2021 AEFA qualifying
2021 AEFA qualifying
GROUP DRAW
Group A
Alduria
Constancia
Florian Eura
Réunion
Suren
Group B
Dura
Lamantia
Saint Andre
Tiana
Zeed
Group C
Antakia
Çakaristan
Jingdao
Qyzylqaystan
Thracistan
Group D
Arboria
Hurmu
Jääland
River Warriors
Voxland
Group E
Alrig
International Mandate
Meckelnburgh
Port Balaine
Raspur
Group A
Alduria
Constancia
Florian Eura
Réunion
Suren
Group B
Dura
Lamantia
Saint Andre
Tiana
Zeed
Group C
Antakia
Çakaristan
Jingdao
Qyzylqaystan
Thracistan
Group D
Arboria
Hurmu
Jääland
River Warriors
Voxland
Group E
Alrig
International Mandate
Meckelnburgh
Port Balaine
Raspur
Re: 2021 AEFA qualifying
FIXTURES
27th January
A: Constancia v Suren
A: Florian Eura v Réunion
B: Lamantia v Zeed
B: Saint Andre v Tiana
C: Çakaristan v Thracistan
C: Jingdao v Qyzylqaystan
D: Hurmu v Voxland
D: Jääland v River Warriors
E: International Mandate v Raspur
E: Meckelnburgh v Port Balaine
10th February
A: Suren v Florian Eura
A: Alduria v Constancia
B: Zeed v Saint Andre
B: Dura v Lamantia
C: Thracistan v Jingdao
C: Antakia v Çakaristan
D: Voxland v Jääland
D: Arboria v Hurmu
E: Raspur v Meckelnburgh
E: Alrig v International Mandate
24th February
A: Florian Eura v Alduria
A: Réunion v Suren
B: Saint Andre v Dura
B: Tiana v Zeed
C: Jingdao v Antakia
C: Qyzylqaystan v Thracistan
D: Jääland v Arboria
D: River Warriors v Voxland
E: Meckelnburgh v Alrig
E: Port Balaine v Raspur
10th March
A: Alduria v Réunion
A: Constancia v Florian Eura
B: Dura v Tiana
B: Lamantia v Saint Andre
C: Antakia v Qyzylqaystan
C: Çakaristan v Jingdao
D: Arboria v River Warriors
D: Hurmu v Jääland
E: Alrig v Port Balaine
E: International Mandate v Meckelnburgh
24th March
A: Réunion v Constancia
A: Suren v Alduria
B: Tiana v Lamantia
B: Zeed v Dura
C: Qyzylqaystan v Çakaristan
C: Thracistan v Antakia
D: River Warriors v Hurmu
D: Voxland v Arboria
E: Port Balaine v International Mandate
E: Raspur v Alrig
7th April
A: Suren v Constancia
A: Réunion v Florian Eura
B: Zeed v Lamantia
B: Tiana v Saint Andre
C: Thracistan v Çakaristan
C: Qyzylqaystan v Jingdao
D: Voxland v Hurmu
D: River Warriors v Jääland
E: Raspur v International Mandate
E: Port Balaine v Meckelnburgh
21st April
A: Florian Eura v Suren
A: Constancia v Alduria
B: Saint Andre v Zeed
B: Lamantia v Dura
C: Jingdao v Thracistan
C: Çakaristan v Antakia
D: Jääland v Voxland
D: Hurmu v Arboria
E: Meckelnburgh v Raspur
E: International Mandate v Alrig
5th May
A: Alduria v Florian Eura
A: Suren v Réunion
B: Dura v Saint Andre
B: Zeed v Tiana
C: Antakia v Jingdao
C: Thracistan v Qyzylqaystan
D: Arboria v Jääland
D: Voxland v River Warriors
E: Alrig v Meckelnburgh
E: Raspur v Port Balaine
19th May
A: Réunion v Alduria
A: Florian Eura v Constancia
B: Tiana v Dura
B: Saint Andre v Lamantia
C: Qyzylqaystan v Antakia
C: Jingdao v Çakaristan
D: River Warriors v Arboria
D: Jääland v Hurmu
E: Port Balaine v Alrig
E: Meckelnburgh v International Mandate
2nd June
A: Constancia v Réunion
A: Alduria v Suren
B: Lamantia v Tiana
B: Dura v Zeed
C: Çakaristan v Qyzylqaystan
