2023 AEFA qualifying
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
2023 AEFA qualifying
Group Draw
Group A
Çakaristan
Ecclesiastical Mountain Republic
Hurmu
Krasnovlac
Mataba
Vegno
Group B
Alrig
Arboria
Iselande
Port Balaine
Réunion
Senya
Group C
Insulia
Lamantia
Saint Andre
Tiana
Zeed
Zyrkistan
Group D
Ashinthael
Constancia
International Mandate
Lac Glacei
Raspur
Suren
Group E
Daau
Florian Eura
Meckelnburgh
Oportia
Victoria
Group A
Çakaristan
Ecclesiastical Mountain Republic
Hurmu
Krasnovlac
Mataba
Vegno
Group B
Alrig
Arboria
Iselande
Port Balaine
Réunion
Senya
Group C
Insulia
Lamantia
Saint Andre
Tiana
Zeed
Zyrkistan
Group D
Ashinthael
Constancia
International Mandate
Lac Glacei
Raspur
Suren
Group E
Daau
Florian Eura
Meckelnburgh
Oportia
Victoria
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
Fixtures
25th January
A: Çakaristan v Vegno
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Mataba
A: Hurmu v Krasnovlac
B: Alrig v Senya
B: Arboria v Réunion
B: Iselande v Port Balaine
C: Insulia v Zyrkistan
C: Lamantia v Zeed
C: Saint Andre v Tiana
D: Ashinthael v Suren
D: Constancia v Raspur
D: International Mandate v Lac Glacei
E: Florian Eura v Victoria
E: Meckelnburgh v Oportia
8th February
A: Vegno v Krasnovlac
A: Mataba v Hurmu
A: Çakaristan v Ecclesiastical Mountain Republic
B: Senya v Port Balaine
B: Réunion v Iselande
B: Alrig v Arboria
C: Zyrkistan v Tiana
C: Zeed v Saint Andre
C: Insulia v Lamantia
D: Suren v Lac Glacei
D: Raspur v International Mandate
D: Ashinthael v Constancia
E: Victoria v Meckelnburgh
E: Daau v Florian Eura
22nd February
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Vegno
A: Hurmu v Çakaristan
A: Krasnovlac v Mataba
B: Arboria v Senya
B: Iselande v Alrig
B: Port Balaine v Réunion
C: Lamantia v Zyrkistan
C: Saint Andre v Insulia
C: Tiana v Zeed
D: Constancia v Suren
D: International Mandate v Ashinthael
D: Lac Glacei v Raspur
E: Meckelnburgh v Daau
E: Oportia v Victoria
8th March
A: Vegno v Mataba
A: Çakaristan v Krasnovlac
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Hurmu
B: Senya v Réunion
B: Alrig v Port Balaine
B: Arboria v Iselande
C: Zyrkistan v Zeed
C: Insulia v Tiana
C: Lamantia v Saint Andre
D: Suren v Raspur
D: Ashinthael v Lac Glacei
D: Constancia v International Mandate
E: Daau v Oportia
E: Florian Eura v Meckelnburgh
22nd March
A: Hurmu v Vegno
A: Krasnovlac v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Mataba v Çakaristan
B: Iselande v Senya
B: Port Balaine v Arboria
B: Réunion v Alrig
C: Saint Andre v Zyrkistan
C: Tiana v Lamantia
C: Zeed v Insulia
D: International Mandate v Suren
D: Lac Glacei v Constancia
D: Raspur v Ashinthael
E: Oportia v Florian Eura
E: Victoria v Daau
5th April
A: Vegno v Çakaristan
A: Mataba v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Krasnovlac v Hurmu
B: Senya v Alrig
B: Réunion v Arboria
B: Port Balaine v Iselande
C: Zyrkistan v Insulia
C: Zeed v Lamantia
