Sanpo Rigu
Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 1
*played 20 October*
Okaru Washi 0-3 Kipei Ninja
Kankaguro Clans 1-0 Meijisu SC
Thracsu SC 2-3 Tsuku FC
Miyaji 1-1 Diyu Harbour
Dateido FC 1-2 Ōhu Takagawshi
Sanpo Rigu 2
Kizoka AC 1-1 Momosuki Monzo
Matsuki Samurai 1-0 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-0 Hirada FC
Minato-machi Island FC 0-2 Jitō Kurēn
Iwaya Daiyamondo4-4Hiwada Bea
Sanpo Rigu 3
Kotan Jubilo 2-1 1.Sasaira FC
Motoyama Kujira FC 0-0 Knight Kipei
Chisaka SC 0-2 Beppu K-Pulse
Motoyama FC 1-0 Fujita 871's SC
Koshimeguri Islands SC 2-2 Yikko Awaren
Sanpo Rigu 4
Kawajiri SC 2-1 1.Minato Ryōshu
Arato Kanaria 0-4 Sama Juki FC
Ura FC vs Deto Samurai
Beppu Shiya 1-2 Kumbetsu Junia
Higashinouramachi FC 1-0 Kitasura Gōrudo
*played 20 October*
Okaru Washi 0-3 Kipei Ninja
Kankaguro Clans 1-0 Meijisu SC
Thracsu SC 2-3 Tsuku FC
Miyaji 1-1 Diyu Harbour
Dateido FC 1-2 Ōhu Takagawshi
Sanpo Rigu 2
Kizoka AC 1-1 Momosuki Monzo
Matsuki Samurai 1-0 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-0 Hirada FC
Minato-machi Island FC 0-2 Jitō Kurēn
Iwaya Daiyamondo4-4Hiwada Bea
Sanpo Rigu 3
Kotan Jubilo 2-1 1.Sasaira FC
Motoyama Kujira FC 0-0 Knight Kipei
Chisaka SC 0-2 Beppu K-Pulse
Motoyama FC 1-0 Fujita 871's SC
Koshimeguri Islands SC 2-2 Yikko Awaren
Sanpo Rigu 4
Kawajiri SC 2-1 1.Minato Ryōshu
Arato Kanaria 0-4 Sama Juki FC
Ura FC vs Deto Samurai
Beppu Shiya 1-2 Kumbetsu Junia
Higashinouramachi FC 1-0 Kitasura Gōrudo
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 1
*played 27 October*
Ōhu Takagawshi 1-1 Kipei Ninja
Thracsu SC 0-2 Diyu Harbour
Miyaji FC 1-0 Okaru Washi
Dateido FC 2-1 Kankaguro Clans
Meijisu SC 2-4 Tsuku FC
Sanpo Rigu 2
Inoseto Yougin 0-1 Jitō Kurēn
Minato-machi Island FC 1-1 Matsuki Samurai
Momosuki Monzo 0-1 Iwada Daiyamondo
Hiwada Bea 1-2 Hirada FC
Kōriyama United0-2Kizoka AC
Sanpo Rigu 3
Fujita 871's SC 1-1 Chisaka SC
Motoyama Kujira FC 1-2 Motoyama FC
Yikko Awaren 5-2 Koshimeguri Islands SC
Knight Kipei 2-3 1.Sasaira FC
Beppu K-Pulse 0-0 Kotan Jubilo
Sanpo Rigu 4
Ura FC 0-2 Beppu Shiya
Deto Samurai 0-0 Higashinouramachi FC
Kawajiri SC 0-1 Sama Juki
1.Minato Ryōshu 2-2 Kumbetsu Junia
Kitasura Gōrudo 1-2Arato Kanaria
*played 27 October*
Ōhu Takagawshi 1-1 Kipei Ninja
Thracsu SC 0-2 Diyu Harbour
Miyaji FC 1-0 Okaru Washi
Dateido FC 2-1 Kankaguro Clans
Meijisu SC 2-4 Tsuku FC
Sanpo Rigu 2
Inoseto Yougin 0-1 Jitō Kurēn
Minato-machi Island FC 1-1 Matsuki Samurai
Momosuki Monzo 0-1 Iwada Daiyamondo
Hiwada Bea 1-2 Hirada FC
Kōriyama United0-2Kizoka AC
Sanpo Rigu 3
Fujita 871's SC 1-1 Chisaka SC
Motoyama Kujira FC 1-2 Motoyama FC
Yikko Awaren 5-2 Koshimeguri Islands SC
Knight Kipei 2-3 1.Sasaira FC
Beppu K-Pulse 0-0 Kotan Jubilo
Sanpo Rigu 4
Ura FC 0-2 Beppu Shiya
Deto Samurai 0-0 Higashinouramachi FC
Kawajiri SC 0-1 Sama Juki
1.Minato Ryōshu 2-2 Kumbetsu Junia
Kitasura Gōrudo 1-2Arato Kanaria
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 1
*Played 3 November*
Kipei Ninja 2-0 Thracsu FC
Okaru Washi 1-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 3-3Dateido FC
Diyu Harbour 1-0 Kankaguro Clans
Meijisu SC 1-1 Miyaji FC
Sanpo Rigu 2
Hirada FC 0-0 Jitō Kurēn
Kōriyama United 0-1 Momosuki Monzo
Iwaya Daiyamondo FC 1-1 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 1-0 Inoseto Yougin
Momosuki Monzo 0-2 Kizoka AC
Sanpo Rigu 3
Motoyama FC 1-0 Koshimeguri Islands SC
Chisaka FC 2-1 Kotan Jubilo
Knight Kipei 1-1 Fujita 871's SC
1.Sasaira FC 0-3 Beppu K-Pulse
Yikko Awaren 0-1 Motoyama Kujiro FC
Sanpo Rigu 4
Kitasura Gōrudo1-1 Deto Samurai
Arato Kanaria 2-1 Ura FC
Kawajiri SC 4-2 Higashinouramachi FC
Sama Juki FC 0-0 Kumbetsu Junia
1.Minato Ryōshu 0-0 Beppu Shiya
