Results Archive (by Competition)
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
Friendlies and Other Matches (2007-14)
2007
20/02/2007 - Taesong 3-6 Númenor
20/02/2007 - Matbaa 0-2 Alexandria
22/02/2007 - Craitland 3-3 Shireroth
23/06/2007 - Oscland 1-0 Craitland
27/06/2007 - Craitland 2-1 Passas
30/06/2007 - Gaia 0-0 Craitland
26/12/2007 - Batavia 2-2 Craitland
2008
13/02/2008 - Batavia 3-1 Zandarijn
01/03/2008 - Hamland 1-1 Craitland
08/03/2008 - Amokolia 0-2 Craitland
19/04/2008 - Craitland 1-0 Kavalos
24/05/2008 - Craitland 3-1 Taeland
07/06/2008 - Durntkinstan 0-1 Craitland
19/06/2008 - Greenuk 9-1 Tellia
MicrOlympics Gold Medal Final
27/08/2008 - Vanderveer 1-2 Craitland
2009
21/06/2009 - Craitland 1-0 Zandarijn
28/06/2009 - Craitland 0-0 Passas
05/09/2009 - Craitland 3-0 New Vaduz
2010
09/07/2010 - Hamland 4-6 Craitland
10/07/2010 - Alexandria 5-1 Nova English Korea
20/07/2010 - Shireroth 0-4 Tellia
24/07/2010 - Incontinentia 0-11 Craitland
24/07/2010 - Hamland 3-0 New Vaduz
08/09/2010 - Tellia 2-1 Zandarijn
10/09/2010 - Safiria 1-2 Taeland
15/09/2010 - Tellia 2-1 Shireroth
21/09/2010 - Hamland 4-0 Safiria
2011
09/03/2011 - Craitland 3-2 Mercury
23/03/2011 - Mercury 0-1 Craitland
30/03/2011 - Victoria 0-5 Craitland
13/06/2011 - Tellia 1-1 Hamland
29/06/2011 - Shireroth 6-0 Incontinentia
02/07/2011 - Incontinentia 1-7 Tellia
06/07/2011 - Taeland 1-2 Mercury
16/07/2011 - Zealandia 0-2 Mercury
16/07/2011 - Antica 3-0 Elwynn
16/07/2011 - Mahoz HaSephardim 1-1 Babkha
20/07/2011 - Hamland 2-0 Taeland
23/07/2011 - Antica 2-1 Babkha
23/07/2011 - Hammish Monovia 0-1 Craitland
23/07/2011 - Nova England 7-6 Shireroth
23/07/2011 - Zandarijn 1-2 Hamland
29/07/2011 - Nova English Korea 3-2 Shireroth
30/07/2011 - Antica 1-1 Hurmu
30/07/2011 - Craitland 2-0 Babkha
06/08/2011 - Shireroth 3-1 Ashkenatza
16/08/2011 - Aran 2-1 Mercury
05/11/2011 - Mercury 6-1 Incontinentia
2012 - Friendly Tournaments
22/02/2012 - Craitland 0-1 Hamland
10/03/2012 - Craitland 1-1 Mercury
18/04/2012 - Craitland 2-1 North Antarctica
30/05/2012 - Mercury 2-1 Zandarijn
30/05/2012 - Passas 1-2 Craitland
04/06/2012 - Interland 1-0 Mercury
06/06/2012 - Passas 0-2 Mercury
06/06/2012 - Sanilla 0-3 Craitland
13/06/2012 - Mercury 3-0 Hammish Monovia
13/06/2012 - Zandarijn 2-2 Sanilla
16/06/2012 - Sanilla 1-1 Elwynn
20/06/2012 - Antica 0-0 Craitland
22/06/2012 - Hamland 4-0 Taeland
23/06/2012 - Sanilla 2-1 Babkha
28/06/2012 - Senya 0-3 North Antarctica
29/06/2012 - Incontinentia 3-2 Hamland
30/06/2012 - Antica 1-0 Sanilla
30/06/2012 - Tellia 0-0 Alexandria
01/07/2012 - Kyō-Jima 1-0 Incontinentia
01/07/2012 - Senya 1-2 Safiria
04/07/2012 - Craitland 6-0 Kyō-Jima
11/07/2012 - Nova England 9-0 Lucerne
25/07/2012 - Senya 3-0 Walker Democracy
01/08/2012 - Lucerne 0-4 Senya
02/08/2012 - North Antarctica 2-1 Hammish Monovia
05/08/2012 - North Antarctica 1-4 Nova England
05/08/2012 - New Vaduz 0-2 Craitland
08/08/2012 - Sanilla 0-1 Babkha
10/08/2012 - North Antarctica 0-2 Zandarijn
10/08/2012 - Mercury 3-0 Craitland
15/08/2012 - Zandarijn 3-1 Senya
20/08/2012 - Høgmårk 1-2 Austbard
29/08/2012 - Senya 2-3 Sirocco
05/09/2012 - Birgeshir 3-3 New Vaduz
05/09/2012 - Craitland 1-0 Tellia
06/09/2012 - Interland 1-1 Hamland
31/10/2012 - Senya 5-0 River Warriors
06/11/2012 - River Warriors 0-1 Walker Democracy
15/11/2012 - Hamland 1-0 Austbard
21/11/2012 - Tellia 3-1 North Antarctica
21/11/2012 - Craitland 1-1 Nova England
21/11/2012 - New Vaduz 1-3 Mercury
08/12/2012 - North Antarctica 0-5 Sanilla
09/12/2012 - Safiria 7-2 River Warriors
19/12/2012 - North Antarctica 7-0 Lucerne
22/12/2012 - Senya 2-3 Tiana
2013 - Friendly Tournaments
02/01/2013 - North Antarctica 0-2 Interland
16/01/2013 - Høgmårk 1-3 Mercury
22/01/2013 - River Warriors 0-1 Democratic Monovia
16/02/2013 - Senya 2-0 Los Bay Petros
16/03/2013 - Calbion 2-1 Elwynn
16/04/2013 - Senya 3-1 Calbion
08/05/2013 - Tellia 5-0 Lucerne
15/05/2013 - Afrikaana 2-1 Lucerne
28/05/2013 - Tyrenia 0-2 Afrikaana
30/05/2013 - Tyrenia 0-4 Senya
04/06/2013 - Afrikaana 3-0 Aryasht
05/06/2013 - Gerenia 0-3 Tellia
12/06/2013 - Craitland 8-0 Mailong
13/06/2013 - Safiria 2-2 Hurmu
19/06/2013 - Hamland 6-0 Afrikaana
20/06/2013 - North Antarctica 0-0 New Vaduz
22/06/2013 - Afrikaana 1-3 Hammish Monovia
22/06/2013 - River Warriors 0-9 Hurmu
22/06/2013 - Senya 1-3 Craitland
22/06/2013 - Birgeshir 2-1 Gerenia
22/06/2013 - Mercury 2-1 Valencia
24/06/2013 - North Antarctica 2-0 Elwynn
24/06/2013 - Dura 1-1 Afrikaana
25/06/2013 - Gerenia 2-1 Craitland
26/06/2013 - Hamland 1-1 Nova England
26/06/2013 - Mercury 2-0 Nova English Korea
02/07/2013 - Craitland 1-0 Mercury
06/07/2013 - Afrikaana 1-4 Birgeshir
19/07/2013 - Craitland 2-1 Valencia
29/07/2013 - Amokolia 4-2 Hurmu
31/07/2013 - Craitland 4-5 Interland
11/08/2013 - River Warriors 3-7 Amokolia
21/08/2013 - River Warriors 5-2 Lucerne
31/08/2013 - Senya 10-0 River Warriors
03/09/2013 - Amokolia 1-4 Mercury
25/09/2013 - Maraguo 2-0 River Warriors
13/10/2013 - Senya 3-1 Lostisland
13/10/2013 - River Warriors 0-2 Juclandia
20/11/2013 - Craitland 2-0 Lakkvia
11/12/2013 - Senya 0-0 Mercury
11/12/2013 - Fort Kolgrad 1-1 Palasia
15/12/2013 - Indokistan 1-3 Senya
15/12/2013 - Fort Kolgrad 0-4 Tiana
2014 - Friendly Tournaments
15/01/2014 - Gerenia 0-2 North Antarctica
22/01/2014 - Tellia 2-1 Gerenia
22/01/2014 - Lurk 1-2 Juclandia
22/01/2014 - Fort Kolgrad 0-3 Merenolitovina
22/01/2014 - Alexandria 3-2 North Antarctica
22/01/2014 - Gotzborg 2-2 Amokolia
22/01/2014 - Passas 3-1 Tiana
22/01/2014 - Zandarijn 1-1 Senya
22/01/2014 - River Warriors 1-1 Walstadt
22/01/2014 - Incontinentia 2-0 Lucerne
22/01/2014 - Nova English Korea 0-1 Valencia
22/01/2014 - Mercury 2-1 Lakkvia
22/01/2014 - Nova England 1-2 Victoria
22/01/2014 - Neo Patrova 1-4 Craitland
22/01/2014 - Hamland 3-0 Haifa
30/05/2014 - Safiria 1-1 Senya
14/06/2014 - Fort Kolgrad 0-3 Senya
15/06/2014 - Craitland 2-0 Safiria
25/06/2014 - Incontinentia 0-7 Craitland
28/06/2014 - Mercury 1-1 Craitland
30/06/2014 - Senya 1-1 Birgeshir
27/07/2014 - Nova English Korea 2-4 Craitland
27/07/2014 - Juclandia 0-2 Senya
28/07/2014 - Talenore 1-1 Elwynn
05/10/2014 - Lakkvia 3-3 Senya
29/10/2014 - Lostisland 1-3 Hamland
29/10/2014 - Taeland 1-2 River Warriors
29/10/2014 - Nova England 57-0 Franklin Islands
29/10/2014 - Safiria 3-1 Fort Kolgrad
29/10/2014 - Interland 4-4 Senya
29/10/2014 - Ranentsi 0-4 Austbard
29/10/2014 - Lakkvia 1-2 Gerenia
29/10/2014 - Lucerne 0-3 Incontinentia
29/10/2014 - Vyktory 1-2 Craitland
29/10/2014 - Mercury 1-1 Zandarijn
12/11/2014 - Gerenia 1-1 Senya
06/12/2014 - Apollonian Republic 3-0 Aryasht
10/12/2014 - Senya 2-0 Safiria
13/12/2014 - Senya 5-0 Ranentsi
17/12/2014 - Senya 5-2 Fort Kolgrad
17/12/2014 - Safiria 3-0 Ranentsi
17/12/2014 - Gerenia 3-0 Apollonian Republic
28/12/2014 - Lucerne 0-2 Vyktory
2007
20/02/2007 - Taesong 3-6 Númenor
20/02/2007 - Matbaa 0-2 Alexandria
22/02/2007 - Craitland 3-3 Shireroth
23/06/2007 - Oscland 1-0 Craitland
27/06/2007 - Craitland 2-1 Passas
30/06/2007 - Gaia 0-0 Craitland
26/12/2007 - Batavia 2-2 Craitland
2008
13/02/2008 - Batavia 3-1 Zandarijn
01/03/2008 - Hamland 1-1 Craitland
08/03/2008 - Amokolia 0-2 Craitland
19/04/2008 - Craitland 1-0 Kavalos
24/05/2008 - Craitland 3-1 Taeland
07/06/2008 - Durntkinstan 0-1 Craitland
19/06/2008 - Greenuk 9-1 Tellia
MicrOlympics Gold Medal Final
27/08/2008 - Vanderveer 1-2 Craitland
2009
21/06/2009 - Craitland 1-0 Zandarijn
28/06/2009 - Craitland 0-0 Passas
05/09/2009 - Craitland 3-0 New Vaduz
2010
09/07/2010 - Hamland 4-6 Craitland
10/07/2010 - Alexandria 5-1 Nova English Korea
20/07/2010 - Shireroth 0-4 Tellia
24/07/2010 - Incontinentia 0-11 Craitland
24/07/2010 - Hamland 3-0 New Vaduz
08/09/2010 - Tellia 2-1 Zandarijn
10/09/2010 - Safiria 1-2 Taeland
15/09/2010 - Tellia 2-1 Shireroth
21/09/2010 - Hamland 4-0 Safiria
2011
09/03/2011 - Craitland 3-2 Mercury
23/03/2011 - Mercury 0-1 Craitland
30/03/2011 - Victoria 0-5 Craitland
13/06/2011 - Tellia 1-1 Hamland
29/06/2011 - Shireroth 6-0 Incontinentia
02/07/2011 - Incontinentia 1-7 Tellia
06/07/2011 - Taeland 1-2 Mercury