C: Tiana v Saint Andre
D: Suren v Ashinthael
D: Raspur v Constancia
D: Lac Glacei v International Mandate
E: Victoria v Florian Eura
E: Oportia v Meckelnburgh
19th April
A: Krasnovlac v Vegno
A: Hurmu v Mataba
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Çakaristan
B: Port Balaine v Senya
B: Iselande v Réunion
B: Arboria v Alrig
C: Tiana v Zyrkistan
C: Saint Andre v Zeed
C: Lamantia v Insulia
D: Lac Glacei v Suren
D: International Mandate v Raspur
D: Constancia v Ashinthael
E: Meckelnburgh v Victoria
E: Florian Eura v Daau
3rd May
A: Vegno v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Çakaristan v Hurmu
A: Mataba v Krasnovlac
B: Senya v Arboria
B: Alrig v Iselande
B: Réunion v Port Balaine
C: Zyrkistan v Lamantia
C: Insulia v Saint Andre
C: Zeed v Tiana
D: Suren v Constancia
D: Ashinthael v International Mandate
D: Raspur v Lac Glacei
E: Daau v Meckelnburgh
E: Victoria v Oportia
17th May
A: Mataba v Vegno
A: Krasnovlac v Çakaristan
A: Hurmu v Ecclesiastical Mountain Republic
B: Réunion v Senya
B: Port Balaine v Alrig
B: Iselande v Arboria
C: Zeed v Zyrkistan
C: Tiana v Insulia
C: Saint Andre v Lamantia
D: Raspur v Suren
D: Lac Glacei v Ashinthael
D: International Mandate v Constancia
E: Oportia v Daau
E: Meckelnburgh v Florian Eura
31st May
A: Vegno v Hurmu
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Krasnovlac
A: Çakaristan v Mataba
B: Senya v Iselande
B: Arboria v Port Balaine
B: Alrig v Réunion
C: Zyrkistan v Saint Andre
C: Lamantia v Tiana
C: Insulia v Zeed
D: Suren v International Mandate
D: Constancia v Lac Glacei
D: Ashinthael v Raspur
E: Florian Eura v Oportia
E: Daau v Victoria
25th January
A: Çakaristan v Vegno
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Mataba
A: Hurmu v Krasnovlac
B: Alrig v Senya
B: Arboria v Réunion
B: Iselande v Port Balaine
C: Insulia v Zyrkistan
C: Lamantia v Zeed
C: Saint Andre v Tiana
D: Ashinthael v Suren
D: Constancia v Raspur
D: International Mandate v Lac Glacei
E: Florian Eura v Victoria
E: Meckelnburgh v Oportia
8th February
A: Vegno v Krasnovlac
A: Mataba v Hurmu
A: Çakaristan v Ecclesiastical Mountain Republic
B: Senya v Port Balaine
B: Réunion v Iselande
B: Alrig v Arboria
C: Zyrkistan v Tiana
C: Zeed v Saint Andre
C: Insulia v Lamantia
D: Suren v Lac Glacei
D: Raspur v International Mandate
D: Ashinthael v Constancia
E: Victoria v Meckelnburgh
E: Daau v Florian Eura
22nd February
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Vegno
A: Hurmu v Çakaristan
A: Krasnovlac v Mataba
B: Arboria v Senya
B: Iselande v Alrig
B: Port Balaine v Réunion
C: Lamantia v Zyrkistan
C: Saint Andre v Insulia
C: Tiana v Zeed
D: Constancia v Suren
D: International Mandate v Ashinthael
D: Lac Glacei v Raspur
E: Meckelnburgh v Daau
E: Oportia v Victoria
8th March
A: Vegno v Mataba
A: Çakaristan v Krasnovlac
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Hurmu
B: Senya v Réunion
B: Alrig v Port Balaine