*Played 3 November*
Kipei Ninja 2-0 Thracsu FC
Okaru Washi 1-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 3-3Dateido FC
Diyu Harbour 1-0 Kankaguro Clans
Meijisu SC 1-1 Miyaji FC
Sanpo Rigu 2
Hirada FC 0-0 Jitō Kurēn
Kōriyama United 0-1 Momosuki Monzo
Iwaya Daiyamondo FC 1-1 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 1-0 Inoseto Yougin
Momosuki Monzo 0-2 Kizoka AC
Sanpo Rigu 3
Motoyama FC 1-0 Koshimeguri Islands SC
Chisaka FC 2-1 Kotan Jubilo
Knight Kipei 1-1 Fujita 871's SC
1.Sasaira FC 0-3 Beppu K-Pulse
Yikko Awaren 0-1 Motoyama Kujiro FC
Sanpo Rigu 4
Kitasura Gōrudo1-1 Deto Samurai
Arato Kanaria 2-1 Ura FC
Kawajiri SC 4-2 Higashinouramachi FC
Sama Juki FC 0-0 Kumbetsu Junia
1.Minato Ryōshu 0-0 Beppu Shiya
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 1
1. WEEK
Kipei Ninja 1-0 Dateido FC
Diyu Harbour 1-1 Ōhu Takagawshi
Miyaji FC 2-0 Meijisu SC
Okaru Washi 1-0 Thracsu SC
Tsuku FC 1-1 Kankaguro Clans
2. WEEK
Dateido FC 2-2 Kankaguro Clans
Ōhu Takagawshi 1-0 Miyaji FC
Meijisu SC 1-1 Okaru Washi
Thracsu SC 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 2-1 Diyu Harbour
3. WEEK
Diyu Harbour 1-1 Dateido FC
Kankaguro Clans 1-0 Thracsu SC
Tsuku FC 2-0 Meijisu SC
Okaru Washi 0-1 Ōhu Takagawshi
Miyaji FC 2-1 Kipei Ninja
4. WEEK
Ōhu Takagawshi 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 2-0 Okaru Washi
Diyu Harbour 0-0 Miyaji FC
Dateido FC 2-1 Thracsu SC
Meijisu SC 1-4 Kankaguro Clans
5. WEEK
Okaru Washi 1-2 Diyu Harbour
Miyaji FC 1-0 Dateido FC
Thracsu SC 0-1 Meijisu SC
Kankaguro Clans 1-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 0-1 Kipei Ninja
6. WEEK
Miyaji FC 1-0 Okaru Washi
Diyu Harbour 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 0-0 Kankaguro Clans
Ōhu Takagawshi 3-0 Thracsu SC
Dateido FC 0-0 Meijisu SC
7. WEEK
Meijisu SC 0-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 0-0 Miyaji FC
Okaru Washi 1-0 Dateido FC
Kankaguro Clans 0-2 Diyu Harbour
Thracsu SC 3-5 Kipei Ninja
8. WEEK
Dateido FC 0-1 Ōhu Takagawshi
Kipei Ninja 2-0 Meijisu SC
Diyu Harbour 1-0 Thracsu SC
Miyaji FC 2-0 Kankaguro Clans
Okaru Washi 2-3 Tsuku FC
9. WEEK
Kankaguro Clans 1-3 Okaru Washi
Thracsu SC 0-2 Miyaji FC
Ōhu Takagawshi 1-1 Kipei Ninja
Tsuku FC 2-1 Dateido FC
Meijisu SC 1-3 Diyu Harbour
10. WEEK
Kankaguro Clans 0-1 Tsuku FC
Thracsu SC 1-1 Okaru Washi
Dateido FC 2-1 Kipei Ninja
Meijisu SC 1-1 Miyaji FC
Ōhu Takagawshi 1-0 Diyu Harbour
11. WEEK
Diyu Harbour 0-1 Kipei Ninja
Miyaji FC 1-1 Ōhu Takagawshi
Okaru Washi 3-0 Meijisu SC
Tsuku FC 0-1 Thracsu SC
Kankaguro Clans 0-4 Dateido FC
12. WEEK
Meijisu SC 1-4 Tsuku FC
Ōhu Takagawshi 0-2 Okaru Washi
Dateido FC 1-1 Diyu Harbour
Thracsu SC 3-1 Kankaguro Clans
Kipei Ninja 1-0 Miyaji FC
13. WEEK
Miyaji FC 1-0 Diyu Harbour
Kankaguro Clans 0-1 Meijisu SC
Okaru Washi 1-0 Kipei Ninja
Tsuku FC 0-1 Ōhu Takagawshi
Thracsu SC 1-1 Dateido FC
14. WEEK
Kipei Ninja 5-1 Tsuku FC
Dateido FC 0-2 Miyaji FC
Diyu Harbour 2-2 Okaru Washi
Ōhu Takagawshi 6-1 Kankaguro Clans
Meijisu SC 1-3 Thracsu SC
15. WEEK
Thracsu SC 0-4 Ōhu Takagawshi
Kankaguro Clans 1-3 Kipei Ninja
Okaru Washi 0-1 Miyaji FC
Meijisu SC 0-2 Dateido FC
Tsuku FC 1-1 Diyu Harbour
16. WEEK
Kipei Ninja 4-0 Thracsu SC
Diyu Harbour 3-1 Kankaguro Clans
Dateido FC 0-1 Okaru Washi
Ōhu Takagawshi 4-1 Meijisu SC
Miyaji FC 2-0 Tsuku FC
17. WEEK
Kankaguro Clans 1-0 Miyaji FC
Thracsu SC 0-3 Diyu Harbour
Tsuku FC 2-2 Okaru Washi
Meijisu SC 1-3 Kipei Ninja
Ōhu Takagawshi 2-0 Dateido FC
18. WEEK
Dateido FC 1-2 Tsuku FC
Okaru Washi 1-0 Kankaguro Clans
Miyaji FC 5-0 Thracsu SC
Diyu Harbour 3-1 Meijisu SC
Kipei Ninja 0-0 Ōhu Takagawshi
1. WEEK
Kipei Ninja 1-0 Dateido FC
Diyu Harbour 1-1 Ōhu Takagawshi