16/07/2011 - Zealandia 0-2 Mercury
16/07/2011 - Antica 3-0 Elwynn
16/07/2011 - Mahoz HaSephardim 1-1 Babkha
20/07/2011 - Hamland 2-0 Taeland
23/07/2011 - Antica 2-1 Babkha
23/07/2011 - Hammish Monovia 0-1 Craitland
23/07/2011 - Nova England 7-6 Shireroth
23/07/2011 - Zandarijn 1-2 Hamland
29/07/2011 - Nova English Korea 3-2 Shireroth
30/07/2011 - Antica 1-1 Hurmu
30/07/2011 - Craitland 2-0 Babkha
06/08/2011 - Shireroth 3-1 Ashkenatza
16/08/2011 - Aran 2-1 Mercury
05/11/2011 - Mercury 6-1 Incontinentia
2012 - Friendly Tournaments
22/02/2012 - Craitland 0-1 Hamland
10/03/2012 - Craitland 1-1 Mercury
18/04/2012 - Craitland 2-1 North Antarctica
30/05/2012 - Mercury 2-1 Zandarijn
30/05/2012 - Passas 1-2 Craitland
04/06/2012 - Interland 1-0 Mercury
06/06/2012 - Passas 0-2 Mercury
06/06/2012 - Sanilla 0-3 Craitland
13/06/2012 - Mercury 3-0 Hammish Monovia
13/06/2012 - Zandarijn 2-2 Sanilla
16/06/2012 - Sanilla 1-1 Elwynn
20/06/2012 - Antica 0-0 Craitland
22/06/2012 - Hamland 4-0 Taeland
23/06/2012 - Sanilla 2-1 Babkha
28/06/2012 - Senya 0-3 North Antarctica
29/06/2012 - Incontinentia 3-2 Hamland
30/06/2012 - Antica 1-0 Sanilla
30/06/2012 - Tellia 0-0 Alexandria
01/07/2012 - Kyō-Jima 1-0 Incontinentia
01/07/2012 - Senya 1-2 Safiria
04/07/2012 - Craitland 6-0 Kyō-Jima
11/07/2012 - Nova England 9-0 Lucerne
25/07/2012 - Senya 3-0 Walker Democracy
01/08/2012 - Lucerne 0-4 Senya
02/08/2012 - North Antarctica 2-1 Hammish Monovia
05/08/2012 - North Antarctica 1-4 Nova England
05/08/2012 - New Vaduz 0-2 Craitland
08/08/2012 - Sanilla 0-1 Babkha
10/08/2012 - North Antarctica 0-2 Zandarijn
10/08/2012 - Mercury 3-0 Craitland
15/08/2012 - Zandarijn 3-1 Senya
20/08/2012 - Høgmårk 1-2 Austbard
29/08/2012 - Senya 2-3 Sirocco
05/09/2012 - Birgeshir 3-3 New Vaduz
05/09/2012 - Craitland 1-0 Tellia
06/09/2012 - Interland 1-1 Hamland
31/10/2012 - Senya 5-0 River Warriors
06/11/2012 - River Warriors 0-1 Walker Democracy
15/11/2012 - Hamland 1-0 Austbard
21/11/2012 - Tellia 3-1 North Antarctica
21/11/2012 - Craitland 1-1 Nova England
21/11/2012 - New Vaduz 1-3 Mercury
08/12/2012 - North Antarctica 0-5 Sanilla
09/12/2012 - Safiria 7-2 River Warriors
19/12/2012 - North Antarctica 7-0 Lucerne
22/12/2012 - Senya 2-3 Tiana
2013 - Friendly Tournaments
02/01/2013 - North Antarctica 0-2 Interland
16/01/2013 - Høgmårk 1-3 Mercury
22/01/2013 - River Warriors 0-1 Democratic Monovia
16/02/2013 - Senya 2-0 Los Bay Petros
16/03/2013 - Calbion 2-1 Elwynn
16/04/2013 - Senya 3-1 Calbion
08/05/2013 - Tellia 5-0 Lucerne
15/05/2013 - Afrikaana 2-1 Lucerne
28/05/2013 - Tyrenia 0-2 Afrikaana
30/05/2013 - Tyrenia 0-4 Senya
04/06/2013 - Afrikaana 3-0 Aryasht
05/06/2013 - Gerenia 0-3 Tellia
12/06/2013 - Craitland 8-0 Mailong
13/06/2013 - Safiria 2-2 Hurmu
19/06/2013 - Hamland 6-0 Afrikaana
20/06/2013 - North Antarctica 0-0 New Vaduz
22/06/2013 - Afrikaana 1-3 Hammish Monovia
22/06/2013 - River Warriors 0-9 Hurmu
22/06/2013 - Senya 1-3 Craitland
22/06/2013 - Birgeshir 2-1 Gerenia
22/06/2013 - Mercury 2-1 Valencia
24/06/2013 - North Antarctica 2-0 Elwynn
24/06/2013 - Dura 1-1 Afrikaana
25/06/2013 - Gerenia 2-1 Craitland
26/06/2013 - Hamland 1-1 Nova England
26/06/2013 - Mercury 2-0 Nova English Korea
02/07/2013 - Craitland 1-0 Mercury
06/07/2013 - Afrikaana 1-4 Birgeshir
19/07/2013 - Craitland 2-1 Valencia
29/07/2013 - Amokolia 4-2 Hurmu
31/07/2013 - Craitland 4-5 Interland
11/08/2013 - River Warriors 3-7 Amokolia
21/08/2013 - River Warriors 5-2 Lucerne
31/08/2013 - Senya 10-0 River Warriors
03/09/2013 - Amokolia 1-4 Mercury
25/09/2013 - Maraguo 2-0 River Warriors
13/10/2013 - Senya 3-1 Lostisland
13/10/2013 - River Warriors 0-2 Juclandia
20/11/2013 - Craitland 2-0 Lakkvia
11/12/2013 - Senya 0-0 Mercury
11/12/2013 - Fort Kolgrad 1-1 Palasia
15/12/2013 - Indokistan 1-3 Senya
15/12/2013 - Fort Kolgrad 0-4 Tiana
2014 - Friendly Tournaments
15/01/2014 - Gerenia 0-2 North Antarctica
22/01/2014 - Tellia 2-1 Gerenia
22/01/2014 - Lurk 1-2 Juclandia
22/01/2014 - Fort Kolgrad 0-3 Merenolitovina
22/01/2014 - Alexandria 3-2 North Antarctica
22/01/2014 - Gotzborg 2-2 Amokolia
22/01/2014 - Passas 3-1 Tiana
22/01/2014 - Zandarijn 1-1 Senya
22/01/2014 - River Warriors 1-1 Walstadt
22/01/2014 - Incontinentia 2-0 Lucerne
22/01/2014 - Nova English Korea 0-1 Valencia
22/01/2014 - Mercury 2-1 Lakkvia
22/01/2014 - Nova England 1-2 Victoria
22/01/2014 - Neo Patrova 1-4 Craitland
22/01/2014 - Hamland 3-0 Haifa
30/05/2014 - Safiria 1-1 Senya
14/06/2014 - Fort Kolgrad 0-3 Senya
15/06/2014 - Craitland 2-0 Safiria
25/06/2014 - Incontinentia 0-7 Craitland
28/06/2014 - Mercury 1-1 Craitland
30/06/2014 - Senya 1-1 Birgeshir
27/07/2014 - Nova English Korea 2-4 Craitland
27/07/2014 - Juclandia 0-2 Senya
28/07/2014 - Talenore 1-1 Elwynn
05/10/2014 - Lakkvia 3-3 Senya
29/10/2014 - Lostisland 1-3 Hamland
29/10/2014 - Taeland 1-2 River Warriors
29/10/2014 - Nova England 57-0 Franklin Islands
29/10/2014 - Safiria 3-1 Fort Kolgrad
29/10/2014 - Interland 4-4 Senya
29/10/2014 - Ranentsi 0-4 Austbard
29/10/2014 - Lakkvia 1-2 Gerenia
29/10/2014 - Lucerne 0-3 Incontinentia
29/10/2014 - Vyktory 1-2 Craitland
29/10/2014 - Mercury 1-1 Zandarijn
12/11/2014 - Gerenia 1-1 Senya
06/12/2014 - Apollonian Republic 3-0 Aryasht
10/12/2014 - Senya 2-0 Safiria
13/12/2014 - Senya 5-0 Ranentsi
17/12/2014 - Senya 5-2 Fort Kolgrad
17/12/2014 - Safiria 3-0 Ranentsi
17/12/2014 - Gerenia 3-0 Apollonian Republic
28/12/2014 - Lucerne 0-2 Vyktory
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2011 FMF World Cup
Group A
13/08/2011 - Shireroth 4-1 Taeland
13/08/2011 - Alexandria 1-0 Toketi
18/08/2011 - Toketi 0-0 Taeland
18/08/2011 - Shireroth 1-2 Alexandria
23/08/2011 - Shireroth 1-1 Toketi
23/08/2011 - Taeland 1-6 Alexandria
Group B
14/08/2011 - Ashkenatza 2-1 Victoria
14/08/2011 - Natopia 2-2 Passas
19/08/2011 - Ashkenatza 0-2 Natopia
19/08/2011 - Victoria 1-3 Passas
24/08/2011 - Natopia 2-5 Victoria
24/08/2011 - Passas 4-2 Ashkenatza
Group C
15/08/2011 - Antica 0-2 Tellia
15/08/2011 - Craitland 3-2 Nova England
20/08/2011 - Tellia 1-0 Nova England
20/08/2011 - Antica 1-6 Craitland
25/08/2011 - Craitland 0-1 Tellia
25/08/2011 - Nova England 1-3 Antica
Group D
16/08/2011 - Babkha 2-7 Interland
16/08/2011 - Batavia 0-0 Hamland
21/08/2011 - Interland 1-3 Hamland
21/08/2011 - Babkha 1-1 Batavia
26/08/2011 - Batavia 1-2 Interland
26/08/2011 - Hamland 2-2 Babkha
Quarter-finals
28/08/2011 - Alexandria 1-1 Craitland [aet; 1-1 after 90 mins; Craitland win 4-2 on penalties]
28/08/2011 - Tellia 1-3 Shireroth
29/08/2011 - Passas 2-4 Hamland
29/08/2011 - Interland 3-2 Natopia
Semi-finals
01/09/2011 - Craitland 1-0 Hamland
01/09/2011 - Shireroth 4-2 Interland
Third-place play-off
03/09/2011 - Hamland 2-1 Interland
Final
04/09/2011 - Shireroth 0-1 Craitland
Group A
13/08/2011 - Shireroth 4-1 Taeland
13/08/2011 - Alexandria 1-0 Toketi
18/08/2011 - Toketi 0-0 Taeland
18/08/2011 - Shireroth 1-2 Alexandria
23/08/2011 - Shireroth 1-1 Toketi
23/08/2011 - Taeland 1-6 Alexandria
Group B
14/08/2011 - Ashkenatza 2-1 Victoria
14/08/2011 - Natopia 2-2 Passas
19/08/2011 - Ashkenatza 0-2 Natopia
19/08/2011 - Victoria 1-3 Passas
24/08/2011 - Natopia 2-5 Victoria
24/08/2011 - Passas 4-2 Ashkenatza
Group C
15/08/2011 - Antica 0-2 Tellia
15/08/2011 - Craitland 3-2 Nova England
20/08/2011 - Tellia 1-0 Nova England
20/08/2011 - Antica 1-6 Craitland
25/08/2011 - Craitland 0-1 Tellia
25/08/2011 - Nova England 1-3 Antica
Group D
16/08/2011 - Babkha 2-7 Interland
16/08/2011 - Batavia 0-0 Hamland
21/08/2011 - Interland 1-3 Hamland
21/08/2011 - Babkha 1-1 Batavia
26/08/2011 - Batavia 1-2 Interland
26/08/2011 - Hamland 2-2 Babkha
Quarter-finals
28/08/2011 - Alexandria 1-1 Craitland [aet; 1-1 after 90 mins; Craitland win 4-2 on penalties]
28/08/2011 - Tellia 1-3 Shireroth
29/08/2011 - Passas 2-4 Hamland
29/08/2011 - Interland 3-2 Natopia
Semi-finals
01/09/2011 - Craitland 1-0 Hamland
01/09/2011 - Shireroth 4-2 Interland
Third-place play-off
03/09/2011 - Hamland 2-1 Interland
Final
04/09/2011 - Shireroth 0-1 Craitland
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 AEFA World Cup Qualifying