B: Arboria v Iselande
C: Zyrkistan v Zeed
C: Insulia v Tiana
C: Lamantia v Saint Andre
D: Suren v Raspur
D: Ashinthael v Lac Glacei
D: Constancia v International Mandate
E: Daau v Oportia
E: Florian Eura v Meckelnburgh
22nd March
A: Hurmu v Vegno
A: Krasnovlac v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Mataba v Çakaristan
B: Iselande v Senya
B: Port Balaine v Arboria
B: Réunion v Alrig
C: Saint Andre v Zyrkistan
C: Tiana v Lamantia
C: Zeed v Insulia
D: International Mandate v Suren
D: Lac Glacei v Constancia
D: Raspur v Ashinthael
E: Oportia v Florian Eura
E: Victoria v Daau
5th April
A: Vegno v Çakaristan
A: Mataba v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Krasnovlac v Hurmu
B: Senya v Alrig
B: Réunion v Arboria
B: Port Balaine v Iselande
C: Zyrkistan v Insulia
C: Zeed v Lamantia
C: Tiana v Saint Andre
D: Suren v Ashinthael
D: Raspur v Constancia
D: Lac Glacei v International Mandate
E: Victoria v Florian Eura
E: Oportia v Meckelnburgh
19th April
A: Krasnovlac v Vegno
A: Hurmu v Mataba
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Çakaristan
B: Port Balaine v Senya
B: Iselande v Réunion
B: Arboria v Alrig
C: Tiana v Zyrkistan
C: Saint Andre v Zeed
C: Lamantia v Insulia
D: Lac Glacei v Suren
D: International Mandate v Raspur
D: Constancia v Ashinthael
E: Meckelnburgh v Victoria
E: Florian Eura v Daau
3rd May
A: Vegno v Ecclesiastical Mountain Republic
A: Çakaristan v Hurmu
A: Mataba v Krasnovlac
B: Senya v Arboria
B: Alrig v Iselande
B: Réunion v Port Balaine
C: Zyrkistan v Lamantia
C: Insulia v Saint Andre
C: Zeed v Tiana
D: Suren v Constancia
D: Ashinthael v International Mandate
D: Raspur v Lac Glacei
E: Daau v Meckelnburgh
E: Victoria v Oportia
17th May
A: Mataba v Vegno
A: Krasnovlac v Çakaristan
A: Hurmu v Ecclesiastical Mountain Republic
B: Réunion v Senya
B: Port Balaine v Alrig
B: Iselande v Arboria
C: Zeed v Zyrkistan
C: Tiana v Insulia
C: Saint Andre v Lamantia
D: Raspur v Suren
D: Lac Glacei v Ashinthael
D: International Mandate v Constancia
E: Oportia v Daau
E: Meckelnburgh v Florian Eura
31st May
A: Vegno v Hurmu
A: Ecclesiastical Mountain Republic v Krasnovlac
A: Çakaristan v Mataba
B: Senya v Iselande
B: Arboria v Port Balaine
B: Alrig v Réunion
C: Zyrkistan v Saint Andre
C: Lamantia v Tiana
C: Insulia v Zeed
D: Suren v International Mandate
D: Constancia v Lac Glacei
D: Ashinthael v Raspur
E: Florian Eura v Oportia
E: Daau v Victoria
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 25th January*
Group A
Çakaristan 0-2 Vegno
Ecclesiastical Mountain Republic 2-2 Mataba
Hurmu 1-1 Krasnovlac
Group B
Alrig 1-4 Senya
Arboria 1-0 Réunion
Iselande 2-1 Port Balaine
Group C
Insulia 2-0 Zyrkistan
Lamantia 2-0 Zeed
Saint Andre 1-2 Tiana
Group D
Ashinthael 0-1 Suren
Constancia 3-2 Raspur
International Mandate 1-1 Lac Glacei
Group E
Florian Eura 0-4 Victoria
Meckelnburgh 3-1 Oportia
Group standings can be found here!