Miyaji FC 2-0 Meijisu SC
Okaru Washi 1-0 Thracsu SC
Tsuku FC 1-1 Kankaguro Clans
2. WEEK
Dateido FC 2-2 Kankaguro Clans
Ōhu Takagawshi 1-0 Miyaji FC
Meijisu SC 1-1 Okaru Washi
Thracsu SC 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 2-1 Diyu Harbour
3. WEEK
Diyu Harbour 1-1 Dateido FC
Kankaguro Clans 1-0 Thracsu SC
Tsuku FC 2-0 Meijisu SC
Okaru Washi 0-1 Ōhu Takagawshi
Miyaji FC 2-1 Kipei Ninja
4. WEEK
Ōhu Takagawshi 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 2-0 Okaru Washi
Diyu Harbour 0-0 Miyaji FC
Dateido FC 2-1 Thracsu SC
Meijisu SC 1-4 Kankaguro Clans
5. WEEK
Okaru Washi 1-2 Diyu Harbour
Miyaji FC 1-0 Dateido FC
Thracsu SC 0-1 Meijisu SC
Kankaguro Clans 1-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 0-1 Kipei Ninja
6. WEEK
Miyaji FC 1-0 Okaru Washi
Diyu Harbour 1-0 Tsuku FC
Kipei Ninja 0-0 Kankaguro Clans
Ōhu Takagawshi 3-0 Thracsu SC
Dateido FC 0-0 Meijisu SC
7. WEEK
Meijisu SC 0-2 Ōhu Takagawshi
Tsuku FC 0-0 Miyaji FC
Okaru Washi 1-0 Dateido FC
Kankaguro Clans 0-2 Diyu Harbour
Thracsu SC 3-5 Kipei Ninja
8. WEEK
Dateido FC 0-1 Ōhu Takagawshi
Kipei Ninja 2-0 Meijisu SC
Diyu Harbour 1-0 Thracsu SC
Miyaji FC 2-0 Kankaguro Clans
Okaru Washi 2-3 Tsuku FC
9. WEEK
Kankaguro Clans 1-3 Okaru Washi
Thracsu SC 0-2 Miyaji FC
Ōhu Takagawshi 1-1 Kipei Ninja
Tsuku FC 2-1 Dateido FC
Meijisu SC 1-3 Diyu Harbour
10. WEEK
Kankaguro Clans 0-1 Tsuku FC
Thracsu SC 1-1 Okaru Washi
Dateido FC 2-1 Kipei Ninja
Meijisu SC 1-1 Miyaji FC
Ōhu Takagawshi 1-0 Diyu Harbour
11. WEEK
Diyu Harbour 0-1 Kipei Ninja
Miyaji FC 1-1 Ōhu Takagawshi
Okaru Washi 3-0 Meijisu SC
Tsuku FC 0-1 Thracsu SC
Kankaguro Clans 0-4 Dateido FC
12. WEEK
Meijisu SC 1-4 Tsuku FC
Ōhu Takagawshi 0-2 Okaru Washi
Dateido FC 1-1 Diyu Harbour
Thracsu SC 3-1 Kankaguro Clans
Kipei Ninja 1-0 Miyaji FC
13. WEEK
Miyaji FC 1-0 Diyu Harbour
Kankaguro Clans 0-1 Meijisu SC
Okaru Washi 1-0 Kipei Ninja
Tsuku FC 0-1 Ōhu Takagawshi
Thracsu SC 1-1 Dateido FC
14. WEEK
Kipei Ninja 5-1 Tsuku FC
Dateido FC 0-2 Miyaji FC
Diyu Harbour 2-2 Okaru Washi
Ōhu Takagawshi 6-1 Kankaguro Clans
Meijisu SC 1-3 Thracsu SC
15. WEEK
Thracsu SC 0-4 Ōhu Takagawshi
Kankaguro Clans 1-3 Kipei Ninja
Okaru Washi 0-1 Miyaji FC
Meijisu SC 0-2 Dateido FC
Tsuku FC 1-1 Diyu Harbour
16. WEEK
Kipei Ninja 4-0 Thracsu SC
Diyu Harbour 3-1 Kankaguro Clans
Dateido FC 0-1 Okaru Washi
Ōhu Takagawshi 4-1 Meijisu SC
Miyaji FC 2-0 Tsuku FC
17. WEEK
Kankaguro Clans 1-0 Miyaji FC
Thracsu SC 0-3 Diyu Harbour
Tsuku FC 2-2 Okaru Washi
Meijisu SC 1-3 Kipei Ninja
Ōhu Takagawshi 2-0 Dateido FC
18. WEEK
Dateido FC 1-2 Tsuku FC
Okaru Washi 1-0 Kankaguro Clans
Miyaji FC 5-0 Thracsu SC
Diyu Harbour 3-1 Meijisu SC
Kipei Ninja 0-0 Ōhu Takagawshi
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 2
1. WEEK
Jitō Kurēn 2-0 Iwaya Daiyamondo
Momosuki Monzo 1-1 Inoseto Yougin
Kōriyama United 1-3 Hirada FC
Kizoka AC 1-2 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 0-0 Matsuki Samurai
2. WEEK
Iwaya Daiyamondo 1-0 Matsuki Samurai
Inoseto Yougin 0-1 Kōriyama United
Hirada FC 0-4 Kizoka AC
Minato-machi Island FC 2-0 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 2-1 Momosuki Monzo
3. WEEK
Momosuki Monzo 1-0 Iwaya Daiyamondo
Matsuki Samurai 1-0 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 0-0 Hirada FC
Kizoka AC 2-0 Inoseto Yougin
Kōriyama United 0-3 Jitō Kurēn
4. WEEK
Inoseto Yougin 1-1 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 0-2 Kizoka AC
Momosuki Monzo 1-1 Kōriyama United
Iwaya Daiyamondo 0-0 Minato-machi Island FC
Hirada FC 0-1 Matsuki Samurai
5. WEEK
Kizoka AC 1-0 Momosuki Monzo
Kōriyama United 0-0 Iwaya Daiyamondo
Minato-machi Island FC 3-2 Hirada FC
Matsuki Samurai 0-0 Inoseto Yougin