Group A
25/01/2012 - Kozuc 2-1 Réunion
25/01/2012 - Kyrovistan 1-3 Mahoz HaSephardim
08/02/2012 - Réunion 0-2 Kyrovistan
08/02/2012 - Hurmu 4-1 Kozuc
22/02/2012 - Kyrovistan 0-2 Hurmu
22/02/2012 - Mahoz HaSephardim 4-0 Réunion
07/03/2012 - Hurmu 2-0 Mahoz HaSephardim
07/03/2012 - Kozuc 1-1 Kyrovistan
21/03/2012 - Mahoz HaSephardim 3-0 Kozuc
21/03/2012 - Réunion 1-1 Hurmu
04/04/2012 - Réunion 1-1 Kozuc
04/04/2012 - Mahoz HaSephardim 3-0 Kyrovistan
18/04/2012 - Kyrovistan 3-2 Réunion
18/04/2012 - Kozuc 1-3 Hurmu
02/05/2012 - Hurmu 2-1 Kyrovistan
02/05/2012 - Réunion 0-3 Mahoz HaSephardim
16/05/2012 - Mahoz HaSephardim 4-2 Hurmu
16/05/2012 - Kyrovistan 1-0 Kozuc
30/05/2012 - Kozuc 0-0 Mahoz HaSephardim
30/05/2012 - Hurmu 3-0 Réunion
Group B
25/01/2012 - Brogenia 0-2 Toketi
25/01/2012 - Castrum Nazarene 0-1 Freedomia
08/02/2012 - Toketi 5-0 Castrum Nazarene
08/02/2012 - Athlon 2-2 Brogenia
22/02/2012 - Castrum Nazarene 1-0 Athlon
22/02/2012 - Freedomia 1-2 Toketi
07/03/2012 - Athlon 1-0 Freedomia
07/03/2012 - Brogenia 1-0 Castrum Nazarene
21/03/2012 - Freedomia 2-1 Brogenia
21/03/2012 - Toketi 2-3 Athlon
04/04/2012 - Toketi 4-1 Brogenia
04/04/2012 - Freedomia 2-0 Castrum Nazarene
18/04/2012 - Castrum Nazarene 1-3 Toketi
18/04/2012 - Brogenia 0-0 Athlon
02/05/2012 - Athlon 4-1 Castrum Nazarene
02/05/2012 - Toketi 1-1 Freedomia
16/05/2012 - Freedomia 2-1 Athlon
16/05/2012 - Castrum Nazarene 0-0 Brogenia
30/05/2012 - Brogenia 1-1 Freedomia
30/05/2012 - Athlon 2-1 Toketi
Group C
08/02/2012 - Babkha 2-1 Yabloko
08/02/2012 - North Antarctica 0-0 Novatainia
22/02/2012 - Yabloko 0-3 Novatainia
22/02/2012 - Babkha 1-1 North Antarctica
21/03/2012 - North Antarctica 4-2 Yabloko
21/03/2012 - Novatainia 1-1 Babkha
04/04/2012 - Yabloko 0-1 Babkha
04/04/2012 - Novatainia 2-1 North Antarctica
02/05/2012 - Novatainia 3-1 Yabloko
02/05/2012 - North Antarctica 2-1 Babkha
16/05/2012 - Yabloko 1-3 North Antarctica
16/05/2012 - Babkha 2-1 Novatainia
Group D
08/02/2012 - Dura 2-2 Walker Democracy
08/02/2012 - Safiria 2-1 Stormark
22/02/2012 - Walker Democracy 0-1 Stormark
22/02/2012 - Dura 1-1 Safiria
21/03/2012 - Safiria 1-0 Walker Democracy
21/03/2012 - Stormark 2-0 Dura
04/04/2012 - Walker Democracy 0-0 Dura
04/04/2012 - Stormark 3-1 Safiria
02/05/2012 - Stormark 2-0 Walker Democracy
02/05/2012 - Safiria 0-0 Dura
16/05/2012 - Walker Democracy 0-2 Safiria
16/05/2012 - Dura 1-0 Stormark
Group A
25/01/2012 - Kozuc 2-1 Réunion
25/01/2012 - Kyrovistan 1-3 Mahoz HaSephardim
08/02/2012 - Réunion 0-2 Kyrovistan
08/02/2012 - Hurmu 4-1 Kozuc
22/02/2012 - Kyrovistan 0-2 Hurmu
22/02/2012 - Mahoz HaSephardim 4-0 Réunion
07/03/2012 - Hurmu 2-0 Mahoz HaSephardim
07/03/2012 - Kozuc 1-1 Kyrovistan
21/03/2012 - Mahoz HaSephardim 3-0 Kozuc
21/03/2012 - Réunion 1-1 Hurmu
04/04/2012 - Réunion 1-1 Kozuc
04/04/2012 - Mahoz HaSephardim 3-0 Kyrovistan
18/04/2012 - Kyrovistan 3-2 Réunion
18/04/2012 - Kozuc 1-3 Hurmu
02/05/2012 - Hurmu 2-1 Kyrovistan
02/05/2012 - Réunion 0-3 Mahoz HaSephardim
16/05/2012 - Mahoz HaSephardim 4-2 Hurmu
16/05/2012 - Kyrovistan 1-0 Kozuc
30/05/2012 - Kozuc 0-0 Mahoz HaSephardim
30/05/2012 - Hurmu 3-0 Réunion
Group B
25/01/2012 - Brogenia 0-2 Toketi
25/01/2012 - Castrum Nazarene 0-1 Freedomia
08/02/2012 - Toketi 5-0 Castrum Nazarene
08/02/2012 - Athlon 2-2 Brogenia
22/02/2012 - Castrum Nazarene 1-0 Athlon
22/02/2012 - Freedomia 1-2 Toketi
07/03/2012 - Athlon 1-0 Freedomia
07/03/2012 - Brogenia 1-0 Castrum Nazarene
21/03/2012 - Freedomia 2-1 Brogenia
21/03/2012 - Toketi 2-3 Athlon
04/04/2012 - Toketi 4-1 Brogenia
04/04/2012 - Freedomia 2-0 Castrum Nazarene
18/04/2012 - Castrum Nazarene 1-3 Toketi
18/04/2012 - Brogenia 0-0 Athlon
02/05/2012 - Athlon 4-1 Castrum Nazarene
02/05/2012 - Toketi 1-1 Freedomia
16/05/2012 - Freedomia 2-1 Athlon
16/05/2012 - Castrum Nazarene 0-0 Brogenia
30/05/2012 - Brogenia 1-1 Freedomia
30/05/2012 - Athlon 2-1 Toketi
Group C
08/02/2012 - Babkha 2-1 Yabloko
08/02/2012 - North Antarctica 0-0 Novatainia
22/02/2012 - Yabloko 0-3 Novatainia
22/02/2012 - Babkha 1-1 North Antarctica
21/03/2012 - North Antarctica 4-2 Yabloko
21/03/2012 - Novatainia 1-1 Babkha
04/04/2012 - Yabloko 0-1 Babkha
04/04/2012 - Novatainia 2-1 North Antarctica
02/05/2012 - Novatainia 3-1 Yabloko
02/05/2012 - North Antarctica 2-1 Babkha
16/05/2012 - Yabloko 1-3 North Antarctica
16/05/2012 - Babkha 2-1 Novatainia
Group D
08/02/2012 - Dura 2-2 Walker Democracy
08/02/2012 - Safiria 2-1 Stormark
22/02/2012 - Walker Democracy 0-1 Stormark
22/02/2012 - Dura 1-1 Safiria
21/03/2012 - Safiria 1-0 Walker Democracy
21/03/2012 - Stormark 2-0 Dura
04/04/2012 - Walker Democracy 0-0 Dura
04/04/2012 - Stormark 3-1 Safiria
02/05/2012 - Stormark 2-0 Walker Democracy
02/05/2012 - Safiria 0-0 Dura
16/05/2012 - Walker Democracy 0-2 Safiria
16/05/2012 - Dura 1-0 Stormark
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 CTFA World Cup Qualifying + 2012 CiboTap Championships
Group A
25/01/2012 - Monovia 2-2 Zealandia
25/01/2012 - Natopia 4-0 Relaram
08/02/2012 - Zealandia 2-0 Relaram
08/02/2012 - Monovia 0-1 Natopia
22/02/2012 - Natopia 0-0 Zealandia
22/02/2012 - Relaram 0-1 Monovia
07/03/2012 - Zealandia 1-1 Monovia
07/03/2012 - Relaram 1-2 Natopia
21/03/2012 - Relaram 2-0 Zealandia
21/03/2012 - Natopia 2-2 Monovia
04/04/2012 - Zealandia 2-1 Natopia
04/04/2012 - Monovia 2-0 Relaram
Group B
25/01/2012 - Alexandria 1-0 Zandarijn
25/01/2012 - Hammish Monovia 0-0 Kirkland
08/02/2012 - Zandarijn 3-0 Kirkland
08/02/2012 - Alexandria 4-3 Hammish Monovia
22/02/2012 - Hammish Monovia 1-1 Zandarijn
22/02/2012 - Kirkland 0-6 Alexandria
07/03/2012 - Zandarijn 2-2 Alexandria
07/03/2012 - Kirkland 0-3 Hammish Monovia
21/03/2012 - Kirkland 0-1 Zandarijn
21/03/2012 - Hammish Monovia 1-1 Alexandria
04/04/2012 - Zandarijn 1-0 Hammish Monovia
04/04/2012 - Alexandria 6-1 Kirkland
Semi Finals
02/05/2012 - Natopia 2-1 Zandarijn [aet; 1-1 after 90 mins]
02/05/2012 - Alexandria 3-0 Monovia
Final
30/05/2012 - Natopia 1-1 Alexandria [aet; 1-1 after 90 mins; Natopia win 4-1 on penalties]
Group A
25/01/2012 - Monovia 2-2 Zealandia
25/01/2012 - Natopia 4-0 Relaram
08/02/2012 - Zealandia 2-0 Relaram
08/02/2012 - Monovia 0-1 Natopia
22/02/2012 - Natopia 0-0 Zealandia
22/02/2012 - Relaram 0-1 Monovia
07/03/2012 - Zealandia 1-1 Monovia
07/03/2012 - Relaram 1-2 Natopia
21/03/2012 - Relaram 2-0 Zealandia
21/03/2012 - Natopia 2-2 Monovia
04/04/2012 - Zealandia 2-1 Natopia
04/04/2012 - Monovia 2-0 Relaram
Group B
25/01/2012 - Alexandria 1-0 Zandarijn
25/01/2012 - Hammish Monovia 0-0 Kirkland
08/02/2012 - Zandarijn 3-0 Kirkland
08/02/2012 - Alexandria 4-3 Hammish Monovia
22/02/2012 - Hammish Monovia 1-1 Zandarijn
22/02/2012 - Kirkland 0-6 Alexandria
07/03/2012 - Zandarijn 2-2 Alexandria
07/03/2012 - Kirkland 0-3 Hammish Monovia
21/03/2012 - Kirkland 0-1 Zandarijn
21/03/2012 - Hammish Monovia 1-1 Alexandria
04/04/2012 - Zandarijn 1-0 Hammish Monovia
04/04/2012 - Alexandria 6-1 Kirkland
Semi Finals
02/05/2012 - Natopia 2-1 Zandarijn [aet; 1-1 after 90 mins]
02/05/2012 - Alexandria 3-0 Monovia
Final
30/05/2012 - Natopia 1-1 Alexandria [aet; 1-1 after 90 mins; Natopia win 4-1 on penalties]
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 EMUFA World Cup Qualifying
Group A
25/01/2012 - Hamland 3-2 Uantir
25/01/2012 - Indokistan 1-1 Los Bay Petros
08/02/2012 - Uantir 2-0 Indokistan
08/02/2012 - A1 1-3 Hamland
22/02/2012 - Indokistan 1-1 A1
22/02/2012 - Los Bay Petros 2-1 Uantir
07/03/2012 - A1 3-2 Los Bay Petros
07/03/2012 - Hamland 4-0 Indokistan
21/03/2012 - Los Bay Petros 1-3 Hamland
21/03/2012 - Uantir 1-0 A1
04/04/2012 - Uantir 1-0 Hamland
04/04/2012 - Los Bay Petros 4-4 Indokistan
18/04/2012 - Indokistan 2-1 Uantir
18/04/2012 - Hamland 2-0 A1
02/05/2012 - A1 0-0 Indokistan
02/05/2012 - Uantir 0-1 Los Bay Petros
16/05/2012 - Los Bay Petros 1-1 A1
16/05/2012 - Indokistan 0-3 Hamland
30/05/2012 - Hamland 0-0 Los Bay Petros
30/05/2012 - A1 1-2 Uantir
Group B
25/01/2012 - Incontinentia 1-2 Sirocco
25/01/2012 - Nova England 0-0 Ocia
08/02/2012 - Sirocco 1-1 Nova England
08/02/2012 - Eesha 2-1 Incontinentia
