2019 EMUFA qualifying
-
- FMS Staff
- Posts: 21547
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
2019 EMUFA qualifying
GROUP DRAW
Group A
Alperkin
Hoenn
Juclandia
New Vaduz
Wechua
Xang Muang
Group B
Lostisland
Nova England
Palesmenia
Passas
Passasian Unincorporated Territory
Strait of Haifa
Group C
Caputia
Incontinentia
Mercury
New Sussex
Nova English Korea
Talenore
Group A
Alperkin
Hoenn
Juclandia
New Vaduz
Wechua
Xang Muang
Group B
Lostisland
Nova England
Palesmenia
Passas
Passasian Unincorporated Territory
Strait of Haifa
Group C
Caputia
Incontinentia
Mercury
New Sussex
Nova English Korea
Talenore
-
- FMS Staff
- Posts: 21547
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 EMUFA qualifying
FIXTURES
30th January
A: Alperkin v Xang Muang
A: Hoenn v Wechua
A: Juclandia v New Vaduz
B: Lostisland v Strait of Haifa
B: Nova England v Passasian Unincorporated Territory
B: Palesmenia v Passas
C: Caputia v Talenore
C: Incontinentia v Nova English Korea
C: Mercury v New Sussex
13th February
A: Xang Muang v New Vaduz
A: Wechua v Juclandia
A: Alperkin v Hoenn
B: Strait of Haifa v Passas
B: Passasian Unincorporated Territory v Palesmenia
B: Lostisland v Nova England
C: Talenore v New Sussex
C: Nova English Korea v Mercury
C: Caputia v Incontinentia
27th February
A: Hoenn v Xang Muang
A: Juclandia v Alperkin
A: New Vaduz v Wechua
B: Nova England v Strait of Haifa
B: Palesmenia v Lostisland
B: Passas v Passasian Unincorporated Territory
C: Incontinentia v Talenore
C: Mercury v Caputia
C: New Sussex v Nova English Korea
13th March
A: Xang Muang v Wechua
A: Alperkin v New Vaduz
A: Hoenn v Juclandia
B: Strait of Haifa v Passasian Unincorporated Territory
B: Lostisland v Passas
B: Nova England v Palesmenia
C: Talenore v Nova English Korea
C: Caputia v New Sussex
C: Incontinentia v Mercury
27th March
A: Juclandia v Xang Muang
A: New Vaduz v Hoenn
A: Wechua v Alperkin
B: Palesmenia v Strait of Haifa
B: Passas v Nova England
B: Passasian Unincorporated Territory v Lostisland
C: New Sussex v Incontinentia
C: Nova English Korea v Caputia
31st March
C: Mercury v Talenore
10th April
A: Xang Muang v Alperkin
A: Wechua v Hoenn
A: New Vaduz v Juclandia
B: Strait of Haifa v Lostisland
B: Passasian Unincorporated Territory v Nova England
B: Passas v Palesmenia
C: Talenore v Caputia
C: Nova English Korea v Incontinentia
C: New Sussex v Mercury
24th April
A: New Vaduz v Xang Muang
A: Juclandia v Wechua
A: Hoenn v Alperkin
B: Passas v Strait of Haifa
B: Palesmenia v Passasian Unincorporated Territory
B: Nova England v Lostisland
C: New Sussex v Talenore
C: Mercury v Nova English Korea
C: Incontinentia v Caputia
8th May
A: Xang Muang v Hoenn
A: Alperkin v Juclandia
A: Wechua v New Vaduz
B: Strait of Haifa v Nova England
B: Lostisland v Palesmenia
B: Passasian Unincorporated Territory v Passas
C: Talenore v Incontinentia
C: Caputia v Mercury
C: Nova English Korea v New Sussex
22nd May
A: Wechua v Xang Muang
A: New Vaduz v Alperkin
A: Juclandia v Hoenn
B: Passasian Unincorporated Territory v Strait of Haifa
B: Passas v Lostisland
B: Palesmenia v Nova England
C: Nova English Korea v Talenore
C: New Sussex v Caputia
C: Mercury v Incontinentia
5th June
A: Xang Muang v Juclandia
A: Hoenn v New Vaduz
A: Alperkin v Wechua
B: Strait of Haifa v Palesmenia
