2019 CTFA qualifying
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
2019 CTFA qualifying
GROUP DRAW
Group A
Arcadia
Etourney
Helderbourgh
Natopia
North Antarctic Domain
Saint-Antoine
Group B
Athlon
Goëtia
Lusa
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Zandarijn
Group C
Greater Sangun
Mar Sara
North Antarctica
Passio-Corum
Two Martyrs
Group A
Arcadia
Etourney
Helderbourgh
Natopia
North Antarctic Domain
Saint-Antoine
Group B
Athlon
Goëtia
Lusa
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Zandarijn
Group C
Greater Sangun
Mar Sara
North Antarctica
Passio-Corum
Two Martyrs
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
FIXTURES
30th January
A: Arcadia v Saint-Antoine
A: Etourney v North Antarctic Domain
A: Helderbourgh v Natopia
B: Goëtia v Zandarijn
B: Lusa v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
C: Mar Sara v Two Martyrs
C: North Antarctica v Passio-Corum
13th February
A: Saint-Antoine v Natopia
A: North Antarctic Domain v Helderbourgh
A: Arcadia v Etourney
B: Zandarijn v Lusa
B: Athlon v Goëtia
C: Two Martyrs v North Antarctica
C: Greater Sangun v Mar Sara
27th February
A: Etourney v Saint-Antoine
A: Helderbourgh v Arcadia
A: Natopia v North Antarctic Domain
B: Lusa v Athlon
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Zandarijn
C: North Antarctica v Greater Sangun
C: Passio-Corum v Two Martyrs
13th March
A: Saint-Antoine v North Antarctic Domain
A: Arcadia v Natopia
A: Etourney v Helderbourgh
B: Athlon v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
B: Goëtia v Lusa
C: Greater Sangun v Passio-Corum
C: Mar Sara v North Antarctica
27th March
A: Helderbourgh v Saint-Antoine
A: Natopia v Etourney
A: North Antarctic Domain v Arcadia
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Goëtia
B: Zandarijn v Athlon
C: Passio-Corum v Mar Sara
C: Two Martyrs v Greater Sangun
10th April
A: Saint-Antoine v Arcadia
A: North Antarctic Domain v Etourney
A: Natopia v Helderbourgh
B: Zandarijn v Goëtia
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Lusa
C: Two Martyrs v Mar Sara
C: Passio-Corum v North Antarctica
24th April
A: Natopia v Saint-Antoine
A: Helderbourgh v North Antarctic Domain
A: Etourney v Arcadia
B: Lusa v Zandarijn
B: Goëtia v Athlon
C: North Antarctica v Two Martyrs
C: Mar Sara v Greater Sangun
8th May
A: Saint-Antoine v Etourney
A: Arcadia v Helderbourgh
A: North Antarctic Domain v Natopia
B: Athlon v Lusa
B: Zandarijn v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
C: Greater Sangun v North Antarctica
C: Two Martyrs v Passio-Corum
22nd May
A: North Antarctic Domain v Saint-Antoine
A: Natopia v Arcadia
A: Helderbourgh v Etourney
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Athlon
B: Lusa v Goëtia
C: Passio-Corum v Greater Sangun
C: North Antarctica v Mar Sara
5th June
A: Saint-Antoine v Helderbourgh
A: Etourney v Natopia
A: Arcadia v North Antarctic Domain
B: Goëtia v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
B: Athlon v Zandarijn
C: Mar Sara v Passio-Corum
C: Greater Sangun v Two Martyrs
30th January
A: Arcadia v Saint-Antoine
A: Etourney v North Antarctic Domain
A: Helderbourgh v Natopia
B: Goëtia v Zandarijn
B: Lusa v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
C: Mar Sara v Two Martyrs
C: North Antarctica v Passio-Corum
13th February
A: Saint-Antoine v Natopia
A: North Antarctic Domain v Helderbourgh
A: Arcadia v Etourney
B: Zandarijn v Lusa
B: Athlon v Goëtia
C: Two Martyrs v North Antarctica
C: Greater Sangun v Mar Sara
27th February
A: Etourney v Saint-Antoine
A: Helderbourgh v Arcadia
A: Natopia v North Antarctic Domain
B: Lusa v Athlon
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Zandarijn
C: North Antarctica v Greater Sangun
C: Passio-Corum v Two Martyrs
13th March
A: Saint-Antoine v North Antarctic Domain
A: Arcadia v Natopia
A: Etourney v Helderbourgh
B: Athlon v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
B: Goëtia v Lusa
C: Greater Sangun v Passio-Corum
C: Mar Sara v North Antarctica
27th March
A: Helderbourgh v Saint-Antoine
A: Natopia v Etourney