22/02/2012 - Nova England 2-0 Eesha
22/02/2012 - Ocia 4-0 Sirocco
07/03/2012 - Eesha 0-2 Ocia
07/03/2012 - Incontinentia 1-2 Nova England
21/03/2012 - Ocia 6-0 Incontinentia
21/03/2012 - Sirocco 0-0 Eesha
04/04/2012 - Sirocco 3-0 Incontinentia
04/04/2012 - Ocia 1-1 Nova England
18/04/2012 - Nova England 1-1 Sirocco
18/04/2012 - Incontinentia 2-2 Eesha
02/05/2012 - Eesha 0-4 Nova England
02/05/2012 - Sirocco 2-2 Ocia
16/05/2012 - Ocia 6-1 Eesha
16/05/2012 - Nova England 7-0 Incontinentia
30/05/2012 - Incontinentia 0-4 Ocia
30/05/2012 - Eesha 1-3 Sirocco
Group C
25/01/2012 - Interland 3-3 Tiana
25/01/2012 - Juclandia 0-2 Nova English Korea
08/02/2012 - Tiana 1-0 Juclandia
08/02/2012 - Eragia 0-2 Interland
22/02/2012 - Juclandia 1-1 Eragia
22/02/2012 - Nova English Korea 3-0 Tiana
07/03/2012 - Eragia 1-3 Nova English Korea
07/03/2012 - Interland 0-0 Juclandia
21/03/2012 - Nova English Korea 2-2 Interland
21/03/2012 - Tiana 2-0 Eragia
04/04/2012 - Tiana 0-2 Interland
04/04/2012 - Nova English Korea 3-2 Juclandia
18/04/2012 - Juclandia 1-0 Tiana
18/04/2012 - Interland 3-0 Eragia
02/05/2012 - Eragia 0-1 Juclandia
02/05/2012 - Tiana 1-1 Nova English Korea
16/05/2012 - Nova English Korea 2-0 Eragia
16/05/2012 - Juclandia 0-1 Interland
30/05/2012 - Interland 2-0 Nova English Korea
30/05/2012 - Eragia 1-0 Tiana
Group D
25/01/2012 - New Vaduz 1-1 Taeland
25/01/2012 - Passas 3-0 Riverstone
08/02/2012 - Taeland 2-1 Passas
08/02/2012 - Nordic Union 1-1 New Vaduz
22/02/2012 - Passas 0-0 Nordic Union
22/02/2012 - Riverstone 0-2 Taeland
07/03/2012 - Nordic Union 2-0 Riverstone
07/03/2012 - New Vaduz 0-0 Passas
21/03/2012 - Riverstone 0-1 New Vaduz
21/03/2012 - Taeland 1-2 Nordic Union
04/04/2012 - Taeland 1-2 New Vaduz
04/04/2012 - Riverstone 2-5 Passas
18/04/2012 - Passas 2-0 Taeland
18/04/2012 - New Vaduz 1-1 Nordic Union
02/05/2012 - Nordic Union 3-1 Passas
02/05/2012 - Taeland 1-1 Riverstone
16/05/2012 - Riverstone 0-1 Nordic Union
16/05/2012 - Passas 4-1 New Vaduz
30/05/2012 - New Vaduz 1-0 Riverstone
30/05/2012 - Nordic Union 0-2 Taeland
Group E
25/01/2012 - Lostisland 0-0 Valencia
25/01/2012 - Flandria Secunda 2-2 Mercury
08/02/2012 - Valencia 0-2 Mercury
08/02/2012 - Landashir 1-0 Lostisland
22/02/2012 - Mercury 1-0 Landashir
22/02/2012 - Flandria Secunda 1-3 Valencia
07/03/2012 - Landashir 0-2 Flandria Secunda
07/03/2012 - Lostisland 0-2 Mercury
21/03/2012 - Flandria Secunda 4-0 Lostisland
21/03/2012 - Valencia 3-2 Landashir
31/03/2012 - Mercury 1-0 Flandria Secunda
04/04/2012 - Valencia 3-1 Lostisland
18/04/2012 - Mercury 1-1 Valencia
18/04/2012 - Lostisland 4-3 Landashir
02/05/2012 - Landashir 0-1 Mercury
02/05/2012 - Valencia 1-4 Flandria Secunda
16/05/2012 - Flandria Secunda 2-1 Landashir
16/05/2012 - Mercury 2-0 Lostisland
30/05/2012 - Lostisland 0-1 Flandria Secunda
30/05/2012 - Landashir 1-0 Valencia
Group A
25/01/2012 - Hamland 3-2 Uantir
25/01/2012 - Indokistan 1-1 Los Bay Petros
08/02/2012 - Uantir 2-0 Indokistan
08/02/2012 - A1 1-3 Hamland
22/02/2012 - Indokistan 1-1 A1
22/02/2012 - Los Bay Petros 2-1 Uantir
07/03/2012 - A1 3-2 Los Bay Petros
07/03/2012 - Hamland 4-0 Indokistan
21/03/2012 - Los Bay Petros 1-3 Hamland
21/03/2012 - Uantir 1-0 A1
04/04/2012 - Uantir 1-0 Hamland
04/04/2012 - Los Bay Petros 4-4 Indokistan
18/04/2012 - Indokistan 2-1 Uantir
18/04/2012 - Hamland 2-0 A1
02/05/2012 - A1 0-0 Indokistan
02/05/2012 - Uantir 0-1 Los Bay Petros
16/05/2012 - Los Bay Petros 1-1 A1
16/05/2012 - Indokistan 0-3 Hamland
30/05/2012 - Hamland 0-0 Los Bay Petros
30/05/2012 - A1 1-2 Uantir
Group B
25/01/2012 - Incontinentia 1-2 Sirocco
25/01/2012 - Nova England 0-0 Ocia
08/02/2012 - Sirocco 1-1 Nova England
08/02/2012 - Eesha 2-1 Incontinentia
22/02/2012 - Nova England 2-0 Eesha
22/02/2012 - Ocia 4-0 Sirocco
07/03/2012 - Eesha 0-2 Ocia
07/03/2012 - Incontinentia 1-2 Nova England
21/03/2012 - Ocia 6-0 Incontinentia
21/03/2012 - Sirocco 0-0 Eesha
04/04/2012 - Sirocco 3-0 Incontinentia
04/04/2012 - Ocia 1-1 Nova England
18/04/2012 - Nova England 1-1 Sirocco
18/04/2012 - Incontinentia 2-2 Eesha
02/05/2012 - Eesha 0-4 Nova England
02/05/2012 - Sirocco 2-2 Ocia
16/05/2012 - Ocia 6-1 Eesha
16/05/2012 - Nova England 7-0 Incontinentia
30/05/2012 - Incontinentia 0-4 Ocia
30/05/2012 - Eesha 1-3 Sirocco
Group C
25/01/2012 - Interland 3-3 Tiana
25/01/2012 - Juclandia 0-2 Nova English Korea
08/02/2012 - Tiana 1-0 Juclandia
08/02/2012 - Eragia 0-2 Interland
22/02/2012 - Juclandia 1-1 Eragia
22/02/2012 - Nova English Korea 3-0 Tiana
07/03/2012 - Eragia 1-3 Nova English Korea
07/03/2012 - Interland 0-0 Juclandia
21/03/2012 - Nova English Korea 2-2 Interland
21/03/2012 - Tiana 2-0 Eragia
04/04/2012 - Tiana 0-2 Interland
04/04/2012 - Nova English Korea 3-2 Juclandia
18/04/2012 - Juclandia 1-0 Tiana
18/04/2012 - Interland 3-0 Eragia
02/05/2012 - Eragia 0-1 Juclandia
02/05/2012 - Tiana 1-1 Nova English Korea
16/05/2012 - Nova English Korea 2-0 Eragia
16/05/2012 - Juclandia 0-1 Interland
30/05/2012 - Interland 2-0 Nova English Korea
30/05/2012 - Eragia 1-0 Tiana
Group D
25/01/2012 - New Vaduz 1-1 Taeland
25/01/2012 - Passas 3-0 Riverstone
08/02/2012 - Taeland 2-1 Passas
08/02/2012 - Nordic Union 1-1 New Vaduz
22/02/2012 - Passas 0-0 Nordic Union
22/02/2012 - Riverstone 0-2 Taeland
07/03/2012 - Nordic Union 2-0 Riverstone
07/03/2012 - New Vaduz 0-0 Passas
21/03/2012 - Riverstone 0-1 New Vaduz
21/03/2012 - Taeland 1-2 Nordic Union
04/04/2012 - Taeland 1-2 New Vaduz
04/04/2012 - Riverstone 2-5 Passas
18/04/2012 - Passas 2-0 Taeland
18/04/2012 - New Vaduz 1-1 Nordic Union
02/05/2012 - Nordic Union 3-1 Passas
02/05/2012 - Taeland 1-1 Riverstone
16/05/2012 - Riverstone 0-1 Nordic Union
16/05/2012 - Passas 4-1 New Vaduz
30/05/2012 - New Vaduz 1-0 Riverstone
30/05/2012 - Nordic Union 0-2 Taeland
Group E
25/01/2012 - Lostisland 0-0 Valencia
25/01/2012 - Flandria Secunda 2-2 Mercury
08/02/2012 - Valencia 0-2 Mercury
08/02/2012 - Landashir 1-0 Lostisland
22/02/2012 - Mercury 1-0 Landashir
22/02/2012 - Flandria Secunda 1-3 Valencia
07/03/2012 - Landashir 0-2 Flandria Secunda
07/03/2012 - Lostisland 0-2 Mercury
21/03/2012 - Flandria Secunda 4-0 Lostisland
21/03/2012 - Valencia 3-2 Landashir
31/03/2012 - Mercury 1-0 Flandria Secunda
04/04/2012 - Valencia 3-1 Lostisland
18/04/2012 - Mercury 1-1 Valencia
18/04/2012 - Lostisland 4-3 Landashir
02/05/2012 - Landashir 0-1 Mercury
02/05/2012 - Valencia 1-4 Flandria Secunda
16/05/2012 - Flandria Secunda 2-1 Landashir
16/05/2012 - Mercury 2-0 Lostisland
30/05/2012 - Lostisland 0-1 Flandria Secunda
30/05/2012 - Landashir 1-0 Valencia
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 WMFA World Cup Qualifying
Group A
25/01/2012 - Burkland 1-1 Zemlya Moroz
25/01/2012 - Elwynn 1-3 Shireroth
08/02/2012 - Zemlya Moroz 0-1 Elwynn
08/02/2012 - Ashkenatza 5-1 Burkland
22/02/2012 - Elwynn 3-2 Ashkenatza
22/02/2012 - Shireroth 8-0 Zemlya Moroz
07/03/2012 - Ashkenatza 2-1 Shireroth
07/03/2012 - Burkland 0-0 Elwynn
21/03/2012 - Shireroth 3-0 Burkland
21/03/2012 - Zemlya Moroz 1-7 Ashkenatza
04/04/2012 - Zemlya Moroz 2-2 Burkland
04/04/2012 - Shireroth 3-0 Elwynn
18/04/2012 - Elwynn 3-1 Zemlya Moroz
18/04/2012 - Burkland 0-1 Ashkenatza
02/05/2012 - Ashkenatza 1-1 Elwynn
02/05/2012 - Zemlya Moroz 1-5 Shireroth
16/05/2012 - Shireroth 2-0 Ashkenatza
16/05/2012 - Elwynn 3-0 Burkland
30/05/2012 - Burkland 1-4 Shireroth
30/05/2012 - Ashkenatza 3-0 Zemlya Moroz
Group B
25/01/2012 - Batavia 3-2 Tellia
25/01/2012 - Beaugium 1-1 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
08/02/2012 - Tellia 3-0 Beaugium
08/02/2012 - Amokolia 1-2 Batavia
22/02/2012 - Beaugium 1-1 Amokolia
22/02/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-5 Tellia
07/03/2012 - Amokolia 2-2 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
07/03/2012 - Batavia 3-0 Beaugium
21/03/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-2 Batavia
21/03/2012 - Tellia 0-1 Amokolia
04/04/2012 - Tellia 2-0 Batavia
04/04/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 0-1 Beaugium
18/04/2012 - Beaugium 0-2 Tellia
18/04/2012 - Batavia 1-1 Amokolia
