2018 Micras Games qualification
-
- Administrator General
- Posts: 4328
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
2018 Micras Games qualification
Men's Group A
Craitland 4–3 Tellia
Florian Republic 2–3 Ranentsi
Lakkvia 5–4 Neo Patrova
Men's Group B
Gerenia 6–2 Treisenberg
Hoenn 6–0 Saint-Antoine
New Sussex 5–4 Nova England
Men's Group C
Freeland 3–7 Stormark
Lamantia 2–5 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Men's Group D
Kalgachia 2–8 River Warriors
Lusa 1–2 North Antarctica
Women's Group A
Birgeshir 3–1 Stormark
Blepia 2–6 Ranentsi
Florian Republic 2–1 SO Lusa (1–1 AOT, 2-1 SO)
Women's Group B
Lamantia 6–2 Treisenberg
Neo Patrova 5–6 Tellia
River Warriors 4–1 Saint-Antoine
Women's Group C
Freeland 3–5 North Antarctica
Gerenia 6–2 Kalgachia
Women's Group D
Lakkvia 6–5 OT Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
New Sussex 2–1 Nova England
Craitland 4–3 Tellia
Florian Republic 2–3 Ranentsi
Lakkvia 5–4 Neo Patrova
Men's Group B
Gerenia 6–2 Treisenberg
Hoenn 6–0 Saint-Antoine
New Sussex 5–4 Nova England
Men's Group C
Freeland 3–7 Stormark
Lamantia 2–5 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Men's Group D
Kalgachia 2–8 River Warriors
Lusa 1–2 North Antarctica
Women's Group A
Birgeshir 3–1 Stormark
Blepia 2–6 Ranentsi
Florian Republic 2–1 SO Lusa (1–1 AOT, 2-1 SO)
Women's Group B
Lamantia 6–2 Treisenberg
Neo Patrova 5–6 Tellia
River Warriors 4–1 Saint-Antoine
Women's Group C
Freeland 3–5 North Antarctica
Gerenia 6–2 Kalgachia
Women's Group D
Lakkvia 6–5 OT Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
New Sussex 2–1 Nova England
-
- Administrator General
- Posts: 4328
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: 2018 Micras Games qualification
Men's Group A
Tellia 5–3 Neo Patrova
Ranentsi 2–5 Lakkvia
Craitland 4–1 Florian Republic
Men's Group B
Treisenberg 4–5 Nova England
Saint-Antoine 2–6 New Sussex
Gerenia 3–0 Hoenn
Men's Group C
Stormark 7–2 Lamantia
Calbion 2–4 Freeland
Men's Group D
River Warriors 8–4 Lusa
Blepia 0–5 Kalgachia
Women's Group A
Stormark 4–3 Lusa
Ranentsi 2–3 Florian Republic
Birgeshir 8–2 Blepia
Women's Group B
Treisenberg 6–3 Saint-Antoine
Tellia 7–6 River Warriors
Lamantia 5–2 Neo Patrova
Women's Group C
North Antarctica 3–1 Gerenia
Calbion 4–3 Freeland
Women's Group D
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 7–6 New Sussex
Hoenn 1–3 Lakkvia
Tellia 5–3 Neo Patrova
Ranentsi 2–5 Lakkvia
Craitland 4–1 Florian Republic
Men's Group B
Treisenberg 4–5 Nova England
Saint-Antoine 2–6 New Sussex
Gerenia 3–0 Hoenn
Men's Group C
Stormark 7–2 Lamantia
Calbion 2–4 Freeland
Men's Group D
River Warriors 8–4 Lusa
Blepia 0–5 Kalgachia
Women's Group A
Stormark 4–3 Lusa
Ranentsi 2–3 Florian Republic
Birgeshir 8–2 Blepia
Women's Group B
Treisenberg 6–3 Saint-Antoine
Tellia 7–6 River Warriors
Lamantia 5–2 Neo Patrova
Women's Group C