Hiwada Bea 0-1 Jitō Kurēn
6. WEEK
Kōriyama United 0-2 Kizoka AC
Momosuki Monzo 0-1 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 0-2 Matsuki Samurai
Inoseto Yougin 1-2 Minato-machi Island FC
Iwaya Daiyamondo 2-2 Hirada FC
7. WEEK
Hirada FC 0-0 Inoseto Yougin
Hiwada Bea 0-2 Kōriyama United
Kizoka AC 1-0 Iwaya Daiyamondo
Matsuki Samurai 2-1 Momosuki Monzo
Minato-machi Island FC vs Jitō Kurēn
8. WEEK
Iwaya Daiyamondo 1-0 Inoseto Yougin
Jitō Kurēn 0-1 Hirada FC
Momosuki Monzo 0-2 Minato-machi Island FC
Kōriyama United 0-0 Matsuki Samurai
Kizoka AC 1-0 Hiwada Bea
9. WEEK
Matsuki Samurai 0-1 Kizoka AC
Minato-machi Island FC 0-2 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-2 Jitō Kurēn
Hiwada Bea 1-1 Iwaya Daiyamondo
Hirada FC 1-0 Momosuki Monzo
10. WEEK
Matsuki Samurai 0-0 Hiwada Bea
Minato-machi Island FC 1-1 Kizoka AC
Iwaya Daiyamondo 0-2 Jitō Kurēn
Hirada FC 3-0 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-0 Momosuki Monzo
11. WEEK
Momosuki Monzo 0-1 Jitō Kurēn
Kōriyama United 1-1 Inoseto Yougin
Kizoka AC 3-0 Hirada FC
Hiwada Bea 0-3 Minato-machi Island FC
Matsuki Samurai 1-1 Iwaya Daiyamondo
12. WEEK
Hirada FC 2-0 Hiwada Bea
Inoseto Yougin 0-1 Kizoka AC
Iwaya Daiyamondo 0-0 Momosuki Monzo
Minato-machi Island FC 2-1 Matsuki Samurai
Jitō Kurēn 1-0 Kōriyama United
13. WEEK
Kōriyama United 1-0 Momosuki Monzo
Matsuki Samurai 0-1 Hirada FC
Kizoka AC 0-1 Jitō Kurēn
Hiwada Bea 3-2 Inoseto Yougin
Minato-machi Island FC 1-0 Iwaya Daiyamondo
14. WEEK
Jitō Kurēn 1-0 Hiwada Bea
Iwaya Daiyamondo 3-0 Kōriyama United
Momosuki Monzo 1-1 Kizoka AC
Inoseto Yougin 3-1 Matsuki Samurai
Hirada FC 1-0 Minato-machi Island FC
15. WEEK
Minato-machi Island FC 0-0 Inoseto Yougin
Matsuki Samurai 0-2 Jitō Kurēn
Kizoka AC 0-4 Kōriyama United
Hirada FC 1-0 Iwaya Daiyamondo
Hiwada Bea 0-0 Momosuki Monzo
16. WEEK
Jitō Kurēn 0-3 Minato-machi Island FC
Momosuki Monzo 1-1 Matsuki Samurai
Iwaya Daiyamondo 1-5 Kizoka AC
Inoseto Yougin 0-1 Hirada FC
Kōriyama United 1-1 Hiwada Bea
17. WEEK
Matsuki Samurai 5-3 Kōriyama United
Minato-machi Island FC 2-0 Momosuki Monzo
Hiwada Bea 0-2 Kizoka AC
Hirada FC 1-3 Jitō Kurēn
Inoseto Yougin 0-3 Iwaya Daiyamondo
18. WEEK
Iwaya Daiyamondo 0-5 Hiwada Bea
Kizoka AC 3-1 Matsuki Samurai
Kōriyama United 0-2 Minato-machi Island FC
Momosuki Monzo 0-1 Hirada FC
Jitō Kurēn 1-0 Inoseto Yougin
1. WEEK
Jitō Kurēn 2-0 Iwaya Daiyamondo
Momosuki Monzo 1-1 Inoseto Yougin
Kōriyama United 1-3 Hirada FC
Kizoka AC 1-2 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 0-0 Matsuki Samurai
2. WEEK
Iwaya Daiyamondo 1-0 Matsuki Samurai
Inoseto Yougin 0-1 Kōriyama United
Hirada FC 0-4 Kizoka AC
Minato-machi Island FC 2-0 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 2-1 Momosuki Monzo
3. WEEK
Momosuki Monzo 1-0 Iwaya Daiyamondo
Matsuki Samurai 1-0 Minato-machi Island FC
Hiwada Bea 0-0 Hirada FC
Kizoka AC 2-0 Inoseto Yougin
Kōriyama United 0-3 Jitō Kurēn
4. WEEK
Inoseto Yougin 1-1 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 0-2 Kizoka AC
Momosuki Monzo 1-1 Kōriyama United
Iwaya Daiyamondo 0-0 Minato-machi Island FC
Hirada FC 0-1 Matsuki Samurai
5. WEEK
Kizoka AC 1-0 Momosuki Monzo
Kōriyama United 0-0 Iwaya Daiyamondo
Minato-machi Island FC 3-2 Hirada FC
Matsuki Samurai 0-0 Inoseto Yougin
Hiwada Bea 0-1 Jitō Kurēn
6. WEEK
Kōriyama United 0-2 Kizoka AC
Momosuki Monzo 0-1 Hiwada Bea
Jitō Kurēn 0-2 Matsuki Samurai
Inoseto Yougin 1-2 Minato-machi Island FC
Iwaya Daiyamondo 2-2 Hirada FC
7. WEEK
Hirada FC 0-0 Inoseto Yougin
Hiwada Bea 0-2 Kōriyama United
Kizoka AC 1-0 Iwaya Daiyamondo
Matsuki Samurai 2-1 Momosuki Monzo
Minato-machi Island FC vs Jitō Kurēn
8. WEEK
Iwaya Daiyamondo 1-0 Inoseto Yougin
Jitō Kurēn 0-1 Hirada FC