02/05/2012 - Amokolia 2-1 Beaugium
02/05/2012 - Tellia 4-0 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
16/05/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-0 Amokolia
16/05/2012 - Beaugium 2-2 Batavia
30/05/2012 - Batavia 2-2 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
30/05/2012 - Amokolia 1-1 Tellia
Play-off, 1st Leg
06/06/2012 - Ashkenatza 3-2 Batavia
Play-off, 2nd Leg
13/06/2012 - Batavia 4-1 Ashkenatza [Batavia win 6-4 on aggregate]
Group A
25/01/2012 - Burkland 1-1 Zemlya Moroz
25/01/2012 - Elwynn 1-3 Shireroth
08/02/2012 - Zemlya Moroz 0-1 Elwynn
08/02/2012 - Ashkenatza 5-1 Burkland
22/02/2012 - Elwynn 3-2 Ashkenatza
22/02/2012 - Shireroth 8-0 Zemlya Moroz
07/03/2012 - Ashkenatza 2-1 Shireroth
07/03/2012 - Burkland 0-0 Elwynn
21/03/2012 - Shireroth 3-0 Burkland
21/03/2012 - Zemlya Moroz 1-7 Ashkenatza
04/04/2012 - Zemlya Moroz 2-2 Burkland
04/04/2012 - Shireroth 3-0 Elwynn
18/04/2012 - Elwynn 3-1 Zemlya Moroz
18/04/2012 - Burkland 0-1 Ashkenatza
02/05/2012 - Ashkenatza 1-1 Elwynn
02/05/2012 - Zemlya Moroz 1-5 Shireroth
16/05/2012 - Shireroth 2-0 Ashkenatza
16/05/2012 - Elwynn 3-0 Burkland
30/05/2012 - Burkland 1-4 Shireroth
30/05/2012 - Ashkenatza 3-0 Zemlya Moroz
Group B
25/01/2012 - Batavia 3-2 Tellia
25/01/2012 - Beaugium 1-1 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
08/02/2012 - Tellia 3-0 Beaugium
08/02/2012 - Amokolia 1-2 Batavia
22/02/2012 - Beaugium 1-1 Amokolia
22/02/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-5 Tellia
07/03/2012 - Amokolia 2-2 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
07/03/2012 - Batavia 3-0 Beaugium
21/03/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-2 Batavia
21/03/2012 - Tellia 0-1 Amokolia
04/04/2012 - Tellia 2-0 Batavia
04/04/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 0-1 Beaugium
18/04/2012 - Beaugium 0-2 Tellia
18/04/2012 - Batavia 1-1 Amokolia
02/05/2012 - Amokolia 2-1 Beaugium
02/05/2012 - Tellia 4-0 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
16/05/2012 - Sangun, Riskai and the Idunn Isles 1-0 Amokolia
16/05/2012 - Beaugium 2-2 Batavia
30/05/2012 - Batavia 2-2 Sangun, Riskai and the Idunn Isles
30/05/2012 - Amokolia 1-1 Tellia
Play-off, 1st Leg
06/06/2012 - Ashkenatza 3-2 Batavia
Play-off, 2nd Leg
13/06/2012 - Batavia 4-1 Ashkenatza [Batavia win 6-4 on aggregate]
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 FMF World Cup
Group A
07/07/2012 - Antica 0-0 Novatainia
07/07/2012 - Batavia 2-1 Interland
11/07/2012 - Novatainia 2-2 Interland
11/07/2012 - Antica 1-0 Batavia
15/07/2012 - Batavia 0-0 Novatainia
15/07/2012 - Interland 0-0 Antica
Group B
08/07/2012 - Hamland 2-0 Toketi
08/07/2012 - Natopia 1-1 Ocia
12/07/2012 - Toketi 0-0 Ocia
12/07/2012 - Hamland 1-0 Natopia
16/07/2012 - Natopia 1-1 Toketi
16/07/2012 - Ocia 1-3 Hamland
Group C
09/07/2012 - Shireroth 1-0 Mahoz HaSephardim
09/07/2012 - Alexandria 4-0 Nordic Union
13/07/2012 - Mahoz HaSephardim 4-3 Nordic Union
13/07/2012 - Shireroth 1-2 Alexandria
17/07/2012 - Alexandria 2-0 Mahoz HaSephardim
17/07/2012 - Nordic Union 1-0 Shireroth
Group D
10/07/2012 - Craitland 2-0 Stormark
10/07/2012 - Mercury 0-2 Tellia
14/07/2012 - Stormark 2-3 Mercury
14/07/2012 - Craitland 0-2 Tellia
18/07/2012 - Tellia 2-0 Stormark
18/07/2012 - Mercury 1-1 Craitland
Quarter Finals
20/07/2012 - Antica 1-0 Natopia [aet; 0-0 after 90 mins]
20/07/2012 - Hamland 2-1 Batavia [aet; 1-1 after 90 mins]
21/07/2012 - Alexandria 3-0 Craitland
21/07/2012 - Tellia 2-0 Shireroth
Semi Finals
24/07/2012 - Antica 0-1 Alexandria
25/07/2012 - Hamland 0-1 Tellia
3rd Place Play-off
28/07/2012 - Antica 0-5 Hamland
Final
29/07/2012 - Alexandria 0-0 Tellia [aet; 0-0 after 90 mins; Tellia win 5-4 on penalties]
Group A
07/07/2012 - Antica 0-0 Novatainia
07/07/2012 - Batavia 2-1 Interland
11/07/2012 - Novatainia 2-2 Interland
11/07/2012 - Antica 1-0 Batavia
15/07/2012 - Batavia 0-0 Novatainia
15/07/2012 - Interland 0-0 Antica
Group B
08/07/2012 - Hamland 2-0 Toketi
08/07/2012 - Natopia 1-1 Ocia
12/07/2012 - Toketi 0-0 Ocia
12/07/2012 - Hamland 1-0 Natopia
16/07/2012 - Natopia 1-1 Toketi
16/07/2012 - Ocia 1-3 Hamland
Group C
09/07/2012 - Shireroth 1-0 Mahoz HaSephardim
09/07/2012 - Alexandria 4-0 Nordic Union
13/07/2012 - Mahoz HaSephardim 4-3 Nordic Union
13/07/2012 - Shireroth 1-2 Alexandria
17/07/2012 - Alexandria 2-0 Mahoz HaSephardim
17/07/2012 - Nordic Union 1-0 Shireroth
Group D
10/07/2012 - Craitland 2-0 Stormark
10/07/2012 - Mercury 0-2 Tellia
14/07/2012 - Stormark 2-3 Mercury
14/07/2012 - Craitland 0-2 Tellia
18/07/2012 - Tellia 2-0 Stormark
18/07/2012 - Mercury 1-1 Craitland
Quarter Finals
20/07/2012 - Antica 1-0 Natopia [aet; 0-0 after 90 mins]
20/07/2012 - Hamland 2-1 Batavia [aet; 1-1 after 90 mins]
21/07/2012 - Alexandria 3-0 Craitland
21/07/2012 - Tellia 2-0 Shireroth
Semi Finals
24/07/2012 - Antica 0-1 Alexandria
25/07/2012 - Hamland 0-1 Tellia
3rd Place Play-off
28/07/2012 - Antica 0-5 Hamland
Final
29/07/2012 - Alexandria 0-0 Tellia [aet; 0-0 after 90 mins; Tellia win 5-4 on penalties]
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 Copa Apollonia
Group A
13/08/2012 - Athlon 0-3 Toketi
13/08/2012 - North Antarctica 1-1 Novatainia
16/08/2012 - Toketi 0-1 Novatainia
16/08/2012 - Athlon 1-2 North Antarctica
19/08/2012 - North Antarctica 1-1 Toketi
19/08/2012 - Novatainia 4-0 Athlon
Group B
13/08/2012 - Safiria 0-2 Stormark
16/08/2012 - Mahoz HaSephardim 2-0 Safiria
19/08/2012 - Stormark 0-1 Mahoz HaSephardim [aet; 0-0 after 90 mins]
Group C
13/08/2012 - Babkha 0-1 Hurmu
16/08/2012 - Antica 1-0 Babkha
19/08/2012 - Hurmu 1-0 Antica
Semi Finals
22/08/2012 - Novatainia 2-0 Hurmu
22/08/2012 - Mahoz HaSephardim 1-1 North Antarctica [aet; 1-1 after 90 mins; Mahoz HaSephardim win 4-3 on penalties]
3rd Place Play-off
25/08/2012 - North Antarctica 1-2 Hurmu [aet; 1-1 after 90 mins]
Final
25/08/2012 - Mahoz HaSephardim 0-2 Novatainia
Group A
13/08/2012 - Athlon 0-3 Toketi
13/08/2012 - North Antarctica 1-1 Novatainia
16/08/2012 - Toketi 0-1 Novatainia
16/08/2012 - Athlon 1-2 North Antarctica
19/08/2012 - North Antarctica 1-1 Toketi
19/08/2012 - Novatainia 4-0 Athlon
Group B
13/08/2012 - Safiria 0-2 Stormark
16/08/2012 - Mahoz HaSephardim 2-0 Safiria
19/08/2012 - Stormark 0-1 Mahoz HaSephardim [aet; 0-0 after 90 mins]
Group C
13/08/2012 - Babkha 0-1 Hurmu
16/08/2012 - Antica 1-0 Babkha
19/08/2012 - Hurmu 1-0 Antica
Semi Finals
22/08/2012 - Novatainia 2-0 Hurmu
22/08/2012 - Mahoz HaSephardim 1-1 North Antarctica [aet; 1-1 after 90 mins; Mahoz HaSephardim win 4-3 on penalties]
3rd Place Play-off
25/08/2012 - North Antarctica 1-2 Hurmu [aet; 1-1 after 90 mins]
Final
25/08/2012 - Mahoz HaSephardim 0-2 Novatainia
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 EMU Championships
Group A
13/08/2012 - Mercury 1-0 Nova England
16/08/2012 - Nova England 2-0 Sirocco
19/08/2012 - Sirocco 0-2 Mercury
Group B
13/08/2012 - Ocia 1-3 Passas
16/08/2012 - Hamland 3-0 Ocia
19/08/2012 - Passas 1-1 Hamland
Group C
13/08/2012 - Interland 2-0 Nordic Union
16/08/2012 - Flandria Secunda 0-0 Interland
19/08/2012 - Nordic Union 1-0 Flandria Secunda
Group D
13/08/2012 - Nova English Korea 2-1 Uantir
16/08/2012 - Craitland 1-1 Nova English Korea
19/08/2012 - Uantir 0-3 Craitland
Semi Finals
22/08/2012 - Mercury 1-0 Interland [aet; 0-0 after 90 mins]
22/08/2012 - Hamland 2-1 Craitland
3rd Place Play-off
25/08/2012 - Interland 3-4 Craitland [aet; 2-2 after 90 mins]
Final
25/08/2012 - Mercury 2-2 Hamland [aet; 1-1 after 90 mins; Hamland win 4-3 on penalties]
Group A
13/08/2012 - Mercury 1-0 Nova England
16/08/2012 - Nova England 2-0 Sirocco
19/08/2012 - Sirocco 0-2 Mercury
Group B
13/08/2012 - Ocia 1-3 Passas
16/08/2012 - Hamland 3-0 Ocia
19/08/2012 - Passas 1-1 Hamland
Group C
13/08/2012 - Interland 2-0 Nordic Union
16/08/2012 - Flandria Secunda 0-0 Interland
19/08/2012 - Nordic Union 1-0 Flandria Secunda
Group D
13/08/2012 - Nova English Korea 2-1 Uantir
16/08/2012 - Craitland 1-1 Nova English Korea
19/08/2012 - Uantir 0-3 Craitland
Semi Finals
22/08/2012 - Mercury 1-0 Interland [aet; 0-0 after 90 mins]