A: North Antarctic Domain v Arcadia
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Goëtia
B: Zandarijn v Athlon
C: Passio-Corum v Mar Sara
C: Two Martyrs v Greater Sangun
10th April
A: Saint-Antoine v Arcadia
A: North Antarctic Domain v Etourney
A: Natopia v Helderbourgh
B: Zandarijn v Goëtia
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Lusa
C: Two Martyrs v Mar Sara
C: Passio-Corum v North Antarctica
24th April
A: Natopia v Saint-Antoine
A: Helderbourgh v North Antarctic Domain
A: Etourney v Arcadia
B: Lusa v Zandarijn
B: Goëtia v Athlon
C: North Antarctica v Two Martyrs
C: Mar Sara v Greater Sangun
8th May
A: Saint-Antoine v Etourney
A: Arcadia v Helderbourgh
A: North Antarctic Domain v Natopia
B: Athlon v Lusa
B: Zandarijn v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
C: Greater Sangun v North Antarctica
C: Two Martyrs v Passio-Corum
22nd May
A: North Antarctic Domain v Saint-Antoine
A: Natopia v Arcadia
A: Helderbourgh v Etourney
B: Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq v Athlon
B: Lusa v Goëtia
C: Passio-Corum v Greater Sangun
C: North Antarctica v Mar Sara
5th June
A: Saint-Antoine v Helderbourgh
A: Etourney v Natopia
A: Arcadia v North Antarctic Domain
B: Goëtia v Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
B: Athlon v Zandarijn
C: Mar Sara v Passio-Corum
C: Greater Sangun v Two Martyrs
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 30th January*
Group A
Arcadia 2-2 Saint-Antoine
Etourney 0-3 North Antarctic Domain
Helderbourgh 0-0 Natopia
Group B
Goëtia 0-5 Zandarijn
Lusa 1-0 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Group C
Mar Sara 3-1 Two Martyrs
North Antarctica 2-1 Passio-Corum
Group standings can be found here!
Group A
Arcadia 2-2 Saint-Antoine
Etourney 0-3 North Antarctic Domain
Helderbourgh 0-0 Natopia
Group B
Goëtia 0-5 Zandarijn
Lusa 1-0 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Group C
Mar Sara 3-1 Two Martyrs
North Antarctica 2-1 Passio-Corum
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 13th February*
Group A
Saint-Antoine 1-2 Natopia
North Antarctic Domain 2-2 Helderbourgh
Arcadia 0-2 Etourney
Group B
Zandarijn 4-0 Lusa
Athlon 2-0 Goëtia
Group C
Two Martyrs 0-5 North Antarctica
Greater Sangun 1-0 Mar Sara
Group standings can be found here!
Group A
Saint-Antoine 1-2 Natopia
North Antarctic Domain 2-2 Helderbourgh
Arcadia 0-2 Etourney
Group B
Zandarijn 4-0 Lusa
Athlon 2-0 Goëtia
Group C
Two Martyrs 0-5 North Antarctica
Greater Sangun 1-0 Mar Sara
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 27th February*
Group A
Etourney 1-0 Saint-Antoine
Helderbourgh 3-1 Arcadia
Natopia 2-0 North Antarctic Domain
Group B
Lusa 2-1 Athlon
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 1-4 Zandarijn
Group C
North Antarctica 1-1 Greater Sangun
Passio-Corum 3-0 Two Martyrs
Group standings can be found here!
Group A
Etourney 1-0 Saint-Antoine
Helderbourgh 3-1 Arcadia
Natopia 2-0 North Antarctic Domain
Group B
Lusa 2-1 Athlon
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 1-4 Zandarijn
Group C
North Antarctica 1-1 Greater Sangun
Passio-Corum 3-0 Two Martyrs
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 13th March*
Group A
Saint-Antoine 0-0 North Antarctic Domain
Arcadia 2-3 Natopia
Etourney 0-2 Helderbourgh
Group B
Athlon 2-2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Goëtia 0-0 Lusa
Group C
Greater Sangun 1-0 Passio-Corum
Mar Sara 1-2 North Antarctica
Group standings can be found here!
Group A
Saint-Antoine 0-0 North Antarctic Domain
Arcadia 2-3 Natopia
Etourney 0-2 Helderbourgh
Group B
Athlon 2-2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Goëtia 0-0 Lusa
Group C
Greater Sangun 1-0 Passio-Corum
Mar Sara 1-2 North Antarctica
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 27th March*
Group A
Helderbourgh 2-0 Saint-Antoine
Natopia 5-1 Etourney
North Antarctic Domain 3-1 Arcadia
Group B
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 3-1 Goëtia
Zandarijn 1-1 Athlon
Group C
Passio-Corum 1-1 Mar Sara
Two Martyrs 0-4 Greater Sangun
Group standings can be found here!