Momosuki Monzo 0-2 Minato-machi Island FC
Kōriyama United 0-0 Matsuki Samurai
Kizoka AC 1-0 Hiwada Bea
9. WEEK
Matsuki Samurai 0-1 Kizoka AC
Minato-machi Island FC 0-2 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-2 Jitō Kurēn
Hiwada Bea 1-1 Iwaya Daiyamondo
Hirada FC 1-0 Momosuki Monzo
10. WEEK
Matsuki Samurai 0-0 Hiwada Bea
Minato-machi Island FC 1-1 Kizoka AC
Iwaya Daiyamondo 0-2 Jitō Kurēn
Hirada FC 3-0 Kōriyama United
Inoseto Yougin 0-0 Momosuki Monzo
11. WEEK
Momosuki Monzo 0-1 Jitō Kurēn
Kōriyama United 1-1 Inoseto Yougin
Kizoka AC 3-0 Hirada FC
Hiwada Bea 0-3 Minato-machi Island FC
Matsuki Samurai 1-1 Iwaya Daiyamondo
12. WEEK
Hirada FC 2-0 Hiwada Bea
Inoseto Yougin 0-1 Kizoka AC
Iwaya Daiyamondo 0-0 Momosuki Monzo
Minato-machi Island FC 2-1 Matsuki Samurai
Jitō Kurēn 1-0 Kōriyama United
13. WEEK
Kōriyama United 1-0 Momosuki Monzo
Matsuki Samurai 0-1 Hirada FC
Kizoka AC 0-1 Jitō Kurēn
Hiwada Bea 3-2 Inoseto Yougin
Minato-machi Island FC 1-0 Iwaya Daiyamondo
14. WEEK
Jitō Kurēn 1-0 Hiwada Bea
Iwaya Daiyamondo 3-0 Kōriyama United
Momosuki Monzo 1-1 Kizoka AC
Inoseto Yougin 3-1 Matsuki Samurai
Hirada FC 1-0 Minato-machi Island FC
15. WEEK
Minato-machi Island FC 0-0 Inoseto Yougin
Matsuki Samurai 0-2 Jitō Kurēn
Kizoka AC 0-4 Kōriyama United
Hirada FC 1-0 Iwaya Daiyamondo
Hiwada Bea 0-0 Momosuki Monzo
16. WEEK
Jitō Kurēn 0-3 Minato-machi Island FC
Momosuki Monzo 1-1 Matsuki Samurai
Iwaya Daiyamondo 1-5 Kizoka AC
Inoseto Yougin 0-1 Hirada FC
Kōriyama United 1-1 Hiwada Bea
17. WEEK
Matsuki Samurai 5-3 Kōriyama United
Minato-machi Island FC 2-0 Momosuki Monzo
Hiwada Bea 0-2 Kizoka AC
Hirada FC 1-3 Jitō Kurēn
Inoseto Yougin 0-3 Iwaya Daiyamondo
18. WEEK
Iwaya Daiyamondo 0-5 Hiwada Bea
Kizoka AC 3-1 Matsuki Samurai
Kōriyama United 0-2 Minato-machi Island FC
Momosuki Monzo 0-1 Hirada FC
Jitō Kurēn 1-0 Inoseto Yougin
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 3
1. WEEK
Chisaka SC 1-1 Koshimeguri Islands SC
Yikko Awaren 2-1 Fujita 871's SC
Kotan Jubilo 0-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 2-0 Knight Kipei
Beppu K-Pulse 0-1 Motoyama Kujira FC
2. WEEK
Koshimeguri Islands SC 0-0 Motoyama Kujira FC
Fujita 871's SC 0-1 Kotan Jubilo
1.Sasaira FC 1-0 Motoyama FC
Knight Kipei 1-0 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 1-1 Yikko Awaren
3. WEEK
Yikko Awaren 0-1 Koshimeguri Islands SC
Motoyama Kujira FC 1-1 Knight Kipei
Beppu K-Pulse 1-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 0-2 Fujita 871's SC
Kotan Jubilo 1-1 Chisaka SC
4. WEEK
Fujita 871's SC 0-1 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 0-1 Motoyama FC
Yikko Awaren 0-1 Kotan Jubilo
Koshimeguri Islands SC 1-0 Knight Kipei
1.Sasaira FC 1-1 Motoyama Kujira FC
5. WEEK
Motoyama FC 1-1 Yikko Awaren
Kotan Jubilo 0-1 Koshimeguri Islands SC
Knight Kipei 1-2 1.Sasaira FC
Motoyama Kujira FC 2-2 Fujita 871's SC
Beppu K-Pulse 1-0 Chisaka SC
6. WEEK
Kotan Jubilo 1-0 Motoyama FC
Yikko Awaren 0-1 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 1-1 Motoyama Kujira FC
Fujita 871's SC 3-2 Knight Kipei
Koshimeguri Islands SC 0-1 1.Sasaira FC
7. WEEK
1.Sasaira FC 1-1 Fujita 871's SC
Beppu K-Pulse 1-0 Kotan Jubilo
Motoyama FC vs Koshimeguri Islands SC
Motoyama Kujira FC 0-1 Yikko Awaren
Knight Kipei 0-0 Chisaka SC
8. WEEK
Koshimeguri Islands SC 1-0 Fujita 871's SC
Chisaka SC 0-1 1.Sasaira FC
Yikko Awaren 1-1 Knight Kipei
Kotan Jubilo 2-0 Motoyama Kujira FC
Motoyama FC 1-1 Beppu K-Pulse
9. WEEK
Motoyama Kujira FC 4-0 Motoyama FC
Knight Kipei 0-2 Kotan Jubilo
Fujita 871's SC 1-1 Chisaka SC
Beppu K-Pulse 1-2 Koshimeguri Islands SC
1.Sasaira FC 1-2 Yikko Awaren
10. WEEK
Motoyama Kujira FC 1-0 Beppu K-Pulse