22/08/2012 - Hamland 2-1 Craitland
3rd Place Play-off
25/08/2012 - Interland 3-4 Craitland [aet; 2-2 after 90 mins]
Final
25/08/2012 - Mercury 2-2 Hamland [aet; 1-1 after 90 mins; Hamland win 4-3 on penalties]
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 Benacia Cup
Group A
13/08/2012 - Elwynn 1-1 Sanilla
16/08/2012 - Batavia 2-0 Elwynn
19/08/2012 - Sanilla 2-2 Batavia
Group B
13/08/2012 - Shireroth 0-0 Tellia
16/08/2012 - Ashkenatza 2-3 Tellia
19/08/2012 - Shireroth 2-1 Ashkenatza
3rd Place Play-off
22/08/2012 - Sanilla 1-2 Shireroth
Final
22/08/2012 - Batavia 0-1 Tellia
Group A
13/08/2012 - Elwynn 1-1 Sanilla
16/08/2012 - Batavia 2-0 Elwynn
19/08/2012 - Sanilla 2-2 Batavia
Group B
13/08/2012 - Shireroth 0-0 Tellia
16/08/2012 - Ashkenatza 2-3 Tellia
19/08/2012 - Shireroth 2-1 Ashkenatza
3rd Place Play-off
22/08/2012 - Sanilla 1-2 Shireroth
Final
22/08/2012 - Batavia 0-1 Tellia
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2012 Friendly Tournaments
Four Nations Internationals
Group Stage
04/01/2012 - North Antarctica 2-4 Mercury
04/01/2012 - Safiria 1-0 Zealandia
06/01/2012 - Mercury 2-1 Safiria
06/01/2012 - Zealandia 0-2 North Antarctica
08/01/2012 - Zealandia 0-3 Mercury
08/01/2012 - North Antarctica 1-1 Safiria
Final, 1st Leg
10/01/2012 - North Antarctica 1-2 Mercury
Final, 2nd Leg
17/01/2012 - Mercury 2-2 North Antarctica [Mercury win 4-3 on aggregate]
Zeeburg Tournament
Group Stage
04/07/2012 - Senya 2-2 Mercury B
04/07/2012 - Zeeburg 3-2 Flanders
04/07/2012 - South Batavia 1-1 Incontinentia
04/07/2012 - North Antarctica 3-3 Nova English Korea
07/07/2012 - Senya 1-3 Nova English Korea
07/07/2012 - Zeeburg 1-2 Mercury B
07/07/2012 - South Batavia 2-2 Flanders
07/07/2012 - North Antarctica 2-3 Incontinentia
10/07/2012 - Senya 1-2 Incontinentia
10/07/2012 - Zeeburg 1-2 Nova English Korea
10/07/2012 - South Batavia 0-1 Mercury B
10/07/2012 - North Antarctica 1-1 Flanders
13/07/2012 - Senya 2-2 Flanders
13/07/2012 - Zeeburg 1-2 Incontinentia
13/07/2012 - South Batavia 1-3 Nova English Korea
13/07/2012 - North Antarctica 0-0 Mercury B
16/07/2012 - Senya 3-4 Zeeburg
16/07/2012 - South Batavia 0-2 North Antarctica
16/07/2012 - Mercury B 3-1 Flanders
16/07/2012 - Incontinentia 1-2 Nova English Korea
19/07/2012 - Senya 1-1 South Batavia
19/07/2012 - Zeeburg 0-0 North Antarctica
19/07/2012 - Mercury B 1-0 Incontinentia
19/07/2012 - Flanders 0-3 Nova English Korea
22/07/2012 - Senya 1-2 North Antarctica
22/07/2012 - Zeeburg 2-1 South Batavia
22/07/2012 - Mercury B 1-1 Nova English Korea
22/07/2012 - Flanders 1-3 Incontinentia
Senyan School International Tournament
Group Stage
01/09/2012 - Gerenia 3-0 River Warriors
01/09/2012 - Saint Peters Republic 1-3 Senya
01/09/2012 - Storej 2-4 Zeeburg
04/09/2012 - Gerenia 1-1 Saint Peters Republic
04/09/2012 - River Warriors 3-5 Storej
04/09/2012 - Senya 0-1 Zeeburg
07/09/2012 - Senya 1-1 Gerenia
07/09/2012 - Zeeburg 3-0 River Warriors
07/09/2012 - Saint Peters Republic 2-0 Storej
10/09/2012 - Gerenia 2-0 Storej
10/09/2012 - Saint Peters Republic 0-3 Zeeburg
10/09/2012 - Senya 6-0 River Warriors
13/09/2012 - Gerenia 3-1 Zeeburg
13/09/2012 - River Warriors 0-1 Saint Peters Republic
13/09/2012 - Senya 2-0 Storej
Territories Cup
Group Stage
18/10/2012 - Lucerne 0-8 Nova England
18/10/2012 - Nova English Korea 0-2 Mercury
25/10/2012 - Mercury 13-0 Lucerne
25/10/2012 - Nova England 1-1 Nova English Korea
01/11/2012 - Mercury 2-2 Nova England
01/11/2012 - Lucerne 1-7 Nova English Korea
Final
08/11/2012 - Mercury 2-0 Nova England
Four Nations Internationals
Group Stage
04/01/2012 - North Antarctica 2-4 Mercury
04/01/2012 - Safiria 1-0 Zealandia
06/01/2012 - Mercury 2-1 Safiria
06/01/2012 - Zealandia 0-2 North Antarctica
08/01/2012 - Zealandia 0-3 Mercury
08/01/2012 - North Antarctica 1-1 Safiria
Final, 1st Leg
10/01/2012 - North Antarctica 1-2 Mercury
Final, 2nd Leg
17/01/2012 - Mercury 2-2 North Antarctica [Mercury win 4-3 on aggregate]
Zeeburg Tournament
Group Stage
04/07/2012 - Senya 2-2 Mercury B
04/07/2012 - Zeeburg 3-2 Flanders
04/07/2012 - South Batavia 1-1 Incontinentia
04/07/2012 - North Antarctica 3-3 Nova English Korea
07/07/2012 - Senya 1-3 Nova English Korea
07/07/2012 - Zeeburg 1-2 Mercury B
07/07/2012 - South Batavia 2-2 Flanders
07/07/2012 - North Antarctica 2-3 Incontinentia
10/07/2012 - Senya 1-2 Incontinentia
10/07/2012 - Zeeburg 1-2 Nova English Korea
10/07/2012 - South Batavia 0-1 Mercury B
10/07/2012 - North Antarctica 1-1 Flanders
13/07/2012 - Senya 2-2 Flanders
13/07/2012 - Zeeburg 1-2 Incontinentia
13/07/2012 - South Batavia 1-3 Nova English Korea
13/07/2012 - North Antarctica 0-0 Mercury B
16/07/2012 - Senya 3-4 Zeeburg
16/07/2012 - South Batavia 0-2 North Antarctica
16/07/2012 - Mercury B 3-1 Flanders
16/07/2012 - Incontinentia 1-2 Nova English Korea
19/07/2012 - Senya 1-1 South Batavia
19/07/2012 - Zeeburg 0-0 North Antarctica
19/07/2012 - Mercury B 1-0 Incontinentia
19/07/2012 - Flanders 0-3 Nova English Korea
22/07/2012 - Senya 1-2 North Antarctica
22/07/2012 - Zeeburg 2-1 South Batavia
22/07/2012 - Mercury B 1-1 Nova English Korea
22/07/2012 - Flanders 1-3 Incontinentia
Senyan School International Tournament
Group Stage
01/09/2012 - Gerenia 3-0 River Warriors
01/09/2012 - Saint Peters Republic 1-3 Senya
01/09/2012 - Storej 2-4 Zeeburg
04/09/2012 - Gerenia 1-1 Saint Peters Republic
04/09/2012 - River Warriors 3-5 Storej
04/09/2012 - Senya 0-1 Zeeburg
07/09/2012 - Senya 1-1 Gerenia
07/09/2012 - Zeeburg 3-0 River Warriors
07/09/2012 - Saint Peters Republic 2-0 Storej
10/09/2012 - Gerenia 2-0 Storej
10/09/2012 - Saint Peters Republic 0-3 Zeeburg
10/09/2012 - Senya 6-0 River Warriors
13/09/2012 - Gerenia 3-1 Zeeburg
13/09/2012 - River Warriors 0-1 Saint Peters Republic
13/09/2012 - Senya 2-0 Storej
Territories Cup
Group Stage
18/10/2012 - Lucerne 0-8 Nova England
18/10/2012 - Nova English Korea 0-2 Mercury
25/10/2012 - Mercury 13-0 Lucerne
25/10/2012 - Nova England 1-1 Nova English Korea
01/11/2012 - Mercury 2-2 Nova England
01/11/2012 - Lucerne 1-7 Nova English Korea
Final
08/11/2012 - Mercury 2-0 Nova England
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2013 AEFA World Cup Qualifying
Group A
30/01/2013 - Flanders 0-3 Safiria
30/01/2013 - Gerenia 1-1 Hurmu
13/02/2013 - Safiria 1-1 Gerenia
13/02/2013 - Babkha 2-0 Flanders
27/02/2013 - Gerenia 2-1 Babkha
27/02/2013 - Hurmu 2-0 Safiria
13/03/2013 - Babkha 1-1 Hurmu
13/03/2013 - Flanders 0-2 Gerenia
27/03/2013 - Hurmu 3-0 Flanders
27/03/2013 - Safiria 2-1 Babkha
10/04/2013 - Safiria 2-1 Flanders
10/04/2013 - Hurmu 1-1 Gerenia
24/04/2013 - Gerenia 3-2 Safiria
24/04/2013 - Flanders 1-1 Babkha
08/05/2013 - Babkha 2-2 Gerenia
08/05/2013 - Safiria 0-1 Hurmu
22/05/2013 - Hurmu 3-0 Babkha
22/05/2013 - Gerenia 1-1 Flanders
05/06/2013 - Flanders 1-0 Hurmu
05/06/2013 - Babkha 2-0 Safiria
Group B
30/01/2013 - Lucerne 0-8 Stormark
30/01/2013 - Novatainia 5-1 Réunion
13/02/2013 - Stormark 2-1 Novatainia
13/02/2013 - Athlon 4-0 Lucerne
27/02/2013 - Novatainia 4-2 Athlon
27/02/2013 - Réunion 0-3 Stormark
13/03/2013 - Athlon 2-1 Réunion
13/03/2013 - Lucerne 1-7 Novatainia
27/03/2013 - Réunion 3-1 Lucerne
27/03/2013 - Stormark 3-1 Athlon
10/04/2013 - Stormark 10-0 Lucerne
10/04/2013 - Réunion 0-5 Novatainia
24/04/2013 - Novatainia 3-1 Stormark
24/04/2013 - Lucerne 0-4 Athlon
08/05/2013 - Athlon 0-2 Novatainia
08/05/2013 - Stormark 4-1 Réunion
22/05/2013 - Réunion 1-1 Athlon
22/05/2013 - Novatainia 16-0 Lucerne
05/06/2013 - Lucerne 0-1 Réunion
05/06/2013 - Athlon 1-2 Stormark
Group C
30/01/2013 - Dura 0-0 Walker Democracy
30/01/2013 - Mahoz HaSephardim 2-1 Toketi
13/02/2013 - Walker Democracy 1-3 Mahoz HaSephardim
13/02/2013 - Apollantis 2-2 Dura
27/02/2013 - Mahoz HaSephardim 3-0 Apollantis
27/02/2013 - Toketi 4-0 Walker Democracy
13/03/2013 - Apollantis 0-3 Toketi
13/03/2013 - Dura 1-2 Mahoz HaSephardim
27/03/2013 - Toketi 2-0 Dura
27/03/2013 - Walker Democracy 1-1 Apollantis
10/04/2013 - Walker Democracy 0-1 Dura
10/04/2013 - Toketi 3-1 Mahoz HaSephardim
24/04/2013 - Mahoz HaSephardim 3-0 Walker Democracy
24/04/2013 - Dura 1-1 Apollantis