Group A
Çakaristan 0-2 Vegno
Ecclesiastical Mountain Republic 2-2 Mataba
Hurmu 1-1 Krasnovlac
Group B
Alrig 1-4 Senya
Arboria 1-0 Réunion
Iselande 2-1 Port Balaine
Group C
Insulia 2-0 Zyrkistan
Lamantia 2-0 Zeed
Saint Andre 1-2 Tiana
Group D
Ashinthael 0-1 Suren
Constancia 3-2 Raspur
International Mandate 1-1 Lac Glacei
Group E
Florian Eura 0-4 Victoria
Meckelnburgh 3-1 Oportia
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 8th February*
Group A
Vegno 3-1 Krasnovlac
Mataba 0-3 Hurmu
Çakaristan 2-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Group B
Senya 5-0 Port Balaine
Réunion 1-1 Iselande
Alrig 2-1 Arboria
Group C
Zyrkistan 1-3 Tiana
Zeed 1-0 Saint Andre
Insulia 0-0 Lamantia
Group D
Suren 2-0 Lac Glacei
Raspur 4-0 International Mandate
Ashinthael 0-2 Constancia
Group E
Victoria 2-2 Meckelnburgh
Daau 3-0 Florian Eura
Group standings can be found here!
Group A
Vegno 3-1 Krasnovlac
Mataba 0-3 Hurmu
Çakaristan 2-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Group B
Senya 5-0 Port Balaine
Réunion 1-1 Iselande
Alrig 2-1 Arboria
Group C
Zyrkistan 1-3 Tiana
Zeed 1-0 Saint Andre
Insulia 0-0 Lamantia
Group D
Suren 2-0 Lac Glacei
Raspur 4-0 International Mandate
Ashinthael 0-2 Constancia
Group E
Victoria 2-2 Meckelnburgh
Daau 3-0 Florian Eura
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 22nd February*
Group A
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Vegno
Hurmu 1-1 Çakaristan
Krasnovlac 3-0 Mataba
Group B
Arboria 0-2 Senya
Iselande 1-3 Alrig
Port Balaine 2-1 Réunion
Group C
Lamantia 4-1 Zyrkistan
Saint Andre 0-3 Insulia
Tiana 2-0 Zeed
Group D
Constancia 0-0 Suren
International Mandate 0-1 Ashinthael
Lac Glacei 0-3 Raspur
Group E
Meckelnburgh 2-1 Daau
Oportia 1-2 Victoria
Group standings can be found here!
Group A
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Vegno
Hurmu 1-1 Çakaristan
Krasnovlac 3-0 Mataba
Group B
Arboria 0-2 Senya
Iselande 1-3 Alrig
Port Balaine 2-1 Réunion
Group C
Lamantia 4-1 Zyrkistan
Saint Andre 0-3 Insulia
Tiana 2-0 Zeed
Group D
Constancia 0-0 Suren
International Mandate 0-1 Ashinthael
Lac Glacei 0-3 Raspur
Group E
Meckelnburgh 2-1 Daau
Oportia 1-2 Victoria
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 8th March*
Group A
Vegno 3-2 Mataba
Çakaristan 1-1 Krasnovlac
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Hurmu
Group B
Senya 6-0 Réunion
Alrig 2-1 Port Balaine
Arboria 2-0 Iselande
Group C
Zyrkistan 3-1 Zeed
Insulia 1-0 Tiana
Lamantia 5-1 Saint Andre
Group D
Suren 2-4 Raspur
Ashinthael 2-2 Lac Glacei
Constancia 3-0 International Mandate
Group E
Daau 0-0 Oportia
Florian Eura 1-4 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
Group A
Vegno 3-2 Mataba
Çakaristan 1-1 Krasnovlac
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Hurmu
Group B
Senya 6-0 Réunion
Alrig 2-1 Port Balaine
Arboria 2-0 Iselande
Group C
Zyrkistan 3-1 Zeed
Insulia 1-0 Tiana
Lamantia 5-1 Saint Andre
Group D
Suren 2-4 Raspur
Ashinthael 2-2 Lac Glacei
Constancia 3-0 International Mandate
Group E
Daau 0-0 Oportia
Florian Eura 1-4 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 22nd March*
Group A
Hurmu 2-1 Vegno
Krasnovlac 3-1 Ecclesiastical Mountain Republic
Mataba 2-2 Çakaristan
Group B
Iselande 0-2 Senya
Port Balaine 1-1 Arboria
Réunion 1-0 Alrig
Group C
Saint Andre 0-2 Zyrkistan
Tiana 3-2 Lamantia
Zeed 0-3 Insulia
Group D
International Mandate 1-0 Suren
Lac Glacei 1-2 Constancia
Raspur 3-0 Ashinthael
Group E
Oportia 2-0 Florian Eura
Victoria 1-1 Daau
Group standings can be found here!