Knight Kipei 0-2 Motoyama FC
Koshimeguri Islands SC 0-1 Chisaka SC
1.Sasaira FC 1-0 Kotan Jubilo
Fujita 871's SC 1-1 Yikko Awaren
11. WEEK
Yikko Awaren 1-0 Chisaka SC
Kotan Jubilo 3-1 Fujita 871's SC
Motoyama FC 0-0 1.Sasaira FC
Beppu K-Pulse 4-2 Knight Kipei
Motoyama Kujira FC 0-1 Koshimeguri Islands SC
12. WEEK
1.Sasaira FC 1-1 Beppu K-Pulse
Fujita 871's SC 0-1 Motoyama FC
Koshimeguri Islands SC 2-0 Yikko Awaren
Knight Kipei 0-1 Motoyama Kujira FC
Chisaka SC 0-0 Kotan Jubilo
13. WEEK
Kotan Jubilo 1-1 Yikko Awaren
Motoyama Kujira FC 2-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 2-0 Chisaka SC
Beppu K-Pulse 3-0 Fujita 871's SC
Knight Kipei 0-1 Koshimeguri Islands SC
14. WEEK
Chisaka SC 1-1 Beppu K-Pulse
Koshimeguri Islands SC 0-0 Kotan Jubilo
Yikko Awaren 3-3 Motoyama FC
Fujita 871's SC 1-0 Motoyama Kujira FC
1.Sasaira FC 2-2 Knight Kipei
15. WEEK
Knight Kipei 5-1 Fujita 871's SC
Motoyama Kujira FC 0-2 Chisaka SC
Motoyama FC 2-0 Kotan Jubilo
1.Sasaira FC 0-2 Koshimeguri Islands SC
Beppu K-Pulse 3-1 Yikko Awaren
16. WEEK
Chisaka SC 3-0 Knight Kipei
Yikko Awaren 1-0 Motoyama Kujira FC
Koshimeguri Islands SC 1-1 Motoyama FC
Fujita 871's SC 3-2 1.Sasaira FC
Kotan Jubilo 0-2 Beppu K-Pulse
17. WEEK
Motoyama Kujira FC 5-2 Kotan Jubilo
Knight Kipei 1-2 Yikko Awaren
Beppu K-Pulse 0-0 Motoyama FC
1.Sasaira FC 1-4 Chisaka SC
Fujita 871's SC 0-1 Koshimeguri Islands SC
18. WEEK
Koshimeguri Islands SC 0-3 Beppu K-Pulse
Motoyama FC 1-0 Motoyama Kujira FC
Kotan Jubilo 0-0 Knight Kipei
Yikko Awaren 1-1 1.Sasaira FC
Chisaka SC 2-0 Fujita 871's SC
1. WEEK
Chisaka SC 1-1 Koshimeguri Islands SC
Yikko Awaren 2-1 Fujita 871's SC
Kotan Jubilo 0-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 2-0 Knight Kipei
Beppu K-Pulse 0-1 Motoyama Kujira FC
2. WEEK
Koshimeguri Islands SC 0-0 Motoyama Kujira FC
Fujita 871's SC 0-1 Kotan Jubilo
1.Sasaira FC 1-0 Motoyama FC
Knight Kipei 1-0 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 1-1 Yikko Awaren
3. WEEK
Yikko Awaren 0-1 Koshimeguri Islands SC
Motoyama Kujira FC 1-1 Knight Kipei
Beppu K-Pulse 1-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 0-2 Fujita 871's SC
Kotan Jubilo 1-1 Chisaka SC
4. WEEK
Fujita 871's SC 0-1 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 0-1 Motoyama FC
Yikko Awaren 0-1 Kotan Jubilo
Koshimeguri Islands SC 1-0 Knight Kipei
1.Sasaira FC 1-1 Motoyama Kujira FC
5. WEEK
Motoyama FC 1-1 Yikko Awaren
Kotan Jubilo 0-1 Koshimeguri Islands SC
Knight Kipei 1-2 1.Sasaira FC
Motoyama Kujira FC 2-2 Fujita 871's SC
Beppu K-Pulse 1-0 Chisaka SC
6. WEEK
Kotan Jubilo 1-0 Motoyama FC
Yikko Awaren 0-1 Beppu K-Pulse
Chisaka SC 1-1 Motoyama Kujira FC
Fujita 871's SC 3-2 Knight Kipei
Koshimeguri Islands SC 0-1 1.Sasaira FC
7. WEEK
1.Sasaira FC 1-1 Fujita 871's SC
Beppu K-Pulse 1-0 Kotan Jubilo
Motoyama FC vs Koshimeguri Islands SC
Motoyama Kujira FC 0-1 Yikko Awaren
Knight Kipei 0-0 Chisaka SC
8. WEEK
Koshimeguri Islands SC 1-0 Fujita 871's SC
Chisaka SC 0-1 1.Sasaira FC
Yikko Awaren 1-1 Knight Kipei
Kotan Jubilo 2-0 Motoyama Kujira FC
Motoyama FC 1-1 Beppu K-Pulse
9. WEEK
Motoyama Kujira FC 4-0 Motoyama FC
Knight Kipei 0-2 Kotan Jubilo
Fujita 871's SC 1-1 Chisaka SC
Beppu K-Pulse 1-2 Koshimeguri Islands SC
1.Sasaira FC 1-2 Yikko Awaren
10. WEEK
Motoyama Kujira FC 1-0 Beppu K-Pulse
Knight Kipei 0-2 Motoyama FC
Koshimeguri Islands SC 0-1 Chisaka SC
1.Sasaira FC 1-0 Kotan Jubilo
Fujita 871's SC 1-1 Yikko Awaren
11. WEEK
Yikko Awaren 1-0 Chisaka SC
Kotan Jubilo 3-1 Fujita 871's SC
Motoyama FC 0-0 1.Sasaira FC
Beppu K-Pulse 4-2 Knight Kipei
Motoyama Kujira FC 0-1 Koshimeguri Islands SC
12. WEEK
1.Sasaira FC 1-1 Beppu K-Pulse
Fujita 871's SC 0-1 Motoyama FC
Koshimeguri Islands SC 2-0 Yikko Awaren