North Antarctica 3–1 Gerenia
Calbion 4–3 Freeland
Women's Group D
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 7–6 New Sussex
Hoenn 1–3 Lakkvia
-
- Administrator General
- Posts: 4328
- Joined: Wed Dec 31, 2008 10:58 pm
- Location: Republic of Mercury
Re: 2018 Micras Games qualification
*played over the weekend of 16th/17th June*
Men's Group A
Florian Republic 3–4 Tellia
Lakkvia 3–5 Craitland
Neo Patrova 2–5 Ranentsi
Tellia 2–4 Ranentsi
Craitland 5–4 Neo Patrova
Florian Republic 3–4 Lakkvia
Men's Group B
Hoenn 8–3 Treisenberg
New Sussex 1–2 Gerenia (1–2 SO)
Nova England 7–3 Saint-Antoine
Treisenberg 5–4 Saint-Antoine
Gerenia 2–3 Nova England (1–2 SO)
Hoenn 6–5 New Sussex
Men's Group C
Lamantia 6–4 Calbion
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 3–2 Stormark
Calbion 1–5 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Freeland 0–6 Lamantia
Men's Group D
Lusa 5–3 Blepia
North Antarctica 1–2 River Warriors (1–2 SO)
Blepia 4–3 North Antarctica
Kalgachia 4–1 Lusa
Women's Group A
Blepia 2–3 Stormark
Florian Republic 1–2 Birgeshir
Lusa 4–7 Ranentsi
Stormark 6–3 Ranentsi
Birgeshir 3–1 Lusa
Blepia 0–4 Florian Republic
Women's Group B
Neo Patrova 3–2 Treisenberg
River Warriors 3–4 Lamantia (OT)
Saint-Antoine 6–9 Tellia
Treisenberg 2–3 Tellia
Lamantia 3–1 Saint-Antoine
Neo Patrova 3–4 River Warriors
Women's Group C
Gerenia 2–0 Calbion
Kalgachia 1–9 North Antarctica
Calbion 1–3 Kalgachia
Freeland 0–2 Gerenia
Women's Group D
New Sussex 2–3 Hoenn (2–3 SO)
Nova England 1–2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Hoenn 2–3 Nova England
Lakkvia 6–3 New Sussex
Men's Group A
Florian Republic 3–4 Tellia
Lakkvia 3–5 Craitland
Neo Patrova 2–5 Ranentsi
Tellia 2–4 Ranentsi
Craitland 5–4 Neo Patrova
Florian Republic 3–4 Lakkvia
Men's Group B
Hoenn 8–3 Treisenberg
New Sussex 1–2 Gerenia (1–2 SO)
Nova England 7–3 Saint-Antoine
Treisenberg 5–4 Saint-Antoine
Gerenia 2–3 Nova England (1–2 SO)
Hoenn 6–5 New Sussex
Men's Group C
Lamantia 6–4 Calbion
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 3–2 Stormark
Calbion 1–5 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Freeland 0–6 Lamantia
Men's Group D
Lusa 5–3 Blepia
North Antarctica 1–2 River Warriors (1–2 SO)
Blepia 4–3 North Antarctica
Kalgachia 4–1 Lusa
Women's Group A
Blepia 2–3 Stormark
Florian Republic 1–2 Birgeshir
Lusa 4–7 Ranentsi
Stormark 6–3 Ranentsi
Birgeshir 3–1 Lusa
Blepia 0–4 Florian Republic
Women's Group B
Neo Patrova 3–2 Treisenberg
River Warriors 3–4 Lamantia (OT)
Saint-Antoine 6–9 Tellia
Treisenberg 2–3 Tellia
Lamantia 3–1 Saint-Antoine
Neo Patrova 3–4 River Warriors
Women's Group C
Gerenia 2–0 Calbion
Kalgachia 1–9 North Antarctica
Calbion 1–3 Kalgachia
Freeland 0–2 Gerenia
Women's Group D
New Sussex 2–3 Hoenn (2–3 SO)
Nova England 1–2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Hoenn 2–3 Nova England
Lakkvia 6–3 New Sussex