B: Nova England v Passas
B: Lostisland v Passasian Unincorporated Territory
C: Talenore v Mercury
C: Incontinentia v New Sussex
C: Caputia v Nova English Korea
30th January
A: Alperkin v Xang Muang
A: Hoenn v Wechua
A: Juclandia v New Vaduz
B: Lostisland v Strait of Haifa
B: Nova England v Passasian Unincorporated Territory
B: Palesmenia v Passas
C: Caputia v Talenore
C: Incontinentia v Nova English Korea
C: Mercury v New Sussex
13th February
A: Xang Muang v New Vaduz
A: Wechua v Juclandia
A: Alperkin v Hoenn
B: Strait of Haifa v Passas
B: Passasian Unincorporated Territory v Palesmenia
B: Lostisland v Nova England
C: Talenore v New Sussex
C: Nova English Korea v Mercury
C: Caputia v Incontinentia
27th February
A: Hoenn v Xang Muang
A: Juclandia v Alperkin
A: New Vaduz v Wechua
B: Nova England v Strait of Haifa
B: Palesmenia v Lostisland
B: Passas v Passasian Unincorporated Territory
C: Incontinentia v Talenore
C: Mercury v Caputia
C: New Sussex v Nova English Korea
13th March
A: Xang Muang v Wechua
A: Alperkin v New Vaduz
A: Hoenn v Juclandia
B: Strait of Haifa v Passasian Unincorporated Territory
B: Lostisland v Passas
B: Nova England v Palesmenia
C: Talenore v Nova English Korea
C: Caputia v New Sussex
C: Incontinentia v Mercury
27th March
A: Juclandia v Xang Muang
A: New Vaduz v Hoenn
A: Wechua v Alperkin
B: Palesmenia v Strait of Haifa
B: Passas v Nova England
B: Passasian Unincorporated Territory v Lostisland
C: New Sussex v Incontinentia
C: Nova English Korea v Caputia
31st March
C: Mercury v Talenore
10th April
A: Xang Muang v Alperkin
A: Wechua v Hoenn
A: New Vaduz v Juclandia
B: Strait of Haifa v Lostisland
B: Passasian Unincorporated Territory v Nova England
B: Passas v Palesmenia
C: Talenore v Caputia
C: Nova English Korea v Incontinentia
C: New Sussex v Mercury
24th April
A: New Vaduz v Xang Muang
A: Juclandia v Wechua
A: Hoenn v Alperkin
B: Passas v Strait of Haifa
B: Palesmenia v Passasian Unincorporated Territory
B: Nova England v Lostisland
C: New Sussex v Talenore
C: Mercury v Nova English Korea
C: Incontinentia v Caputia
8th May
A: Xang Muang v Hoenn
A: Alperkin v Juclandia
A: Wechua v New Vaduz
B: Strait of Haifa v Nova England
B: Lostisland v Palesmenia
B: Passasian Unincorporated Territory v Passas
C: Talenore v Incontinentia
C: Caputia v Mercury
C: Nova English Korea v New Sussex
22nd May
A: Wechua v Xang Muang
A: New Vaduz v Alperkin
A: Juclandia v Hoenn
B: Passasian Unincorporated Territory v Strait of Haifa
B: Passas v Lostisland
B: Palesmenia v Nova England
C: Nova English Korea v Talenore
C: New Sussex v Caputia
C: Mercury v Incontinentia
5th June
A: Xang Muang v Juclandia
A: Hoenn v New Vaduz
A: Alperkin v Wechua
B: Strait of Haifa v Palesmenia
B: Nova England v Passas
B: Lostisland v Passasian Unincorporated Territory
C: Talenore v Mercury
C: Incontinentia v New Sussex
C: Caputia v Nova English Korea
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 30th January*
Group A
Alperkin 2-3 Xang Muang
Hoenn 4-0 Wechua
Juclandia 0-0 New Vaduz
Group B
Lostisland 2-0 Strait of Haifa
Nova England 6-1 Passasian Unincorporated Territory
Palesmenia 1-3 Passas
Group C
Caputia 1-0 Talenore
Incontinentia 0-3 Nova English Korea
Mercury 2-0 New Sussex
Group standings can be found here!