C: Antakia v Thracistan
D: Hurmu v River Warriors
D: Arboria v Voxland
E: International Mandate v Port Balaine
E: Alrig v Raspur
27th January
A: Constancia v Suren
A: Florian Eura v Réunion
B: Lamantia v Zeed
B: Saint Andre v Tiana
C: Çakaristan v Thracistan
C: Jingdao v Qyzylqaystan
D: Hurmu v Voxland
D: Jääland v River Warriors
E: International Mandate v Raspur
E: Meckelnburgh v Port Balaine
10th February
A: Suren v Florian Eura
A: Alduria v Constancia
B: Zeed v Saint Andre
B: Dura v Lamantia
C: Thracistan v Jingdao
C: Antakia v Çakaristan
D: Voxland v Jääland
D: Arboria v Hurmu
E: Raspur v Meckelnburgh
E: Alrig v International Mandate
24th February
A: Florian Eura v Alduria
A: Réunion v Suren
B: Saint Andre v Dura
B: Tiana v Zeed
C: Jingdao v Antakia
C: Qyzylqaystan v Thracistan
D: Jääland v Arboria
D: River Warriors v Voxland
E: Meckelnburgh v Alrig
E: Port Balaine v Raspur
10th March
A: Alduria v Réunion
A: Constancia v Florian Eura
B: Dura v Tiana
B: Lamantia v Saint Andre
C: Antakia v Qyzylqaystan
C: Çakaristan v Jingdao
D: Arboria v River Warriors
D: Hurmu v Jääland
E: Alrig v Port Balaine
E: International Mandate v Meckelnburgh
24th March
A: Réunion v Constancia
A: Suren v Alduria
B: Tiana v Lamantia
B: Zeed v Dura
C: Qyzylqaystan v Çakaristan
C: Thracistan v Antakia
D: River Warriors v Hurmu
D: Voxland v Arboria
E: Port Balaine v International Mandate
E: Raspur v Alrig
7th April
A: Suren v Constancia
A: Réunion v Florian Eura
B: Zeed v Lamantia
B: Tiana v Saint Andre
C: Thracistan v Çakaristan
C: Qyzylqaystan v Jingdao
D: Voxland v Hurmu
D: River Warriors v Jääland
E: Raspur v International Mandate
E: Port Balaine v Meckelnburgh
21st April
A: Florian Eura v Suren
A: Constancia v Alduria
B: Saint Andre v Zeed
B: Lamantia v Dura
C: Jingdao v Thracistan
C: Çakaristan v Antakia
D: Jääland v Voxland
D: Hurmu v Arboria
E: Meckelnburgh v Raspur
E: International Mandate v Alrig
5th May
A: Alduria v Florian Eura
A: Suren v Réunion
B: Dura v Saint Andre
B: Zeed v Tiana
C: Antakia v Jingdao
C: Thracistan v Qyzylqaystan
D: Arboria v Jääland
D: Voxland v River Warriors
E: Alrig v Meckelnburgh
E: Raspur v Port Balaine
19th May
A: Réunion v Alduria
A: Florian Eura v Constancia
B: Tiana v Dura
B: Saint Andre v Lamantia
C: Qyzylqaystan v Antakia
C: Jingdao v Çakaristan
D: River Warriors v Arboria
D: Jääland v Hurmu
E: Port Balaine v Alrig
E: Meckelnburgh v International Mandate
2nd June
A: Constancia v Réunion
A: Alduria v Suren
B: Lamantia v Tiana
B: Dura v Zeed
C: Çakaristan v Qyzylqaystan
C: Antakia v Thracistan
D: Hurmu v River Warriors
D: Arboria v Voxland
E: International Mandate v Port Balaine
E: Alrig v Raspur
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 27th January*
Group A
Constancia 3-0 Suren
Florian Eura 2-2 Réunion
Group B
Lamantia 3-1 Zeed
Saint Andre 0-2 Tiana
Group C
Çakaristan 0-2 Thracistan
Jingdao 1-1 Qyzylqaystan
Group D
Hurmu 4-0 Voxland
Jääland 1-2 River Warriors
Group E
International Mandate 0-3 Raspur
Meckelnburgh 3-1 Port Balaine
Group standings can be found here!