Group A
Helderbourgh 2-0 Saint-Antoine
Natopia 5-1 Etourney
North Antarctic Domain 3-1 Arcadia
Group B
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 3-1 Goëtia
Zandarijn 1-1 Athlon
Group C
Passio-Corum 1-1 Mar Sara
Two Martyrs 0-4 Greater Sangun
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 10th April*
Group A
Saint-Antoine 2-0 Arcadia
North Antarctic Domain 3-0 Etourney
Natopia 3-1 Helderbourgh
Group B
Zandarijn 5-0 Goëtia
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 2-1 Lusa
Group C
Two Martyrs 0-4 Mar Sara
Passio-Corum 2-0 North Antarctica
Group standings can be found here!
Group A
Saint-Antoine 2-0 Arcadia
North Antarctic Domain 3-0 Etourney
Natopia 3-1 Helderbourgh
Group B
Zandarijn 5-0 Goëtia
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 2-1 Lusa
Group C
Two Martyrs 0-4 Mar Sara
Passio-Corum 2-0 North Antarctica
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 24th April*
Group A
Natopia 5-0 Saint-Antoine
Helderbourgh 3-1 North Antarctic Domain
Etourney 2-2 Arcadia
Group B
Lusa 1-4 Zandarijn
Goëtia 0-6 Athlon
Group C
North Antarctica 6-0 Two Martyrs
Mar Sara 1-2 Greater Sangun
Group standings can be found here!
Group A
Natopia 5-0 Saint-Antoine
Helderbourgh 3-1 North Antarctic Domain
Etourney 2-2 Arcadia
Group B
Lusa 1-4 Zandarijn
Goëtia 0-6 Athlon
Group C
North Antarctica 6-0 Two Martyrs
Mar Sara 1-2 Greater Sangun
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 8th May*
Group A
Saint-Antoine 3-1 Etourney
Arcadia 2-2 Helderbourgh
North Antarctic Domain 1-2 Natopia (Natopia qualify for FMF World Cup)
Group B
Athlon 1-0 Lusa
Zandarijn 1-0 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq (Zandarijn qualify for FMF World Cup)
Group C
Greater Sangun 1-3 North Antarctica
Two Martyrs 0-5 Passio-Corum
Group standings can be found here!
Group A
Saint-Antoine 3-1 Etourney
Arcadia 2-2 Helderbourgh
North Antarctic Domain 1-2 Natopia (Natopia qualify for FMF World Cup)
Group B
Athlon 1-0 Lusa
Zandarijn 1-0 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq (Zandarijn qualify for FMF World Cup)
Group C
Greater Sangun 1-3 North Antarctica
Two Martyrs 0-5 Passio-Corum
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 22nd May*
Group A
North Antarctic Domain 3-0 Saint-Antoine
Natopia 2-1 Arcadia
Helderbourgh 1-2 Etourney
Group B
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 2-0 Athlon
Lusa 3-1 Goëtia
Group C
Passio-Corum 2-0 Greater Sangun
North Antarctica 1-1 Mar Sara (North Antarctica qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
Group A
North Antarctic Domain 3-0 Saint-Antoine
Natopia 2-1 Arcadia
Helderbourgh 1-2 Etourney
Group B
Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq 2-0 Athlon
Lusa 3-1 Goëtia
Group C
Passio-Corum 2-0 Greater Sangun
North Antarctica 1-1 Mar Sara (North Antarctica qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 CTFA qualifying
*Played 5th June*
Group A
Saint-Antoine 2-2 Helderbourgh
Etourney 0-0 Natopia
Arcadia 1-0 North Antarctic Domain
Group B
Goëtia 0-2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Athlon 2-1 Zandarijn
Group C
Mar Sara 3-1 Passio-Corum
Greater Sangun 6-0 Two Martyrs (Greater Sangun advance to Interconfederational play-off)
Group standings can be found here!
Group A
Saint-Antoine 2-2 Helderbourgh
Etourney 0-0 Natopia
Arcadia 1-0 North Antarctic Domain
Group B
Goëtia 0-2 Qavaqaqqaqqaniitqeqertaq
Athlon 2-1 Zandarijn
Group C
Mar Sara 3-1 Passio-Corum
Greater Sangun 6-0 Two Martyrs (Greater Sangun advance to Interconfederational play-off)
Group standings can be found here!