08/05/2013 - Apollantis 1-3 Mahoz HaSephardim
08/05/2013 - Walker Democracy 0-0 Toketi
22/05/2013 - Toketi 2-0 Apollantis
22/05/2013 - Mahoz HaSephardim 3-2 Dura
05/06/2013 - Dura 4-3 Toketi
05/06/2013 - Apollantis 0-2 Walker Democracy
Group D
30/01/2013 - Freedomia 1-2 Senya
30/01/2013 - North Antarctica 6-0 River Warriors
13/02/2013 - Senya 0-0 North Antarctica
13/02/2013 - Antica 3-0 Freedomia
27/02/2013 - North Antarctica 2-2 Antica
27/02/2013 - River Warriors 0-1 Senya
13/03/2013 - Antica 5-0 River Warriors
13/03/2013 - Freedomia 0-1 North Antarctica
27/03/2013 - River Warriors 1-2 Freedomia
27/03/2013 - Senya 0-1 Antica
10/04/2013 - Senya 2-0 Freedomia
10/04/2013 - River Warriors 0-6 North Antarctica
24/04/2013 - North Antarctica 2-0 Senya
24/04/2013 - Freedomia 0-0 Antica
08/05/2013 - Antica 1-2 North Antarctica
08/05/2013 - Senya 5-0 River Warriors
22/05/2013 - River Warriors 0-4 Antica
22/05/2013 - North Antarctica 0-0 Freedomia
05/06/2013 - Freedomia 2-1 River Warriors
05/06/2013 - Antica 0-1 Senya
Group A
30/01/2013 - Flanders 0-3 Safiria
30/01/2013 - Gerenia 1-1 Hurmu
13/02/2013 - Safiria 1-1 Gerenia
13/02/2013 - Babkha 2-0 Flanders
27/02/2013 - Gerenia 2-1 Babkha
27/02/2013 - Hurmu 2-0 Safiria
13/03/2013 - Babkha 1-1 Hurmu
13/03/2013 - Flanders 0-2 Gerenia
27/03/2013 - Hurmu 3-0 Flanders
27/03/2013 - Safiria 2-1 Babkha
10/04/2013 - Safiria 2-1 Flanders
10/04/2013 - Hurmu 1-1 Gerenia
24/04/2013 - Gerenia 3-2 Safiria
24/04/2013 - Flanders 1-1 Babkha
08/05/2013 - Babkha 2-2 Gerenia
08/05/2013 - Safiria 0-1 Hurmu
22/05/2013 - Hurmu 3-0 Babkha
22/05/2013 - Gerenia 1-1 Flanders
05/06/2013 - Flanders 1-0 Hurmu
05/06/2013 - Babkha 2-0 Safiria
Group B
30/01/2013 - Lucerne 0-8 Stormark
30/01/2013 - Novatainia 5-1 Réunion
13/02/2013 - Stormark 2-1 Novatainia
13/02/2013 - Athlon 4-0 Lucerne
27/02/2013 - Novatainia 4-2 Athlon
27/02/2013 - Réunion 0-3 Stormark
13/03/2013 - Athlon 2-1 Réunion
13/03/2013 - Lucerne 1-7 Novatainia
27/03/2013 - Réunion 3-1 Lucerne
27/03/2013 - Stormark 3-1 Athlon
10/04/2013 - Stormark 10-0 Lucerne
10/04/2013 - Réunion 0-5 Novatainia
24/04/2013 - Novatainia 3-1 Stormark
24/04/2013 - Lucerne 0-4 Athlon
08/05/2013 - Athlon 0-2 Novatainia
08/05/2013 - Stormark 4-1 Réunion
22/05/2013 - Réunion 1-1 Athlon
22/05/2013 - Novatainia 16-0 Lucerne
05/06/2013 - Lucerne 0-1 Réunion
05/06/2013 - Athlon 1-2 Stormark
Group C
30/01/2013 - Dura 0-0 Walker Democracy
30/01/2013 - Mahoz HaSephardim 2-1 Toketi
13/02/2013 - Walker Democracy 1-3 Mahoz HaSephardim
13/02/2013 - Apollantis 2-2 Dura
27/02/2013 - Mahoz HaSephardim 3-0 Apollantis
27/02/2013 - Toketi 4-0 Walker Democracy
13/03/2013 - Apollantis 0-3 Toketi
13/03/2013 - Dura 1-2 Mahoz HaSephardim
27/03/2013 - Toketi 2-0 Dura
27/03/2013 - Walker Democracy 1-1 Apollantis
10/04/2013 - Walker Democracy 0-1 Dura
10/04/2013 - Toketi 3-1 Mahoz HaSephardim
24/04/2013 - Mahoz HaSephardim 3-0 Walker Democracy
24/04/2013 - Dura 1-1 Apollantis
08/05/2013 - Apollantis 1-3 Mahoz HaSephardim
08/05/2013 - Walker Democracy 0-0 Toketi
22/05/2013 - Toketi 2-0 Apollantis
22/05/2013 - Mahoz HaSephardim 3-2 Dura
05/06/2013 - Dura 4-3 Toketi
05/06/2013 - Apollantis 0-2 Walker Democracy
Group D
30/01/2013 - Freedomia 1-2 Senya
30/01/2013 - North Antarctica 6-0 River Warriors
13/02/2013 - Senya 0-0 North Antarctica
13/02/2013 - Antica 3-0 Freedomia
27/02/2013 - North Antarctica 2-2 Antica
27/02/2013 - River Warriors 0-1 Senya
13/03/2013 - Antica 5-0 River Warriors
13/03/2013 - Freedomia 0-1 North Antarctica
27/03/2013 - River Warriors 1-2 Freedomia
27/03/2013 - Senya 0-1 Antica
10/04/2013 - Senya 2-0 Freedomia
10/04/2013 - River Warriors 0-6 North Antarctica
24/04/2013 - North Antarctica 2-0 Senya
24/04/2013 - Freedomia 0-0 Antica
08/05/2013 - Antica 1-2 North Antarctica
08/05/2013 - Senya 5-0 River Warriors
22/05/2013 - River Warriors 0-4 Antica
22/05/2013 - North Antarctica 0-0 Freedomia
05/06/2013 - Freedomia 2-1 River Warriors
05/06/2013 - Antica 0-1 Senya
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2013 CTFA World Cup Qualifying + 2013 CiboTap Championships
Group A
30/01/2013 - Hammish Monovia 0-2 Zandarijn
30/01/2013 - Jingdao 0-1 Treisenberg
30/01/2013 - Monovia 2-1 New Victoria
13/02/2013 - Zandarijn 4-1 New Victoria
13/02/2013 - Treisenberg 3-2 Monovia
13/02/2013 - Hammish Monovia 3-1 Jingdao
27/02/2013 - Jingdao 0-3 Zandarijn
27/02/2013 - Monovia 1-1 Hammish Monovia
27/02/2013 - New Victoria 1-2 Treisenberg
13/03/2013 - Zandarijn 3-2 Treisenberg
13/03/2013 - Hammish Monovia 2-0 New Victoria
13/03/2013 - Jingdao 1-1 Monovia
27/03/2013 - Monovia 1-1 Zandarijn
27/03/2013 - New Victoria 0-1 Jingdao
27/03/2013 - Treisenberg 2-0 Hammish Monovia
10/04/2013 - Zandarijn 0-0 Hammish Monovia
10/04/2013 - Treisenberg 2-0 Jingdao
10/04/2013 - New Victoria 0-2 Monovia
24/04/2013 - New Victoria 0-1 Zandarijn
24/04/2013 - Monovia 1-3 Treisenberg
24/04/2013 - Jingdao 0-0 Hammish Monovia
08/05/2013 - Zandarijn 4-0 Jingdao
08/05/2013 - Hammish Monovia 1-0 Monovia
08/05/2013 - Treisenberg 2-0 New Victoria
22/05/2013 - Treisenberg 1-3 Zandarijn
22/05/2013 - New Victoria 0-2 Hammish Monovia
22/05/2013 - Monovia 1-1 Jingdao
05/06/2013 - Zandarijn 1-2 Monovia
05/06/2013 - Jingdao 2-0 New Victoria
05/06/2013 - Hammish Monovia 3-2 Treisenberg
Group B
30/01/2013 - Birgeshir 1-3 Natopia
30/01/2013 - Gaston 2-2 Greater Sangun
13/02/2013 - Natopia 4-0 Gaston
13/02/2013 - Alexandria 1-1 Birgeshir
27/02/2013 - Gaston 1-6 Alexandria
27/02/2013 - Greater Sangun 0-1 Natopia
13/03/2013 - Alexandria 3-0 Greater Sangun
13/03/2013 - Birgeshir 2-0 Gaston
27/03/2013 - Greater Sangun 0-2 Birgeshir
27/03/2013 - Natopia 1-1 Alexandria
10/04/2013 - Natopia 1-1 Birgeshir
10/04/2013 - Greater Sangun 4-0 Gaston
24/04/2013 - Gaston 0-3 Natopia
24/04/2013 - Birgeshir 0-2 Alexandria
08/05/2013 - Alexandria 3-0 Gaston
08/05/2013 - Natopia 1-1 Greater Sangun
22/05/2013 - Greater Sangun 1-2 Alexandria
22/05/2013 - Gaston 2-2 Birgeshir
05/06/2013 - Birgeshir 0-0 Greater Sangun
05/06/2013 - Alexandria 2-2 Natopia
Semi Finals
19/06/2013 - Zandarijn 2-1 Natopia
19/06/2013 - Alexandria 4-0 Treisenberg
Final
06/07/2013 - Zandarijn 1-3 Alexandria
Group A
30/01/2013 - Hammish Monovia 0-2 Zandarijn
30/01/2013 - Jingdao 0-1 Treisenberg
30/01/2013 - Monovia 2-1 New Victoria
13/02/2013 - Zandarijn 4-1 New Victoria
13/02/2013 - Treisenberg 3-2 Monovia
13/02/2013 - Hammish Monovia 3-1 Jingdao
27/02/2013 - Jingdao 0-3 Zandarijn
27/02/2013 - Monovia 1-1 Hammish Monovia
27/02/2013 - New Victoria 1-2 Treisenberg
13/03/2013 - Zandarijn 3-2 Treisenberg
13/03/2013 - Hammish Monovia 2-0 New Victoria
13/03/2013 - Jingdao 1-1 Monovia
27/03/2013 - Monovia 1-1 Zandarijn
27/03/2013 - New Victoria 0-1 Jingdao
27/03/2013 - Treisenberg 2-0 Hammish Monovia
10/04/2013 - Zandarijn 0-0 Hammish Monovia
10/04/2013 - Treisenberg 2-0 Jingdao
10/04/2013 - New Victoria 0-2 Monovia
24/04/2013 - New Victoria 0-1 Zandarijn
24/04/2013 - Monovia 1-3 Treisenberg
24/04/2013 - Jingdao 0-0 Hammish Monovia
08/05/2013 - Zandarijn 4-0 Jingdao
08/05/2013 - Hammish Monovia 1-0 Monovia
08/05/2013 - Treisenberg 2-0 New Victoria
22/05/2013 - Treisenberg 1-3 Zandarijn
22/05/2013 - New Victoria 0-2 Hammish Monovia
22/05/2013 - Monovia 1-1 Jingdao
05/06/2013 - Zandarijn 1-2 Monovia
05/06/2013 - Jingdao 2-0 New Victoria
05/06/2013 - Hammish Monovia 3-2 Treisenberg
Group B
30/01/2013 - Birgeshir 1-3 Natopia
30/01/2013 - Gaston 2-2 Greater Sangun
13/02/2013 - Natopia 4-0 Gaston
13/02/2013 - Alexandria 1-1 Birgeshir
27/02/2013 - Gaston 1-6 Alexandria
27/02/2013 - Greater Sangun 0-1 Natopia
13/03/2013 - Alexandria 3-0 Greater Sangun
13/03/2013 - Birgeshir 2-0 Gaston
27/03/2013 - Greater Sangun 0-2 Birgeshir
27/03/2013 - Natopia 1-1 Alexandria
10/04/2013 - Natopia 1-1 Birgeshir
10/04/2013 - Greater Sangun 4-0 Gaston
24/04/2013 - Gaston 0-3 Natopia
24/04/2013 - Birgeshir 0-2 Alexandria
08/05/2013 - Alexandria 3-0 Gaston
08/05/2013 - Natopia 1-1 Greater Sangun
22/05/2013 - Greater Sangun 1-2 Alexandria
22/05/2013 - Gaston 2-2 Birgeshir
05/06/2013 - Birgeshir 0-0 Greater Sangun
05/06/2013 - Alexandria 2-2 Natopia