Group A
Alperkin 2-3 Xang Muang
Hoenn 4-0 Wechua
Juclandia 0-0 New Vaduz
Group B
Lostisland 2-0 Strait of Haifa
Nova England 6-1 Passasian Unincorporated Territory
Palesmenia 1-3 Passas
Group C
Caputia 1-0 Talenore
Incontinentia 0-3 Nova English Korea
Mercury 2-0 New Sussex
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 13th February*
Group A
Xang Muang 1-2 New Vaduz
Wechua 0-3 Juclandia
Alperkin 0-6 Hoenn
Group B
Strait of Haifa 0-7 Passas
Passasian Unincorporated Territory 1-3 Palesmenia
Lostisland 1-2 Nova England
Group C
Talenore 0-0 New Sussex
Nova English Korea 0-2 Mercury
Caputia 4-1 Incontinentia
Group standings can be found here!
Group A
Xang Muang 1-2 New Vaduz
Wechua 0-3 Juclandia
Alperkin 0-6 Hoenn
Group B
Strait of Haifa 0-7 Passas
Passasian Unincorporated Territory 1-3 Palesmenia
Lostisland 1-2 Nova England
Group C
Talenore 0-0 New Sussex
Nova English Korea 0-2 Mercury
Caputia 4-1 Incontinentia
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 27th February*
Group A
Hoenn 3-0 Xang Muang
Juclandia 4-0 Alperkin
New Vaduz 2-0 Wechua
Group B
Nova England 6-1 Strait of Haifa
Palesmenia 0-0 Lostisland
Passas 7-0 Passasian Unincorporated Territory
Group C
Incontinentia 0-3 Talenore
Mercury 3-0 Caputia
New Sussex 1-1 Nova English Korea
Group standings can be found here!
Group A
Hoenn 3-0 Xang Muang
Juclandia 4-0 Alperkin
New Vaduz 2-0 Wechua
Group B
Nova England 6-1 Strait of Haifa
Palesmenia 0-0 Lostisland
Passas 7-0 Passasian Unincorporated Territory
Group C
Incontinentia 0-3 Talenore
Mercury 3-0 Caputia
New Sussex 1-1 Nova English Korea
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 13th March*
Group A
Xang Muang 2-1 Wechua
Alperkin 1-4 New Vaduz
Hoenn 2-0 Juclandia
Group B
Strait of Haifa 2-2 Passasian Unincorporated Territory
Lostisland 0-1 Passas
Nova England 2-0 Palesmenia
Group C
Talenore 1-0 Nova English Korea
Caputia 0-0 New Sussex
Incontinentia 0-6 Mercury
Group standings can be found here!
Group A
Xang Muang 2-1 Wechua
Alperkin 1-4 New Vaduz
Hoenn 2-0 Juclandia
Group B
Strait of Haifa 2-2 Passasian Unincorporated Territory
Lostisland 0-1 Passas
Nova England 2-0 Palesmenia
Group C
Talenore 1-0 Nova English Korea
Caputia 0-0 New Sussex
Incontinentia 0-6 Mercury
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 27th March*
Group A
Juclandia 3-1 Xang Muang
New Vaduz 0-1 Hoenn
Wechua 3-2 Alperkin
Group B
Palesmenia 2-0 Strait of Haifa
Passas 1-2 Nova England
Passasian Unincorporated Territory 0-2 Lostisland
Group C
New Sussex 4-0 Incontinentia
Nova English Korea 0-0 Caputia
Group standings can be found here!
Group A
Juclandia 3-1 Xang Muang
New Vaduz 0-1 Hoenn
Wechua 3-2 Alperkin
Group B
Palesmenia 2-0 Strait of Haifa
Passas 1-2 Nova England
Passasian Unincorporated Territory 0-2 Lostisland
Group C
New Sussex 4-0 Incontinentia
Nova English Korea 0-0 Caputia
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 10th April*
Group A
Xang Muang 1-1 Alperkin
Wechua 0-4 Hoenn
New Vaduz 0-0 Juclandia
Group B
Strait of Haifa 0-3 Lostisland
Passasian Unincorporated Territory 1-4 Nova England
Passas 1-0 Palesmenia
Group C
Talenore 2-2 Caputia
Nova English Korea 4-0 Incontinentia
New Sussex 1-3 Mercury
Group standings can be found here!