Knight Kipei 0-1 Motoyama Kujira FC
Chisaka SC 0-0 Kotan Jubilo
13. WEEK
Kotan Jubilo 1-1 Yikko Awaren
Motoyama Kujira FC 2-0 1.Sasaira FC
Motoyama FC 2-0 Chisaka SC
Beppu K-Pulse 3-0 Fujita 871's SC
Knight Kipei 0-1 Koshimeguri Islands SC
14. WEEK
Chisaka SC 1-1 Beppu K-Pulse
Koshimeguri Islands SC 0-0 Kotan Jubilo
Yikko Awaren 3-3 Motoyama FC
Fujita 871's SC 1-0 Motoyama Kujira FC
1.Sasaira FC 2-2 Knight Kipei
15. WEEK
Knight Kipei 5-1 Fujita 871's SC
Motoyama Kujira FC 0-2 Chisaka SC
Motoyama FC 2-0 Kotan Jubilo
1.Sasaira FC 0-2 Koshimeguri Islands SC
Beppu K-Pulse 3-1 Yikko Awaren
16. WEEK
Chisaka SC 3-0 Knight Kipei
Yikko Awaren 1-0 Motoyama Kujira FC
Koshimeguri Islands SC 1-1 Motoyama FC
Fujita 871's SC 3-2 1.Sasaira FC
Kotan Jubilo 0-2 Beppu K-Pulse
17. WEEK
Motoyama Kujira FC 5-2 Kotan Jubilo
Knight Kipei 1-2 Yikko Awaren
Beppu K-Pulse 0-0 Motoyama FC
1.Sasaira FC 1-4 Chisaka SC
Fujita 871's SC 0-1 Koshimeguri Islands SC
18. WEEK
Koshimeguri Islands SC 0-3 Beppu K-Pulse
Motoyama FC 1-0 Motoyama Kujira FC
Kotan Jubilo 0-0 Knight Kipei
Yikko Awaren 1-1 1.Sasaira FC
Chisaka SC 2-0 Fujita 871's SC
Re: Sanpo Rigu
Sanpo Rigu 4
1. WEEK
Higashinouramachi FC 1-0 Deto Samurai
Kitasura Gōrudo 0-1 Ura FC
Beppu Shiya 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-0 Arato Kanaria
1.Minato Ryōshu 0-1 Sama Juki FC
2. WEEK
Deto Samurai 1-1 Sama Juki FC
Ura FC 1-1 Beppu Shiya
Kumbetsu Junia 0-1 Kawajiri SC
Arato Kanaria 2-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 0-1 Kitasura Gōrudo
3. WEEK
Kitasura Gōrudo 0-0 Deto Samurai
Sama Juki FC 0-1 Arato Kanaria
1.Minato Ryōshu 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-1 Ura FC
Beppu Shiya 1-0 Higashinouramachi FC
4. WEEK
Ura FC 1-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 1-1 Kawajiri SC
Kitasura Gōrudo 1-0 Beppu Shiya
Deto Samurai 0-1 Arato Kanaria
Kumbetsu Junia 1-1 Sama Juki FC
5. WEEK
Kawajiri SC 1-0 Kitasura Gōrudo
Beppu Shiya 0-0 Deto Samurai
Arato Kanaria 1-1 Kumbetsu Junia
Sama Juki FC 0-1 Ura FC
1.Minato Ryōshu 0-2 Higashinouramachi FC
6. WEEK
Beppu Shiya 0-1 Kawajiri SC
Kitasura Gōrudo 1-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 3-1 Sama Juki FC
Ura FC 1-1 Arato Kanaria
Deto Samurai 1-0 Kumbetsu Junia
7. WEEK
Kumbetsu Junia 0-1 Ura FC
1.Minato Ryōshu 1-0 Beppu Shiya
Kawajiri SC 2-0 Deto Samurai
Sama Juki FC 1-1 Kitasura Gōrudo
Arato Kanaria 0-1 Higashinouramachi FC
8.WEEK
Deto Samurai 1-1 Ura FC
Higashinouramachi FC 2-0 Kumbetsu Junia
Kitasura Gōrudo 0-1 Arato Kanaria
Beppu Shiya 1-1 Sama Juki FC
Kawajiri SC 1-0 1.Minato Ryōshu
9. WEEK
Sama Juki FC 0-1 Kawajiri SC
Arato Kanaria 1-0 Beppu Shiya
Ura FC 1-1 Higashinouramachi FC
1.Minato Ryōshu 0-0 Deto Samurai
Kumbetsu Junia 0-2 Kitasura Gōrudo
10. WEEK
Sama Juki FC 1-0 1.Minato Ryōshu
Arato Kanaria 0-1 Kawajiri SC
Deto Samurai 0-0 Higashinouramachi FC
Kumbetsu Junia 1-0 Beppu Shiya
Ura FC 0-2 Kitasura Gōrudo
11. WEEK
Kitasura Gōrudo 0-1 Higashinouramachi FC
Beppu Shiya 0-1 Ura FC
Kawajiri SC 2-1 Kumbetsu Junia
1.Minato Ryōshu 1-1 Arato Kanaria
Sama Juki FC 1-1 Deto Samurai
12. WEEK
Kumbetsu Junia 0-1 1.Minato Ryōshu
Ura FC 1-3 Kawajiri SC
Deto Samurai 1-0 Kitasura Gōrudo
Arato Kanaria 3-0 Sama Juki FC
Higashinouramachi FC 1-0 Beppu Shiya
13. WEEK
Beppu Shiya 1-0 Kitasura Gōrudo
Sama Juki FC 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-1 Higashinouramachi FC
1.Minato Ryōshu 1-1 Ura FC
Arato Kanaria 1-0 Deto Samurai
14. WEEK
Higashinouramachi FC 2-2 1.Minato Ryōshu
Deto Samurai 3-1 Beppu Shiya
Kitasura Gōrudo 0-1 Kawajiri SC
Ura FC 1-0 Sama Juki FC
Kumbetsu Junia 0-0 Arato Kanaria
15. WEEK
Arato Kanaria 1-0 Ura FC
Sama Juki FC 0-3 Higashinouramachi FC