Group A
Hurmu 2-1 Vegno
Krasnovlac 3-1 Ecclesiastical Mountain Republic
Mataba 2-2 Çakaristan
Group B
Iselande 0-2 Senya
Port Balaine 1-1 Arboria
Réunion 1-0 Alrig
Group C
Saint Andre 0-2 Zyrkistan
Tiana 3-2 Lamantia
Zeed 0-3 Insulia
Group D
International Mandate 1-0 Suren
Lac Glacei 1-2 Constancia
Raspur 3-0 Ashinthael
Group E
Oportia 2-0 Florian Eura
Victoria 1-1 Daau
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 5th April*
Group A
Vegno 2-2 Çakaristan
Mataba 2-1 Ecclesiastical Mountain Republic
Krasnovlac 1-0 Hurmu
Group B
Senya 3-1 Alrig
Réunion 0-2 Arboria
Port Balaine 1-1 Iselande
Group C
Zyrkistan 2-3 Insulia
Zeed 0-3 Lamantia
Tiana 4-0 Saint Andre
Group D
Suren 2-1 Ashinthael
Raspur 2-0 Constancia
Lac Glacei 1-0 International Mandate
Group E
Victoria 4-0 Florian Eura
Oportia 1-1 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
Group A
Vegno 2-2 Çakaristan
Mataba 2-1 Ecclesiastical Mountain Republic
Krasnovlac 1-0 Hurmu
Group B
Senya 3-1 Alrig
Réunion 0-2 Arboria
Port Balaine 1-1 Iselande
Group C
Zyrkistan 2-3 Insulia
Zeed 0-3 Lamantia
Tiana 4-0 Saint Andre
Group D
Suren 2-1 Ashinthael
Raspur 2-0 Constancia
Lac Glacei 1-0 International Mandate
Group E
Victoria 4-0 Florian Eura
Oportia 1-1 Meckelnburgh
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 19th April*
Group A
Krasnovlac 1-1 Vegno
Hurmu 3-1 Mataba
Ecclesiastical Mountain Republic 0-2 Çakaristan
Group B
Port Balaine 0-6 Senya
Iselande 0-0 Réunion
Arboria 1-2 Alrig
Group C
Tiana 3-1 Zyrkistan
Saint Andre 0-1 Zeed
Lamantia 2-0 Insulia
Group D
Lac Glacei 2-1 Suren
International Mandate 0-3 Raspur
Constancia 3-1 Ashinthael
Group E
Meckelnburgh 2-0 Victoria
Florian Eura 0-2 Daau
Group standings can be found here!
Group A
Krasnovlac 1-1 Vegno
Hurmu 3-1 Mataba
Ecclesiastical Mountain Republic 0-2 Çakaristan
Group B
Port Balaine 0-6 Senya
Iselande 0-0 Réunion
Arboria 1-2 Alrig
Group C
Tiana 3-1 Zyrkistan
Saint Andre 0-1 Zeed
Lamantia 2-0 Insulia
Group D
Lac Glacei 2-1 Suren
International Mandate 0-3 Raspur
Constancia 3-1 Ashinthael
Group E
Meckelnburgh 2-0 Victoria
Florian Eura 0-2 Daau
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 3rd May*
Group A
Vegno 5-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Çakaristan 1-2 Hurmu
Mataba 1-2 Krasnovlac
Group B
Senya 6-0 Arboria (Senya qualify for FMF World Cup)
Alrig 3-0 Iselande
Réunion 3-2 Port Balaine
Group C
Zyrkistan 0-2 Lamantia
Insulia 3-1 Saint Andre
Zeed 1-1 Tiana
Group D
Suren 2-1 Constancia
Ashinthael 2-2 International Mandate
Raspur 4-0 Lac Glacei
Group E
Daau 2-1 Meckelnburgh
Victoria 2-2 Oportia
Group standings can be found here!