Group A
Xang Muang 1-1 Alperkin
Wechua 0-4 Hoenn
New Vaduz 0-0 Juclandia
Group B
Strait of Haifa 0-3 Lostisland
Passasian Unincorporated Territory 1-4 Nova England
Passas 1-0 Palesmenia
Group C
Talenore 2-2 Caputia
Nova English Korea 4-0 Incontinentia
New Sussex 1-3 Mercury
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 24th April*
Group A
New Vaduz 2-1 Xang Muang
Juclandia 2-0 Wechua
Hoenn 7-0 Alperkin
Group B
Passas 8-0 Strait of Haifa
Palesmenia 2-2 Passasian Unincorporated Territory
Nova England 2-0 Lostisland
Group C
New Sussex 0-0 Talenore
Mercury 3-1 Nova English Korea
Incontinentia 0-3 Caputia
Group standings can be found here!
Group A
New Vaduz 2-1 Xang Muang
Juclandia 2-0 Wechua
Hoenn 7-0 Alperkin
Group B
Passas 8-0 Strait of Haifa
Palesmenia 2-2 Passasian Unincorporated Territory
Nova England 2-0 Lostisland
Group C
New Sussex 0-0 Talenore
Mercury 3-1 Nova English Korea
Incontinentia 0-3 Caputia
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 8th May*
Group A
Xang Muang 0-3 Hoenn (Hoenn qualify for FMF World Cup)
Alperkin 0-5 Juclandia
Wechua 1-2 New Vaduz
Group B
Strait of Haifa 1-6 Nova England (Nova England qualify for FMF World Cup)
Lostisland 0-0 Palesmenia
Passasian Unincorporated Territory 0-3 Passas (Passas qualify for FMF World Cup)
Group C
Talenore 3-0 Incontinentia
Caputia 0-2 Mercury (Mercury qualify for FMF World Cup)
Nova English Korea 1-0 New Sussex
Group standings can be found here!
Group A
Xang Muang 0-3 Hoenn (Hoenn qualify for FMF World Cup)
Alperkin 0-5 Juclandia
Wechua 1-2 New Vaduz
Group B
Strait of Haifa 1-6 Nova England (Nova England qualify for FMF World Cup)
Lostisland 0-0 Palesmenia
Passasian Unincorporated Territory 0-3 Passas (Passas qualify for FMF World Cup)
Group C
Talenore 3-0 Incontinentia
Caputia 0-2 Mercury (Mercury qualify for FMF World Cup)
Nova English Korea 1-0 New Sussex
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 22nd May*
Group A
Wechua 1-2 Xang Muang
New Vaduz 4-1 Alperkin
Juclandia 0-1 Hoenn
Group B
Passasian Unincorporated Territory 2-0 Strait of Haifa
Passas 3-1 Lostisland
Palesmenia 0-4 Nova England
Group C
Nova English Korea 2-2 Talenore
New Sussex 2-1 Caputia
Mercury 10-0 Incontinentia
Group standings can be found here!
Group A
Wechua 1-2 Xang Muang
New Vaduz 4-1 Alperkin
Juclandia 0-1 Hoenn
Group B
Passasian Unincorporated Territory 2-0 Strait of Haifa
Passas 3-1 Lostisland
Palesmenia 0-4 Nova England
Group C
Nova English Korea 2-2 Talenore
New Sussex 2-1 Caputia
Mercury 10-0 Incontinentia
Group standings can be found here!
Re: 2019 EMUFA qualifying
*Played 5th June*
Group A
Xang Muang 0-2 Juclandia
Hoenn 1-2 New Vaduz (New Vaduz qualify for FMF World Cup)
Alperkin 3-2 Wechua
Group B
Strait of Haifa 0-4 Palesmenia
Nova England 0-1 Passas
Lostisland 0-0 Passasian Unincorporated Territory
Group C
Talenore 0-1 Mercury (Talenore advance to Interconfederational play-off)
Incontinentia 1-4 New Sussex
Caputia 0-0 Nova English Korea
Group standings can be found here!
Group A
Xang Muang 0-2 Juclandia
Hoenn 1-2 New Vaduz (New Vaduz qualify for FMF World Cup)
Alperkin 3-2 Wechua
Group B
Strait of Haifa 0-4 Palesmenia
Nova England 0-1 Passas
Lostisland 0-0 Passasian Unincorporated Territory
Group C
Talenore 0-1 Mercury (Talenore advance to Interconfederational play-off)
Incontinentia 1-4 New Sussex
Caputia 0-0 Nova English Korea
Group standings can be found here!