Kawajiri SC 1-0 Beppu Shiya
Kumbetsu Junia 2-1 Deto Samurai
1.Minato Ryōshu 0-0 Kitasura Gōrudo
16. WEEK
Higashinouramachi FC 1-0 Arato Kanaria
Kitasura Gōrudo 1-1 Sama Juki FC
Deto Samurai 1-0 Kawajiri SC
Ura FC 3-3 Kumbetsu Junia
Beppu Shiya 1-0 1.Minato Ryōshu
17. WEEK
Sama Juki FC 1-0 Beppu Shiya
Arato Kanaria 1-0 Kitasura Gōrudo
1.Minato Ryōshu 1-1 Kawajiri SC
Kumbetsu Junia 0-1 Higashinouramachi FC
Ura FC 0-0 Deto Samurai
18. WEEK
Deto Samurai 1-1 1.Minato Ryōshu
Kawajiri SC 1-0 Sama Juki FC
Beppu Shiya 1-2 Arato Kanaria
Kitasura Gōrudo 1-5 Kumbetsu Junia
Higashinouramachi FC 2-0 Ura FC
1. WEEK
Higashinouramachi FC 1-0 Deto Samurai
Kitasura Gōrudo 0-1 Ura FC
Beppu Shiya 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-0 Arato Kanaria
1.Minato Ryōshu 0-1 Sama Juki FC
2. WEEK
Deto Samurai 1-1 Sama Juki FC
Ura FC 1-1 Beppu Shiya
Kumbetsu Junia 0-1 Kawajiri SC
Arato Kanaria 2-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 0-1 Kitasura Gōrudo
3. WEEK
Kitasura Gōrudo 0-0 Deto Samurai
Sama Juki FC 0-1 Arato Kanaria
1.Minato Ryōshu 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-1 Ura FC
Beppu Shiya 1-0 Higashinouramachi FC
4. WEEK
Ura FC 1-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 1-1 Kawajiri SC
Kitasura Gōrudo 1-0 Beppu Shiya
Deto Samurai 0-1 Arato Kanaria
Kumbetsu Junia 1-1 Sama Juki FC
5. WEEK
Kawajiri SC 1-0 Kitasura Gōrudo
Beppu Shiya 0-0 Deto Samurai
Arato Kanaria 1-1 Kumbetsu Junia
Sama Juki FC 0-1 Ura FC
1.Minato Ryōshu 0-2 Higashinouramachi FC
6. WEEK
Beppu Shiya 0-1 Kawajiri SC
Kitasura Gōrudo 1-0 1.Minato Ryōshu
Higashinouramachi FC 3-1 Sama Juki FC
Ura FC 1-1 Arato Kanaria
Deto Samurai 1-0 Kumbetsu Junia
7. WEEK
Kumbetsu Junia 0-1 Ura FC
1.Minato Ryōshu 1-0 Beppu Shiya
Kawajiri SC 2-0 Deto Samurai
Sama Juki FC 1-1 Kitasura Gōrudo
Arato Kanaria 0-1 Higashinouramachi FC
8.WEEK
Deto Samurai 1-1 Ura FC
Higashinouramachi FC 2-0 Kumbetsu Junia
Kitasura Gōrudo 0-1 Arato Kanaria
Beppu Shiya 1-1 Sama Juki FC
Kawajiri SC 1-0 1.Minato Ryōshu
9. WEEK
Sama Juki FC 0-1 Kawajiri SC
Arato Kanaria 1-0 Beppu Shiya
Ura FC 1-1 Higashinouramachi FC
1.Minato Ryōshu 0-0 Deto Samurai
Kumbetsu Junia 0-2 Kitasura Gōrudo
10. WEEK
Sama Juki FC 1-0 1.Minato Ryōshu
Arato Kanaria 0-1 Kawajiri SC
Deto Samurai 0-0 Higashinouramachi FC
Kumbetsu Junia 1-0 Beppu Shiya
Ura FC 0-2 Kitasura Gōrudo
11. WEEK
Kitasura Gōrudo 0-1 Higashinouramachi FC
Beppu Shiya 0-1 Ura FC
Kawajiri SC 2-1 Kumbetsu Junia
1.Minato Ryōshu 1-1 Arato Kanaria
Sama Juki FC 1-1 Deto Samurai
12. WEEK
Kumbetsu Junia 0-1 1.Minato Ryōshu
Ura FC 1-3 Kawajiri SC
Deto Samurai 1-0 Kitasura Gōrudo
Arato Kanaria 3-0 Sama Juki FC
Higashinouramachi FC 1-0 Beppu Shiya
13. WEEK
Beppu Shiya 1-0 Kitasura Gōrudo
Sama Juki FC 1-1 Kumbetsu Junia
Kawajiri SC 0-1 Higashinouramachi FC
1.Minato Ryōshu 1-1 Ura FC
Arato Kanaria 1-0 Deto Samurai
14. WEEK
Higashinouramachi FC 2-2 1.Minato Ryōshu
Deto Samurai 3-1 Beppu Shiya
Kitasura Gōrudo 0-1 Kawajiri SC
Ura FC 1-0 Sama Juki FC
Kumbetsu Junia 0-0 Arato Kanaria
15. WEEK
Arato Kanaria 1-0 Ura FC
Sama Juki FC 0-3 Higashinouramachi FC
Kawajiri SC 1-0 Beppu Shiya
Kumbetsu Junia 2-1 Deto Samurai
1.Minato Ryōshu 0-0 Kitasura Gōrudo
16. WEEK
Higashinouramachi FC 1-0 Arato Kanaria
Kitasura Gōrudo 1-1 Sama Juki FC
Deto Samurai 1-0 Kawajiri SC
Ura FC 3-3 Kumbetsu Junia
Beppu Shiya 1-0 1.Minato Ryōshu
17. WEEK
Sama Juki FC 1-0 Beppu Shiya
Arato Kanaria 1-0 Kitasura Gōrudo
1.Minato Ryōshu 1-1 Kawajiri SC
Kumbetsu Junia 0-1 Higashinouramachi FC
Ura FC 0-0 Deto Samurai
18. WEEK
Deto Samurai 1-1 1.Minato Ryōshu
Kawajiri SC 1-0 Sama Juki FC
Beppu Shiya 1-2 Arato Kanaria
Kitasura Gōrudo 1-5 Kumbetsu Junia
Higashinouramachi FC 2-0 Ura FC