Group A
Constancia 3-0 Suren
Florian Eura 2-2 Réunion
Group B
Lamantia 3-1 Zeed
Saint Andre 0-2 Tiana
Group C
Çakaristan 0-2 Thracistan
Jingdao 1-1 Qyzylqaystan
Group D
Hurmu 4-0 Voxland
Jääland 1-2 River Warriors
Group E
International Mandate 0-3 Raspur
Meckelnburgh 3-1 Port Balaine
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 10th February*
Group A
Suren 3-0 Florian Eura
Alduria 2-1 Constancia
Group B
Zeed 0-0 Saint Andre
Dura 1-4 Lamantia
Group C
Thracistan 2-0 Jingdao
Antakia 1-0 Çakaristan
Group D
Voxland 3-1 Jääland
Arboria 1-1 Hurmu
Group E
Raspur 2-1 Meckelnburgh
Alrig 2-0 International Mandate
Group standings can be found here!
Group A
Suren 3-0 Florian Eura
Alduria 2-1 Constancia
Group B
Zeed 0-0 Saint Andre
Dura 1-4 Lamantia
Group C
Thracistan 2-0 Jingdao
Antakia 1-0 Çakaristan
Group D
Voxland 3-1 Jääland
Arboria 1-1 Hurmu
Group E
Raspur 2-1 Meckelnburgh
Alrig 2-0 International Mandate
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 24th February*
Group A
Florian Eura 0-6 Alduria
Réunion 1-1 Suren
Group B
Saint Andre 2-1 Dura
Tiana 3-0 Zeed
Group C
Jingdao 2-2 Antakia
Qyzylqaystan 0-3 Thracistan
Group D
Jääland 0-3 Arboria
River Warriors 1-1 Voxland
Group E
Meckelnburgh 2-1 Alrig
Port Balaine 1-4 Raspur
Group standings can be found here!
Group A
Florian Eura 0-6 Alduria
Réunion 1-1 Suren
Group B
Saint Andre 2-1 Dura
Tiana 3-0 Zeed
Group C
Jingdao 2-2 Antakia
Qyzylqaystan 0-3 Thracistan
Group D
Jääland 0-3 Arboria
River Warriors 1-1 Voxland
Group E
Meckelnburgh 2-1 Alrig
Port Balaine 1-4 Raspur
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 10th March*
Group A
Alduria 5-0 Réunion
Constancia 4-1 Florian Eura
Group B
Dura 1-2 Tiana
Lamantia 4-0 Saint Andre
Group C
Antakia 2-0 Qyzylqaystan
Çakaristan 1-3 Jingdao
Group D
Arboria 3-3 River Warriors
Hurmu 6-0 Jääland
Group E
Alrig 2-0 Port Balaine
International Mandate 1-3 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
Group A
Alduria 5-0 Réunion
Constancia 4-1 Florian Eura
Group B
Dura 1-2 Tiana
Lamantia 4-0 Saint Andre
Group C
Antakia 2-0 Qyzylqaystan
Çakaristan 1-3 Jingdao
Group D
Arboria 3-3 River Warriors
Hurmu 6-0 Jääland
Group E
Alrig 2-0 Port Balaine
International Mandate 1-3 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 24th March*
Group A
Réunion 1-1 Constancia
Suren 1-2 Alduria
Group B
Tiana 2-0 Lamantia
Zeed 0-2 Dura
Group C
Qyzylqaystan 2-2 Çakaristan
Thracistan 3-1 Antakia
Group D
River Warriors 1-0 Hurmu
Voxland 3-2 Arboria
Group E
Port Balaine 2-0 International Mandate
Raspur 3-0 Alrig
Group standings can be found here!
Group A
Réunion 1-1 Constancia
Suren 1-2 Alduria
Group B
Tiana 2-0 Lamantia
Zeed 0-2 Dura
Group C
Qyzylqaystan 2-2 Çakaristan
Thracistan 3-1 Antakia
Group D
River Warriors 1-0 Hurmu
Voxland 3-2 Arboria
Group E
Port Balaine 2-0 International Mandate
Raspur 3-0 Alrig
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 7th April*
Group A
Suren 1-3 Constancia
Réunion 0-2 Florian Eura
Group B
Zeed 0-4 Lamantia
Tiana 2-1 Saint Andre
Group C
Thracistan 2-2 Çakaristan
Qyzylqaystan 0-4 Jingdao
Group D
Voxland 2-1 Hurmu
River Warriors 0-0 Jääland
Group E
Raspur 3-1 International Mandate
Port Balaine 0-3 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
Group A
Suren 1-3 Constancia
Réunion 0-2 Florian Eura
Group B
Zeed 0-4 Lamantia
Tiana 2-1 Saint Andre
Group C
Thracistan 2-2 Çakaristan
Qyzylqaystan 0-4 Jingdao
Group D
Voxland 2-1 Hurmu
River Warriors 0-0 Jääland
Group E
Raspur 3-1 International Mandate
Port Balaine 0-3 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 21st April*
Group A
Florian Eura 0-0 Suren
Constancia 1-1 Alduria
Group B
Saint Andre 1-2 Zeed
Lamantia 5-0 Dura
Group C
Jingdao 2-0 Thracistan
Çakaristan 1-3 Antakia
Group D
Jääland 0-1 Voxland
Hurmu 4-1 Arboria
Group E
Meckelnburgh 2-0 Raspur
International Mandate 1-2 Alrig
Group standings can be found here!
