea
27/06/2011 - Flatland 0-0 Interland
30/06/2011 - Interland 2-2 Taeland
30/06/2011 - Nova English Korea 1-0 Flatland
30/06/2011 - Ocia 0-0 Craitland
Group B
19/06/2011 - Hamland 2-0 Valencia
19/06/2011 - Mercury 1-1 Passas
19/06/2011 - Normark 0-1 Nova England
22/06/2011 - Valencia 0-0 Nova England
22/06/2011 - Passas 2-0 Normark
22/06/2011 - Hamland 1-0 Mercury
25/06/2011 - Mercury 0-0 Valencia
25/06/2011 - Normark 1-3 Hamland
25/06/2011 - Nova England 1-1 Passas
28/06/2011 - Valencia 1-2 Passas
28/06/2011 - Hamland 0-1 Nova England
28/06/2011 - Mercury 0-0 Normark
01/07/2011 - Normark 1-1 Valencia
01/07/2011 - Nova England 0-0 Mercury
01/07/2011 - Passas 0-2 Hamland
Third-place play-off
04/07/2011 - Interland 2-1 Nova England
Final
05/07/2011 - Craitland 3-0 Hamland