Semi Finals
19/06/2013 - Zandarijn 2-1 Natopia
19/06/2013 - Alexandria 4-0 Treisenberg
Final
06/07/2013 - Zandarijn 1-3 Alexandria
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2013 EMUFA World Cup Qualifying
Group A
30/01/2013 - Lostisland 2-3 Valencia
30/01/2013 - New Vaduz 0-1 Nova England
13/02/2013 - Valencia 2-1 New Vaduz
13/02/2013 - Democratic Monovia 1-1 Lostisland
27/02/2013 - New Vaduz 2-0 Democratic Monovia
27/02/2013 - Nova England 3-1 Valencia
13/03/2013 - Democratic Monovia 0-3 Nova England
13/03/2013 - Lostisland 1-2 New Vaduz
27/03/2013 - Nova England 3-0 Lostisland
27/03/2013 - Valencia 2-0 Democratic Monovia
10/04/2013 - Valencia 0-0 Lostisland
10/04/2013 - Nova England 2-1 New Vaduz
24/04/2013 - New Vaduz 2-1 Valencia
24/04/2013 - Lostisland 1-0 Democratic Monovia
08/05/2013 - Democratic Monovia 0-3 New Vaduz
08/05/2013 - Valencia 1-0 Nova England
22/05/2013 - Nova England 2-1 Democratic Monovia
22/05/2013 - New Vaduz 4-2 Lostisland
05/06/2013 - Lostisland 0-0 Nova England
05/06/2013 - Democratic Monovia 1-3 Valencia
Group B
30/01/2013 - Lurk 0-3 Taeland
30/01/2013 - Nova English Korea 2-1 Ocia
27/02/2013 - Taeland 2-1 Ocia
27/02/2013 - Lurk 0-4 Nova English Korea
27/03/2013 - Nova English Korea 1-0 Taeland
27/03/2013 - Ocia 2-1 Lurk
10/04/2013 - Taeland 1-0 Lurk
10/04/2013 - Ocia 2-2 Nova English Korea
08/05/2013 - Ocia 0-0 Taeland
08/05/2013 - Nova English Korea 1-0 Lurk
05/06/2013 - Taeland 1-1 Nova English Korea
05/06/2013 - Lurk 0-2 Ocia
Group C
30/01/2013 - Høgmårk 1-1 Uantir
30/01/2013 - Indokistan 0-3 Interland
27/02/2013 - Uantir 0-0 Interland
27/02/2013 - Høgmårk 2-1 Indokistan
27/03/2013 - Indokistan 0-2 Uantir
27/03/2013 - Interland 1-1 Høgmårk
10/04/2013 - Uantir 0-1 Høgmårk
10/04/2013 - Interland 3-1 Indokistan
08/05/2013 - Interland 2-0 Uantir
08/05/2013 - Indokistan 3-2 Høgmårk
05/06/2013 - Uantir 1-0 Indokistan
05/06/2013 - Høgmårk 2-2 Interland
Group D
30/01/2013 - Hamland 2-0 Passas
30/01/2013 - Incontinentia 1-3 Juclandia
27/02/2013 - Passas 4-1 Juclandia
27/02/2013 - Hamland 4-0 Incontinentia
27/03/2013 - Incontinentia 0-6 Passas
27/03/2013 - Juclandia 0-0 Hamland
10/04/2013 - Passas 2-1 Hamland
10/04/2013 - Juclandia 3-0 Incontinentia
08/05/2013 - Juclandia 1-1 Passas
08/05/2013 - Incontinentia 1-5 Hamland
05/06/2013 - Passas 4-1 Incontinentia
05/06/2013 - Hamland 3-0 Juclandia
Group E
30/01/2013 - Austbard 3-1 Sirocco
30/01/2013 - Los Bay Petros 0-2 Mercury
27/02/2013 - Austbard 1-1 Los Bay Petros
27/02/2013 - Sirocco 0-2 Mercury
27/03/2013 - Los Bay Petros 2-2 Sirocco
31/03/2013 - Mercury 2-1 Austbard
10/04/2013 - Mercury 3-0 Los Bay Petros
10/04/2013 - Sirocco 1-1 Austbard
08/05/2013 - Mercury 0-0 Sirocco
08/05/2013 - Los Bay Petros 1-2 Austbard
05/06/2013 - Sirocco 1-2 Los Bay Petros
05/06/2013 - Austbard 1-1 Mercury
Group F
30/01/2013 - Craitland 2-1 Tiana
30/01/2013 - Lolland 0-1 Normark
27/02/2013 - Tiana 1-0 Normark
27/02/2013 - Craitland 5-0 Lolland
27/03/2013 - Lolland 0-4 Tiana
27/03/2013 - Normark 1-1 Craitland
10/04/2013 - Tiana 0-0 Craitland
10/04/2013 - Normark 2-0 Lolland
08/05/2013 - Normark 1-1 Tiana
08/05/2013 - Lolland 0-4 Craitland
05/06/2013 - Tiana 3-0 Lolland
05/06/2013 - Craitland 1-0 Normark
Group A
30/01/2013 - Lostisland 2-3 Valencia
30/01/2013 - New Vaduz 0-1 Nova England
13/02/2013 - Valencia 2-1 New Vaduz
13/02/2013 - Democratic Monovia 1-1 Lostisland
27/02/2013 - New Vaduz 2-0 Democratic Monovia
27/02/2013 - Nova England 3-1 Valencia
13/03/2013 - Democratic Monovia 0-3 Nova England
13/03/2013 - Lostisland 1-2 New Vaduz
27/03/2013 - Nova England 3-0 Lostisland
27/03/2013 - Valencia 2-0 Democratic Monovia
10/04/2013 - Valencia 0-0 Lostisland
10/04/2013 - Nova England 2-1 New Vaduz
24/04/2013 - New Vaduz 2-1 Valencia
24/04/2013 - Lostisland 1-0 Democratic Monovia
08/05/2013 - Democratic Monovia 0-3 New Vaduz
08/05/2013 - Valencia 1-0 Nova England
22/05/2013 - Nova England 2-1 Democratic Monovia
22/05/2013 - New Vaduz 4-2 Lostisland
05/06/2013 - Lostisland 0-0 Nova England
05/06/2013 - Democratic Monovia 1-3 Valencia
Group B
30/01/2013 - Lurk 0-3 Taeland
30/01/2013 - Nova English Korea 2-1 Ocia
27/02/2013 - Taeland 2-1 Ocia
27/02/2013 - Lurk 0-4 Nova English Korea
27/03/2013 - Nova English Korea 1-0 Taeland
27/03/2013 - Ocia 2-1 Lurk
10/04/2013 - Taeland 1-0 Lurk
10/04/2013 - Ocia 2-2 Nova English Korea
08/05/2013 - Ocia 0-0 Taeland
08/05/2013 - Nova English Korea 1-0 Lurk
05/06/2013 - Taeland 1-1 Nova English Korea
05/06/2013 - Lurk 0-2 Ocia
Group C
30/01/2013 - Høgmårk 1-1 Uantir
30/01/2013 - Indokistan 0-3 Interland
27/02/2013 - Uantir 0-0 Interland
27/02/2013 - Høgmårk 2-1 Indokistan
27/03/2013 - Indokistan 0-2 Uantir
27/03/2013 - Interland 1-1 Høgmårk
10/04/2013 - Uantir 0-1 Høgmårk
10/04/2013 - Interland 3-1 Indokistan
08/05/2013 - Interland 2-0 Uantir
08/05/2013 - Indokistan 3-2 Høgmårk
05/06/2013 - Uantir 1-0 Indokistan
05/06/2013 - Høgmårk 2-2 Interland
Group D
30/01/2013 - Hamland 2-0 Passas
30/01/2013 - Incontinentia 1-3 Juclandia
27/02/2013 - Passas 4-1 Juclandia
27/02/2013 - Hamland 4-0 Incontinentia
27/03/2013 - Incontinentia 0-6 Passas
27/03/2013 - Juclandia 0-0 Hamland
10/04/2013 - Passas 2-1 Hamland
10/04/2013 - Juclandia 3-0 Incontinentia
08/05/2013 - Juclandia 1-1 Passas
08/05/2013 - Incontinentia 1-5 Hamland
05/06/2013 - Passas 4-1 Incontinentia
05/06/2013 - Hamland 3-0 Juclandia
Group E
30/01/2013 - Austbard 3-1 Sirocco
30/01/2013 - Los Bay Petros 0-2 Mercury
27/02/2013 - Austbard 1-1 Los Bay Petros
27/02/2013 - Sirocco 0-2 Mercury
27/03/2013 - Los Bay Petros 2-2 Sirocco
31/03/2013 - Mercury 2-1 Austbard
10/04/2013 - Mercury 3-0 Los Bay Petros
10/04/2013 - Sirocco 1-1 Austbard
08/05/2013 - Mercury 0-0 Sirocco
08/05/2013 - Los Bay Petros 1-2 Austbard
05/06/2013 - Sirocco 1-2 Los Bay Petros
05/06/2013 - Austbard 1-1 Mercury
Group F
30/01/2013 - Craitland 2-1 Tiana
30/01/2013 - Lolland 0-1 Normark
27/02/2013 - Tiana 1-0 Normark
27/02/2013 - Craitland 5-0 Lolland
27/03/2013 - Lolland 0-4 Tiana
27/03/2013 - Normark 1-1 Craitland
10/04/2013 - Tiana 0-0 Craitland
10/04/2013 - Normark 2-0 Lolland
08/05/2013 - Normark 1-1 Tiana
08/05/2013 - Lolland 0-4 Craitland
05/06/2013 - Tiana 3-0 Lolland
05/06/2013 - Craitland 1-0 Normark
-
- Administrator General
- Posts: 4333
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: Results Archive (by Competition)
2013 WMFA World Cup Qualifying
Group A
30/01/2013 - Elwynn 1-0 Shireroth
30/01/2013 - Mailong 0-4 Sanilla
27/02/2013 - Shireroth 2-1 Sanilla
27/02/2013 - Elwynn 4-1 Mailong
27/03/2013 - Mailong 0-1 Shireroth
27/03/2013 - Sanilla 2-1 Elwynn
10/04/2013 - Shireroth 4-2 Elwynn
10/04/2013 - Sanilla 4-1 Mailong
08/05/2013 - Sanilla 1-1 Shireroth
08/05/2013 - Mailong 2-2 Elwynn
05/06/2013 - Shireroth 5-1 Mailong
05/06/2013 - Elwynn 1-1 Sanilla
Group B
30/01/2013 - Amokolia 2-1 Zeeburg
30/01/2013 - Ashkenatza 2-1 Batavia
27/02/2013 - Zeeburg 1-3 Batavia
27/02/2013 - Amokolia 0-0 Ashkenatza
27/03/2013 - Ashkenatza 2-0 Zeeburg
27/03/2013 - Batavia 1-1 Amokolia
10/04/2013 - Zeeburg 1-1 Amokolia
10/04/2013 - Batavia 1-1 Ashkenatza
08/05/2013 - Batavia 2-0 Zeeburg
08/05/2013 - Ashkenatza 3-1 Amokolia
05/06/2013 - Zeeburg 0-0 Ashkenatza
05/06/2013 - Amokolia 2-1 Batavia
Group A
30/01/2013 - Elwynn 1-0 Shireroth
30/01/2013 - Mailong 0-4 Sanilla
27/02/2013 - Shireroth 2-1 Sanilla
27/02/2013 - Elwynn 4-1 Mailong
27/03/2013 - Mailong 0-1 Shireroth
27/03/2013 - Sanilla 2-1 Elwynn
10/04/2013 - Shireroth 4-2 Elwynn
10/04/2013 - Sanilla 4-1 Mailong
08/05/2013 - Sanilla 1-1 Shireroth
08/05/2013 - Mailong 2-2 Elwynn
05/06/2013 - Shireroth 5-1 Mailong
05/06/2013 - Elwynn 1-1 Sanilla
Group B
30/01/2013 - Amokolia 2-1 Zeeburg
30/01/2013 - Ashkenatza 2-1 Batavia
27/02/2013 - Zeeburg 1-3 Batavia
27/02/2013 - Amokolia 0-0 Ashkenatza
27/03/2013 - Ashkenatza 2-0 Zeeburg
27/03/2013 - Batavia 1-1 Amokolia
10/04/2013 - Zeeburg 1-1 Amokolia
10/04/2013 - Batavia 1-1 Ashkenatza
08/05/2013 - Batavia 2-0 Zeeburg
08/05/2013 - Ashkenatza 3-1 Amokolia
05/06/2013 - Zeeburg 0-0 Ashkenatza
05/06/2013 - Amokolia 2-1 Batavia