2019 WMFA qualifying
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
2019 WMFA qualifying
GROUP DRAW
Group A
Franklin Islands
Inner Benacia
Kalgachia
Merenolitovina
Mishalan
Shireroth
Group B
Batavia
Craitland
Elwynn
Iron Cult
Kasterburg
Group A
Franklin Islands
Inner Benacia
Kalgachia
Merenolitovina
Mishalan
Shireroth
Group B
Batavia
Craitland
Elwynn
Iron Cult
Kasterburg
-
- FMS Staff
- Posts: 21549
- Joined: Sun Jun 24, 2007 7:37 pm
- Location: Cherry Trees, Craitland
- Contact:
Re: 2019 WMFA qualifying
FIXTURES
30th January
A: Franklin Islands v Shireroth
A: Inner Benacia v Mishalan
A: Kalgachia v Merenolitovina
B: Craitland v Kasterburg
B: Elwynn v Iron Cult
13th February
A: Shireroth v Merenolitovina
A: Mishalan v Kalgachia
A: Franklin Islands v Inner Benacia
B: Kasterburg v Elwynn
B: Batavia v Craitland
27th February
A: Inner Benacia v Shireroth
A: Kalgachia v Franklin Islands
A: Merenolitovina v Mishalan
B: Elwynn v Batavia
B: Iron Cult v Kasterburg
13th March
A: Shireroth v Mishalan
A: Franklin Islands v Merenolitovina
A: Inner Benacia v Kalgachia
B: Batavia v Iron Cult
B: Craitland v Elwynn
27th March
A: Kalgachia v Shireroth
A: Merenolitovina v Inner Benacia
A: Mishalan v Franklin Islands
B: Iron Cult v Craitland
B: Kasterburg v Batavia
10th April
A: Shireroth v Franklin Islands
A: Mishalan v Inner Benacia
A: Merenolitovina v Kalgachia
B: Kasterburg v Craitland
B: Iron Cult v Elwynn
24th April
A: Merenolitovina v Shireroth
A: Kalgachia v Mishalan
A: Inner Benacia v Franklin Islands
B: Elwynn v Kasterburg
B: Craitland v Batavia
8th May
A: Shireroth v Inner Benacia
A: Franklin Islands v Kalgachia
A: Mishalan v Merenolitovina
B: Batavia v Elwynn
B: Kasterburg v Iron Cult
22nd May
A: Mishalan v Shireroth
A: Merenolitovina v Franklin Islands
A: Kalgachia v Inner Benacia
B: Iron Cult v Batavia
B: Elwynn v Craitland
5th June
A: Shireroth v Kalgachia
A: Inner Benacia v Merenolitovina
A: Franklin Islands v Mishalan
B: Craitland v Iron Cult
B: Batavia v Kasterburg
30th January
A: Franklin Islands v Shireroth
A: Inner Benacia v Mishalan
A: Kalgachia v Merenolitovina
B: Craitland v Kasterburg
B: Elwynn v Iron Cult
13th February
A: Shireroth v Merenolitovina
A: Mishalan v Kalgachia
A: Franklin Islands v Inner Benacia
B: Kasterburg v Elwynn
B: Batavia v Craitland
27th February
A: Inner Benacia v Shireroth
A: Kalgachia v Franklin Islands
A: Merenolitovina v Mishalan
B: Elwynn v Batavia
B: Iron Cult v Kasterburg
13th March
A: Shireroth v Mishalan
A: Franklin Islands v Merenolitovina
A: Inner Benacia v Kalgachia
B: Batavia v Iron Cult
B: Craitland v Elwynn
27th March
A: Kalgachia v Shireroth
A: Merenolitovina v Inner Benacia
A: Mishalan v Franklin Islands
B: Iron Cult v Craitland
B: Kasterburg v Batavia
10th April
A: Shireroth v Franklin Islands
A: Mishalan v Inner Benacia
A: Merenolitovina v Kalgachia
B: Kasterburg v Craitland
B: Iron Cult v Elwynn
24th April
A: Merenolitovina v Shireroth
A: Kalgachia v Mishalan
A: Inner Benacia v Franklin Islands
B: Elwynn v Kasterburg
B: Craitland v Batavia
8th May
A: Shireroth v Inner Benacia
A: Franklin Islands v Kalgachia
A: Mishalan v Merenolitovina
B: Batavia v Elwynn
B: Kasterburg v Iron Cult
22nd May
A: Mishalan v Shireroth
A: Merenolitovina v Franklin Islands
A: Kalgachia v Inner Benacia
B: Iron Cult v Batavia
B: Elwynn v Craitland
5th June
A: Shireroth v Kalgachia
A: Inner Benacia v Merenolitovina
A: Franklin Islands v Mishalan
B: Craitland v Iron Cult
B: Batavia v Kasterburg
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 30th January*
Group A
Franklin Islands 0-17 Shireroth
Inner Benacia 1-1 Mishalan
Kalgachia 1-0 Merenolitovina
Group B
Craitland 3-1 Kasterburg
Elwynn 5-0 Iron Cult
Group standings can be found here!