Group A
Vegno 5-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Çakaristan 1-2 Hurmu
Mataba 1-2 Krasnovlac
Group B
Senya 6-0 Arboria (Senya qualify for FMF World Cup)
Alrig 3-0 Iselande
Réunion 3-2 Port Balaine
Group C
Zyrkistan 0-2 Lamantia
Insulia 3-1 Saint Andre
Zeed 1-1 Tiana
Group D
Suren 2-1 Constancia
Ashinthael 2-2 International Mandate
Raspur 4-0 Lac Glacei
Group E
Daau 2-1 Meckelnburgh
Victoria 2-2 Oportia
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 17th May*
Group A
Mataba 0-3 Vegno
Krasnovlac 2-1 Çakaristan
Hurmu 6-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Group B
Réunion 1-5 Senya
Port Balaine 2-2 Alrig
Iselande 0-3 Arboria
Group C
Zeed 1-2 Zyrkistan
Tiana 3-1 Insulia
Saint Andre 1-4 Lamantia
Group D
Raspur 1-1 Suren
Lac Glacei 2-0 Ashinthael
International Mandate 0-2 Constancia
Group E
Oportia 2-1 Daau
Meckelnburgh 5-0 Florian Eura (Meckelnburgh qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
Group A
Mataba 0-3 Vegno
Krasnovlac 2-1 Çakaristan
Hurmu 6-0 Ecclesiastical Mountain Republic
Group B
Réunion 1-5 Senya
Port Balaine 2-2 Alrig
Iselande 0-3 Arboria
Group C
Zeed 1-2 Zyrkistan
Tiana 3-1 Insulia
Saint Andre 1-4 Lamantia
Group D
Raspur 1-1 Suren
Lac Glacei 2-0 Ashinthael
International Mandate 0-2 Constancia
Group E
Oportia 2-1 Daau
Meckelnburgh 5-0 Florian Eura (Meckelnburgh qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2023 AEFA qualifying
*Played 31st May*
Group A
Vegno 2-1 Hurmu (Vegno qualify for FMF World Cup)
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Krasnovlac
Çakaristan 1-2 Mataba
Group B
Senya 6-0 Iselande
Arboria 2-0 Port Balaine
Alrig 0-0 Réunion
Group C
Zyrkistan 3-1 Saint Andre
Lamantia 2-0 Tiana (Lamantia qualify for FMF World Cup, Tiana advance to Interconfederational play-offs)
Insulia 2-2 Zeed
Group D
Suren 1-1 International Mandate
Constancia 1-0 Lac Glacei
Ashinthael 1-3 Raspur (Raspur qualify for FMF World Cup)
Group E
Florian Eura 1-3 Oportia
Daau 1-0 Victoria
Group standings can be found here!
Group A
Vegno 2-1 Hurmu (Vegno qualify for FMF World Cup)
Ecclesiastical Mountain Republic 0-4 Krasnovlac
Çakaristan 1-2 Mataba
Group B
Senya 6-0 Iselande
Arboria 2-0 Port Balaine
Alrig 0-0 Réunion
Group C
Zyrkistan 3-1 Saint Andre
Lamantia 2-0 Tiana (Lamantia qualify for FMF World Cup, Tiana advance to Interconfederational play-offs)
Insulia 2-2 Zeed
Group D
Suren 1-1 International Mandate
Constancia 1-0 Lac Glacei
Ashinthael 1-3 Raspur (Raspur qualify for FMF World Cup)
Group E
Florian Eura 1-3 Oportia
Daau 1-0 Victoria
Group standings can be found here!