Group A
Florian Eura 0-0 Suren
Constancia 1-1 Alduria
Group B
Saint Andre 1-2 Zeed
Lamantia 5-0 Dura
Group C
Jingdao 2-0 Thracistan
Çakaristan 1-3 Antakia
Group D
Jääland 0-1 Voxland
Hurmu 4-1 Arboria
Group E
Meckelnburgh 2-0 Raspur
International Mandate 1-2 Alrig
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 5th May*
Group A
Alduria 5-1 Florian Eura
Suren 2-0 Réunion
Group B
Dura 2-2 Saint Andre
Zeed 1-2 Tiana
Group C
Antakia 2-1 Jingdao
Thracistan 3-0 Qyzylqaystan
Group D
Arboria 2-0 Jääland
Voxland 0-0 River Warriors
Group E
Alrig 2-3 Meckelnburgh
Raspur 4-0 Port Balaine
Group standings can be found here!
Group A
Alduria 5-1 Florian Eura
Suren 2-0 Réunion
Group B
Dura 2-2 Saint Andre
Zeed 1-2 Tiana
Group C
Antakia 2-1 Jingdao
Thracistan 3-0 Qyzylqaystan
Group D
Arboria 2-0 Jääland
Voxland 0-0 River Warriors
Group E
Alrig 2-3 Meckelnburgh
Raspur 4-0 Port Balaine
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 19th May*
Group A
Réunion 1-3 Alduria (Alduria qualify for FMF World Cup)
Florian Eura 1-2 Constancia
Group B
Tiana 3-2 Dura
Saint Andre 0-2 Lamantia
Group C
Qyzylqaystan 0-0 Antakia
Jingdao 4-1 Çakaristan
Group D
River Warriors 1-1 Arboria
Jääland 0-5 Hurmu
Group E
Port Balaine 2-2 Alrig
Meckelnburgh 4-0 International Mandate
Group standings can be found here!
Group A
Réunion 1-3 Alduria (Alduria qualify for FMF World Cup)
Florian Eura 1-2 Constancia
Group B
Tiana 3-2 Dura
Saint Andre 0-2 Lamantia
Group C
Qyzylqaystan 0-0 Antakia
Jingdao 4-1 Çakaristan
Group D
River Warriors 1-1 Arboria
Jääland 0-5 Hurmu
Group E
Port Balaine 2-2 Alrig
Meckelnburgh 4-0 International Mandate
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2021 AEFA qualifying
*Played 2nd June*
Group A
Constancia 2-0 Réunion
Alduria 3-1 Suren
Group B
Lamantia 1-0 Tiana (Lamantia qualify for FMF World Cup)
Dura 2-1 Zeed
Group C
Çakaristan 2-0 Qyzylqaystan
Antakia 2-3 Thracistan (Thracistan qualify for FMF World Cup)
Group D
Hurmu 3-1 River Warriors (Hurmu qualify for FMF World Cup)
Arboria 1-0 Voxland
Group E
International Mandate 1-2 Port Balaine
Alrig 2-2 Raspur (Meckelnburgh qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
Group A
Constancia 2-0 Réunion
Alduria 3-1 Suren
Group B
Lamantia 1-0 Tiana (Lamantia qualify for FMF World Cup)
Dura 2-1 Zeed
Group C
Çakaristan 2-0 Qyzylqaystan
Antakia 2-3 Thracistan (Thracistan qualify for FMF World Cup)
Group D
Hurmu 3-1 River Warriors (Hurmu qualify for FMF World Cup)
Arboria 1-0 Voxland
Group E
International Mandate 1-2 Port Balaine
Alrig 2-2 Raspur (Meckelnburgh qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!