Group A
Franklin Islands 0-17 Shireroth
Inner Benacia 1-1 Mishalan
Kalgachia 1-0 Merenolitovina
Group B
Craitland 3-1 Kasterburg
Elwynn 5-0 Iron Cult
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 13th February*
Group A
Shireroth 0-0 Merenolitovina
Mishalan 0-2 Kalgachia
Franklin Islands 0-8 Inner Benacia
Group B
Kasterburg 1-1 Elwynn
Batavia 2-3 Craitland
Group standings can be found here!
Group A
Shireroth 0-0 Merenolitovina
Mishalan 0-2 Kalgachia
Franklin Islands 0-8 Inner Benacia
Group B
Kasterburg 1-1 Elwynn
Batavia 2-3 Craitland
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 27th February*
Group A
Inner Benacia 1-4 Shireroth
Kalgachia 13-0 Franklin Islands
Merenolitovina 3-1 Mishalan
Group B
Elwynn 0-0 Batavia
Iron Cult 0-2 Kasterburg
Group standings can be found here!
Group A
Inner Benacia 1-4 Shireroth
Kalgachia 13-0 Franklin Islands
Merenolitovina 3-1 Mishalan
Group B
Elwynn 0-0 Batavia
Iron Cult 0-2 Kasterburg
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 13th March*
Group A
Shireroth 5-1 Mishalan
Franklin Islands 0-12 Merenolitovina
Inner Benacia 0-0 Kalgachia
Group B
Batavia 4-0 Iron Cult
Craitland 1-0 Elwynn
Group standings can be found here!
Group A
Shireroth 5-1 Mishalan
Franklin Islands 0-12 Merenolitovina
Inner Benacia 0-0 Kalgachia
Group B
Batavia 4-0 Iron Cult
Craitland 1-0 Elwynn
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 27th March*
Group A
Kalgachia 0-2 Shireroth
Merenolitovina 3-0 Inner Benacia
Mishalan 9-0 Franklin Islands
Group B
Iron Cult 0-6 Craitland
Kasterburg 1-0 Batavia
Group standings can be found here!
Group A
Kalgachia 0-2 Shireroth
Merenolitovina 3-0 Inner Benacia
Mishalan 9-0 Franklin Islands
Group B
Iron Cult 0-6 Craitland
Kasterburg 1-0 Batavia
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 10th April*
Group A
Shireroth 23-0 Franklin Islands
Mishalan 2-1 Inner Benacia
Merenolitovina 0-0 Kalgachia
Group B
Kasterburg 0-2 Craitland
Iron Cult 0-4 Elwynn
Group standings can be found here!
Group A
Shireroth 23-0 Franklin Islands
Mishalan 2-1 Inner Benacia
Merenolitovina 0-0 Kalgachia
Group B
Kasterburg 0-2 Craitland
Iron Cult 0-4 Elwynn
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 24th April*
Group A
Merenolitovina 2-1 Shireroth
Kalgachia 3-0 Mishalan
Inner Benacia 10-0 Franklin Islands
Group B
Elwynn 0-0 Kasterburg
Craitland 3-3 Batavia (Craitland qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
Group A
Merenolitovina 2-1 Shireroth
Kalgachia 3-0 Mishalan
Inner Benacia 10-0 Franklin Islands
Group B
Elwynn 0-0 Kasterburg
Craitland 3-3 Batavia (Craitland qualify for FMF World Cup)
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 8th May*
Group A
Shireroth 8-0 Inner Benacia
Franklin Islands 0-12 Kalgachia
Mishalan 1-4 Merenolitovina
Group B
Batavia 4-0 Elwynn
Kasterburg 3-0 Iron Cult
Group standings can be found here!
Group A
Shireroth 8-0 Inner Benacia
Franklin Islands 0-12 Kalgachia
Mishalan 1-4 Merenolitovina
Group B
Batavia 4-0 Elwynn
Kasterburg 3-0 Iron Cult
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 22nd May*
Group A
Mishalan 2-4 Shireroth
Merenolitovina 17-0 Franklin Islands
Kalgachia 8-0 Inner Benacia
Group B
Iron Cult 1-7 Batavia
Elwynn 2-0 Craitland
Group standings can be found here!
Group A
Mishalan 2-4 Shireroth
Merenolitovina 17-0 Franklin Islands
Kalgachia 8-0 Inner Benacia
Group B
Iron Cult 1-7 Batavia
Elwynn 2-0 Craitland
Group standings can be found here!
Re: 2019 WMFA qualifying
*Played 5th June*
Group A
Shireroth 3-1 Kalgachia (Shireroth qualify for FMF World Cup)
Inner Benacia 0-7 Merenolitovina (Merenolitovina advance to Interconfederational play-off)
Franklin Islands 0-9 Mishalan
Group B
Craitland 8-0 Iron Cult
Batavia 2-0 Kasterburg
Group standings can be found here!
Group A
Shireroth 3-1 Kalgachia (Shireroth qualify for FMF World Cup)
Inner Benacia 0-7 Merenolitovina (Merenolitovina advance to Interconfederational play-off)
Franklin Islands 0-9 Mishalan
Group B
Craitland 8-0 Iron Cult
Batavia 2-0 Kasterburg
Group standings can be found here!